فروش سایت
جمعه , ژانویه 1 2021
خانه / چرم بزی / چرم بزی عسلی ساده و طرح دار

چرم بزی عسلی ساده و طرح دار

چرم بزی عسلی ساده و طرح دار در بازار به چه میزان در دسترس است؟ کاربرد این نوع از چرم های طبیعی حیوانی چیست؟ آیا امکان خرید عمده آن فراهم است؟

چرم بزی به لحاظ تراکم،چیزی بین چرم گاوی و گوسفندی است. در نتیجه کاربرد های خاص خود را دارد. همان طور که می دانید این نوع از چرم طبیعی هم دارای دو نوع ساده و طرح دار می باشد.

البته در انواع چرم بزی طرح دار، در حین تولید از طرح پوست مار، کروکودیل و تمساح استفاده می شودف که بر جذابیت آن افزوده است.

چرم بزی طرح دار

چرم بزی طرح دار

البته از مشخصات دیگر چرم بزی می توان به این موضوع اشاره کرد که دارای بافت می باشد.

شاید در بین انواع چرم بزی، چرم بزی عسلی بیشترین طرفدار را داشته باشد. اما خب در رنگ های متنوعی در بازار به فروش می رسد.

کاربرد انواع چرم بزی عسلی

شیک بودن یکی از دلایل اصلی در خرید برخی کالاها است. مثلاً شاید در نگاه کلی چرم بزی عسلی شیک تر از انواع مشکی رنگ باشد، و خب فروش آن هم بالاتر است. این نوع از چرم بزی در موارد زیر کارایی دارد.

  • تولید انواع جیر
  • دوخت کیف های کوچک
  • تولید کفش زنانه
  • خرید عمده انواع چرم بزی

چرم بزی عسلی

با توجه به تولید انواع چرم طبیعی در کشور و تاریخچه ای که برای این کالا در ایران وجود دارد، امکان خرید چرم بزی به صورت عمده هم در کشور فراهم می باشد. لازم است بدانید که این نوع چرم ها قابلیت صادرات به کشور های مختلف مثل تایلند را دارند و می توانند کالایی با سوددهی بالا باشند.

منبع: goatleather.ir

مطلب پیشنهادی

خرید چرم بزی مرغوب برای دوختن کیف

خرید چرم بزی مرغوب برای دوختن کیف همیشه در اولویت بوده. امروزه چرم بزی مرغوب و تولیدات حاصل از آن، به دلیل کیفیت و رنگبندی متوع آن توجه خریداران را به خود معطوف

پاسخی بگذارید