فروش سایت
جمعه , ژانویه 1 2021
خانه / چرم گاوی / پوست چرم گاوی بهترین فرآورده برای تولید کیف

پوست چرم گاوی بهترین فرآورده برای تولید کیف

پوست چرم گاوی بهترین فرآورده برای تولید کیف خواهد بود. اما آیا به میزان کافی در کشور تولید دارد؟ این نوع از کالاها در صادرات چگونه اند؟

شاید این سوال برای شما پیش آمده باشد که اگر قرار است، کیف با چرم طبیعی بخرید، کدام یک از انواع چرم طبیعی بهترین گزینه برای خرید کیف هستند؟

شاید این وسواس بیشتر به دلیل قیمت بالای انواع چرم طبیعی هم باشد. شما می خواهید یک بار هزینه کنید و سال ها از آن با همان کیفیت روز اول استفاده کنید.

استحکام و دوام چرم گاوی، آن را یکی از بهترین فراورده ها برای تولید کیف کرده است.

البته کیفیت چرم ایرانی زبانزد است. زیرا علاوه بر موارد فنی آن چه کیفیت را بالا برده، وجود چراگاه های طبیعی و اقلیم مناسب برای دام ها  می باشد.

میزان پوست چرم گاوی در کشور

آمار و ارقام نشان می دهد که در کشور میزان پوست چرم گاوی بسیار کمتر از چرم گوسفندی است. در مقابل کارخانه های کمی ماشین آلات مناسب برای تولید چرم سنگین را دارند.

 پوست چرم گاوی

صادرات پوست چرم گاوی

از دلایلی که شاید صادرات انواع پوست چرم گاوی و یا چرم خام و حتی منسوجات چرمی را بتوان مناسب دید، قیمت بالای این کالاها است که در داخل همه پسند، نیستند. در نتیجه بازار صادرات می تواند چرخ این صنعت را بچرخاند.

در عین حال مازاد چرم های موجود در کشور که بدون استفاده می مانند هم تولید ثروت خواهند کرد.

در عین حال برای رقابت در بازار جهانی علاوه بر کیفیت خوبی که داریم با حذف واسطه ها باید قیمت های رقابتی را برای تجار و صادرکننده ها فراهم کنیم.

منبع: بازار چرم گاوی

مطلب پیشنهادی

قیمت هر فوت چرم گاوی

قیمت هر فوت چرم گاوی در بازار تهران و دیگر شهرها متناسب با فینیش چرم، حجم سفارش، سورت و روابط میان خریدار و فروشنده یا تولید کننده فرق می کند ولی آنچه اهمیت دار

پاسخی بگذارید