فروش سایت
پنج‌شنبه , دسامبر 31 2020
خانه / کیف چرم اداری / کیف اداری چرم مصنوعی مردانه

کیف اداری چرم مصنوعی مردانه

کیف اداری چرم مصنوعی مردانه یکی از کاربردی ترین محصولات مورد نیاز مغازه های کیف فروشی می باشد. این کالا بصورت عمده با قیمت تولیدی از طریق چرم رادمان توزیع و پخش می گردد.

کیف اداری چرمی که در تصویر مشاهده می کنید یک کیف اداری تولید شده با چرم مصنوعی است که به دلیل قیمت مناسب و پایینی که دارد می توان از آن برای کارهای روزمره استفاده کرده و حتی اگر پس از مدتی خراب شد مجدد اقدام به تهیه و سفارش یک مدل دیگر از آن کرد.

عموم کیف های اداری چرم مصنوعی مردانه و حتی کیف های اداری چرم طبیعی ظاهری ساده و شیک دارند به همین دلیل می توان بدون دغدغه از آنها در هر مکانی از مدرسه و دانشگاه گرفته تا جلسات مهم کاری و مذاکرات استفاده نمود. شما به راحتی می توانید وسایل نوشتاری همانند خودکار و مداد، کارت های بانکی و مدارک ماشین و … را در جیب هایی که در داخل کیف اداری تعبیه شده قرار داده و آنها را همیشه با خود همراه داشته باشید. در داخل اکثر کیف های اداری چرمی مکان مشخصی هم برای قرار دادن لپ تاپ تعبیه شده است چون در بسیاری از مشاغل لپ تاپ وسیله ای ضروری و همیشه لازم است.

اکثر کیف های اداری چرمی که قیمت مناسب دارند از چرم مصنوعی درست شده اند و ابعادشان به گونه ای متناسب بوده و دارای رنگبندی های ایده آل و سنگینی همانند رنگ های مشکی، قهوه ای و عسلی هستند. کیف چرم اداری دارای دسته ای کوچک و خوش دست برای حمل راحت تر است و بعضا یک بند بلند جهت قرار دادن کیف بر روی دوش هم دارند. انتخاب یک مدل تک قفله یا دو قفله هم سلیقه ای است و به رای و نظر فرد خریدار بر می گردد. علاوه بر جنس، ابعاد، نحوه حمل، وزن و رنگ، خصوصیت دیگری که برای یک کیف اداری مردانه مهم است استقامت دسته و بدنه کیف است. ممکن است وزن محتویاتی که در داخل کیف اداری قرار می دهید به 3 یا 4 کیلوگرم برسد بنابراین باید بررسی کنید که آیا بدن چرمی کیف و نیز دسته و بند بلندش توانایی تحمل این وزن را دارند یا خیر؟

شرکت بازرگانی چرم رادمان علاوه بر عرضه و فروش مستقیم مدل فوق قادر به توزیع کیف اداری چرم مصنوعی مردانه با ابعاد مختلف، رنگ های متنوع و مدل های گوناگون دیگر نیز می باشد.

منبع: چرم رادمان

مطلب پیشنهادی

کیف چرم شتر هیکلی مردانه شیک

کیف چرم شتر هیکلی مردانه از جمله کارهای شیک و زیبایی است که به طور محدود در بازار موجود بوده و به صورت اینترنتی نیز امکان سفارش و خرید آن بصورت تک وجود دارد. به

پاسخی بگذارید