فروش سایت
جمعه , ژانویه 1 2021
خانه / چرم بزی / چرم بزی طبیعی مشهد در بازار تهران

چرم بزی طبیعی مشهد در بازار تهران

چرم بزی طبیعی مشهد در بازار تهران، اصفهان و تبریز فروش خوبی دارد. کارخانه های تولید کیف و کفش چرم طبیعی از مشتریان عمده این تولیدات هستند.

بازار تولید انواع منسوجات مثل البسه هایی چون مانتو و پالتو، دستکش و نیز کیف و کفش نیازمند مواد اولیه است. اگر قرار باشد از چرم طبعی تولید شوند، باید کارخانه تولیدی به صورت مستقیم از کارخانه تولید چرم طبیعی خرید عمده داشته باشد.

چرم بزی طبیعی

به جرأت می توان گفت که چرم بزی طبیعی در مشهد بیشترین میزان تولید را دارا است. در نتیجه بازار شهر های دیگر حتی تهران به این شهر وابسته می باشند.

چرم حیوانی من جمله چرم بزی از کیفیت خوبی برای کفش زنانه و نیز کیف برخوردار است.

کیف چرم بزی

در عین حال دارای تنوع در رنگ بوده و این روز ها امکان تولید چرم بزی طرح دار هم وجود دارد.

قیمت چرم بزی طبیعی در بازار

اما با وجودی که چرم بزی طبیعی و یا انواع دیگر تولید مناسبی در داخل دارند، به دلیل مراحل تولید، مواد اولیه دباغی و البته تا حدودی کمبود دام برای این منظور قیمت های بالایی را در بازار تهران و شهر های دیگر شاهد هستیم.

چرم بزی طبیعی رنگی

البته به صورت خام چرم بزی فروش دارد، ولی به نظر می رسد آشفته بازار دلار و نیز برخی سیاست های غلط مثل واردات با وجود تولید در داخل بر چالش های قیمتی این کالاها افزوده است.

منبع: بازار چرم طبیعی

مطلب پیشنهادی

خرید چرم بزی مرغوب برای دوختن کیف

خرید چرم بزی مرغوب برای دوختن کیف همیشه در اولویت بوده. امروزه چرم بزی مرغوب و تولیدات حاصل از آن، به دلیل کیفیت و رنگبندی متوع آن توجه خریداران را به خود معطوف

پاسخی بگذارید