فروش سایت
جمعه , نوامبر 6 2020
خانه / چرم شتری / پخش عمده چرم اصل شتر در کرمان

پخش عمده چرم اصل شتر در کرمان

شهر کرمان از جمله شهرهایی است که تقاضا برای تهیه و خرید انواع چرم اصل و طبیعی در آن بالا است. چرم رادمان پخش عمده و عرضه مستقیم انواع چرم شتر، گاو، بز و … را بر عهده دارد.
چرم یک ماده مرغوب و با کیفیت است که از آن انواع و اقسام محصولات مختلف چرمی همچون کیف، کفش، کمربند، ست، جاکارتی، دستبند و … تهیه و تولید می شود. از میان انواع چرم های اصل، چرم شتر بیشترین ضخامت و استحکام را داشته و جایگزین مناسبی برای چرم طبیعی گاوی می باشد. همین چرم شتر دارای نمونه های گوناگونی به لحاظ چاپ و فینیش است که پرفروش ترین آن چرم هورس شتری می باشد. این نوع چرم اصل شتر برای دوخت کیف، کفش و اکسسوری عالی است.

کرمان و دیگر شهرهای این استان همچون رفسنجان از جمله مناطقی هستند که میزان سفارش و استفاده اشخاص از انواع چرم های اصل و خام بالا است. مشتریان بسیاری از کرمان برای تهیه و خرید جزئی و عمده انواع چرم اصل با این مرکز تماس گرفته اند. برخی برای مغازه خود و برخی برای تهیه محصولات دست دوز سفارش خود را در زمینه چرم های بزی، گاوی و شتر به ثبت رسانده اند.

چرم رادمان انواع چرم اصل همچون چرم شتر، چرم گاوی، چرم بزی و سایر چرم های خام دیگر را با تنوع رنگ و چاپ و نیز درجات کیفیتی مختلف به فروش می رساند. این مرکز وظیفه پخش عمده تمامی چرم های دباغی شده را به قیمت کارخانه و بصورت مستقیم به فروش می رساند. با خرید از این مرکز می توانید با حذف واسطه ها هزینه های خود را کاهش دهید.

منبع: چرم رادمان

مطلب پیشنهادی

عرضه چرم طبیعی شتری عسلی

در بحث فروش و عرضه چرم طبیعی شتری، تقاضا برای این چرم با رنگ عسلی و طیف رنگ شتری و قهوه ای بسیار بالا است از همین روی بیشترین میزان تولید و ساخت را هم به خود اخ

پاسخی بگذارید