فروش سایت
جمعه , ژانویه 1 2021
خانه / چرم شتر / چرم طبیعی شتر طرح کروکودیل

چرم طبیعی شتر طرح کروکودیل

چرم طبیعی شتر طرح کروکودیل، طرح پوست ماری و هورس از شناخته شده ترین و رایج ترین نمونه های چرم شتری می باشند که در بازار نوع هورس آن بیشتر از انواع دیگر رواج داشته و به فروش می رسد.

پیش تر در خبرهای قبلی درباره چرم شتر زیاد صحبت کردیم و از خواص چرم شتر بارها سخن به میان آوردیم.
اصلی ترین ویژگی این ماده دباغی شده، کیفیت چرم شتر است. محکم بودن و تراکم بالای الیاف سبب شده از چرم طبیعی شتر به عنوان یکی از مقاوم ترین انواع چرم طبیعی یاد شود که این موضوع سبب گردیده روز به روز بر میزان استفاده از چرم خام شتر و نیز خرید و فروش چرم شتر افزوده گردد.

آنچه که در بازار رواج بیشتری دارد و در بین مردم شناخته شده تر است، چرم هورس شتری می باشد که در نوع خود زیبایی منحصربفردی دارد.
چرم هورس شتری را می توان در رنگ های آبی، بنفش، سبز، زرد، قهوه ای و عسلی مشاهده نمود که البته فراوانی چرم هورس شتری قهوه ای و عسلی بیشتر از سایر رنگ ها است.

چرم هورس شتری

چرم شتر طرح کروکودیل

کارخانه آفتاب مشهد جزو اولین کارخانه های سازنده چرم طبیعی شتر در ایران می باشد که متنوع ترین چرم های شتر را تولید و به فروش می رساند. چرم طبیعی شتر طرح کروکودیل از بهترین و زیباترین چرم های طبیعی تولید ایران می باشد. در زیر طیف رنگی چرم طرح کروکودیل قابل مشاهده می باشد.

چرم شتر طرح کروکودیل

موارد کاربردی چرم خام شتر

از چرم خام شتر می توان برای موارد زیر استفاده کرد:

  • کفش چرم شتر
  • کیف چرم شتر
  • دستبند چرم شتر
  • کمربند چرم شتر
  • اکسسوری چرمی (زیر بشقابی، زیر لیوانی، خطاطی، نقاشی، سوخت نگاری، ساخت گوشواره و …)

خرید و فروش چرم طبیعی شتر

بازار چرم شتری و شرکت چرم رادمان بصورت مستقیم انواع چرم با کیفیت شتر را اعم از چرم هورس شتری، چرم شتر طرح کروکودیل و چرم شتر طرح پوست مار را به فروش می رساند.
بعلاوه جهت کاهش هزینه ها، خرید و فروش چرم طبیعی شتر از طریف سایت های اینترنتی معتبر نیز قابل انجام است.
گفتنی است کراست چرم شتر جهت تامین نیاز مشتریان صادراتی، قابل عرضه و فروش مستقیم از کارخانه می باشد.

چرم طبیعی شتر

مطلب پیشنهادی

عرضه چرم طبیعی شتری عسلی

در بحث فروش و عرضه چرم طبیعی شتری، تقاضا برای این چرم با رنگ عسلی و طیف رنگ شتری و قهوه ای بسیار بالا است از همین روی بیشترین میزان تولید و ساخت را هم به خود اخ

پاسخی بگذارید