فروش سایت
شنبه , ژانویه 2 2021
خانه / رادمان / نمایندگی فروش چرم خام گاوی

نمایندگی فروش چرم خام گاوی

نمایندگی های فروش برندهای بزرگ چرم در ایران، میزان خرید چرم خام گاوی را بسیار بیشتر از سایر مدلها می دانند. به نظر شما چرا مصرف کنندگان از پوست این حیوان استقبال بیشتری می کنند؟
چرم گاوی از پوست گاو تهیه میشود و مزایایی دارد که سایر چرمها شاید همه را یکجا باهم نداشته باشند. از قابلیتهای ویژه چرم گاوی می توان به دوام بالای آن اشاره کرد؛ چنانچه این ماندگاری و مقاومت در چرم بزی مشاهده نمی شود. شاید گفته شود چرم شتر از آن هم مقاوم تر است؛ لکن کاربرد چرم شتر نیز به اندازه چرم گاوی نمی باشد.
چرم گاوی در تهیه هر چیزی به کار می رود. البته به جز لباس که از چرم گوسفندی تولید می شود. اگر این استثناء را کنار بگذاریم، خواهیم دید که برای ساخت هر نوع اکسسوری قابل استفاده است. چه کفش چرمی باشد، چه کیف باشد، چه کمربند و چه حتی روکش مبل و صندلی. این همه کاره بودن چرم گاوی نیز جزو مزایای دیگر آن می باشد که اکثریت مصرف کنندگان را به سمت خود می کشاند.

کراست چرم گاوی نیز بسیار فروش دارد. از کراست آن که نوعی چرم خام و نهایی نشده محسوب می شود، برای تولید انبوه تمامی محصولات استفاده می شود. مثلا فرض کنیم شما یک کارگاه تولیدی کفش دارید که می خواهید مدلهای مختلف کفش چرمی را طراحی و تولید کنید. هیچ نیازی نیست برای دوخت داخلی آن از چرم فینیش شده استفاده کنید. کراست نیز کار شما را راه می اندازد. همچنین اکثر اساتیدی که به آموزش چرمدوزی می پردازند، توصیه شان به شاگردان این است که از چرم گاوی و بالاخص کراست آن برای آموزش بهره ببرند تا هزینه پایینتری برایشان در بیاید.

خصوصیات چرم گاوی

  • چرم گاوی دوامی بسیار بالا دارد و ماندگاری اش سالها طول می کشد.
  • چرم گاوی می تواند پولیش خورده و پزداخت شود و ضخامت آن را بسته به موارد مصرف حتی به زیر ۱ میلیمتر هم رساند.
  • چرم گاوی قابلیت رنگخوری بالا دارد و تقریبا هر رنگی را می توان به آن زد.
  • چرم گاوی جزو چرمهایی است که می توان روی آن انواع طرحها را چاپ یا حک کرد که این ویژگی، مصرف آن را به مراتب بالاتر برده است.
  • چرم گاوی در یک کلام یک آچارفرانسه برای تولید محصولات مختلف می باشد که تقریبا در همه جا و در هر طرح و رنگ و ضخامتی ساخته می شود.

منبع: بازار چرم گاوی

منبع: چرم رادمان

مطلب پیشنهادی

صادرات چرم خام طبیعی مشهد

شهر مشهد یکی از قطب های اصلی ایران در زمینه تولید انبوه چرم خام طبیعی بشمار می رود که قادر به صادرات حجم بالایی از انواع پوست چرم اصل به کشورهای حوزه cis و اروپ

پاسخی بگذارید