فروش سایت
پنج‌شنبه , دسامبر 31 2020
خانه / چرم گاوی / چرم گاوی طبیعی را چگونه می شود خرید؟

چرم گاوی طبیعی را چگونه می شود خرید؟

چرم گاوی طبیعی را چگونه می شود خرید؟ آیا تمامی مراکز عرضه کننده انواع چرم به صورت خام، محصولات اصل را به فروش می رسانند؟

این که چگونه می شود انواع چرم حیوانی مانند چرم گاوی را خرید، پاسخ تقریباً مشخصی دارد. یا باید به فروشگاه ها و تولید کننده های داخلی مستقر در مشهد و یا تهران مراجعه کرد و یا باید از طریق سایت های اینترنتی معتبر در همین زمینه اقدام نمود.

البته می توان بر اساس نیاز در کشور هم چرم گاوی خام خریداری کرد و هم منسوجاتی که از آن تولید می شود.

چرم گاوی طبیعی

ویژگی های چرم گاوی طبیعی مرغوب

در بین انواع چرم سنگین، چرم گاوی یکی از بهترین و با کیفیت ترین نمونه های چرم طبیعی است. این چرم دارای مشخصات و تفاوت هایی با انواعی مثل چرم بزی است که بیان خواهیم کرد.

  • چرم گاوی طبیعی نسبت به چرم بزی هم سفت تر است و هم ایستایی بیشتری دارد.
  • چرم گاوی طبیعی مرغوب یکنواخت بوده و در آن خراش و یا پارگی نمی توان دید.
  • اندازه چرم گاوی طبیعی در بازار ۲۵ فوت می شود. ولی چرم بزی نهایتاً دارای ۱۰ فوت می باشد.

 چرم گاوی طبیعی

کاربرد چرم گاوی اصل

با توجه به این که چرم گاوی در انواع ضخیم و با دوام است، می توان بیشتر این نوع از چرم ها را در تهیه انواع کیف و کفش زنانه و مردانه استفاده نمود.

نکته مهم و قابل توجه در انتخاب و خرید انواع چرم این است که قرار است کدام کاربری و استفاده را از آن داشته باشید، و انتخاب درست و هوشندانه هر نوع می تواند آن را بهترین گزینه کند.

چرم گاوی اصل

منبع: بازار چرم گاوی

مطلب پیشنهادی

قیمت هر فوت چرم گاوی

قیمت هر فوت چرم گاوی در بازار تهران و دیگر شهرها متناسب با فینیش چرم، حجم سفارش، سورت و روابط میان خریدار و فروشنده یا تولید کننده فرق می کند ولی آنچه اهمیت دار

پاسخی بگذارید