فروش سایت
جمعه , ژانویه 8 2021
خانه / چرم گاوی / مزیت خرید چرم گاوی اصل

مزیت خرید چرم گاوی اصل

برخی از افراد معتقد اند تا وقتی چرم مصنوعی قیمت مناسب هست دیگر چه نیازی به خرید چرم گاوی اصل است؟ این افراد مزیت های این فرآورده دباغی شده را نمی دانند ولی هرگز این دو را با یکدیگر قیاس نمی کردند.

پیش تر در اخبار گذشته در مورد ویژگی های چرم گاوی اصل به طور مفصل صحبت شد. حال در این مطلب قصد داریم تا برای آنهایی که آگاهی و شناخت نسبتا کمتری دارند از مزیت خرید چرم گاوی اصل بگوییم.

 

کیفیت بالای چرم گاوی اصل

وقتی یک فرد تولید کننده بخواهد یک محصول چرمی تولید کند قطع به یقین، کیفیت کار برایش اهمیت زیادی دارد چون می داند یکی از اصلی ترین مواردی که خریدار را ترغیب به خرید محصول چرمی وی می کند، کیفیت بالای کالای چرمی است و مسلما این امر محقق نمی شود مگر با استفاده از چرم اصل و طبیعی.

در میان انواع چرم اصلی که برای خرید وجود دارد، چرم گاوی یکی از رایج ترین و پرکاربرد ترین نمونه ها می باشد.

این نکته را خوب به خاطر بسپارید که اگر محصولی که می دوزید یک محصول چرمی با ظاهری ساده و مدلی قدیمی باشد، درصورتیکه تمیزی کار  عالی و کیفیت چرم گاوی اصل بکار رفته در تولید آن بالا باشد، باز هم مشتری جذب محصول شما خواهد شد و آن را به کالایی با مدل جدید و چرمی متوسط ترجیح می دهد.

 

تنوع طرح چرم اصل گاوی

به دلیل استقبال خوب مشتریان و خریداران از انواع چرم اصل گاوی، کارخانه داران تصمیم گرفتند تا تنوع بیشتری به انواع چرم گاوی اصل بدهند. از همین روی آنها تصمیم گرفتند به کمک صفحات فولادی طرح دار، طرحهای زیبای پوست حیواناتی نظیر سوسمار، مار و کروکودیل را بر روی چرم های گاوی اصل چاپ بزنند تا به این ترتیب چرم های طرح دار بوجود آمده را در اختیار اشخاص و مشتریان شان قرار دهند. انواع چرم گاوی طرح دار از طریق مغازه ها و سایت های اینترنتی قابل خرید و تهیه می باشد.

 

دوخت محصولات چرمی با چرم گاوی اصل

امروزه در صد قابل توجهی از تراکنش ها در حوزه چرم، به خرید و فروش چرم گاوی اصل و مشتقات آن اعم از سالامبور، وت بلو، کراست و دای کراست اختصاص دارد به همین دلیل می توان دریافت که استقبال و رویکرد مردم نسبت به خرید و فروش چرم های فینیش گاوی، نسبتا قابل قبول است.

آمارها نشان داده بیشترین حجم مصرف چرم گاوی اصل به دوخت محصولاتی نظیر کیف، کفش و کمربند اختصاص دارد و برای تولید انواع کیف های چرم زنانه و مردانه و کفش های مجلسی و طبی بیشتر از این نوع چرم طبیعی استفاده می گردد. کیفیت و مرغوبیت بالای چرم گاوی، ویژگی تنفسی چرم، خاصیت کششی مناسب، مقاومت بالا در برابر ضربه، سرما، گرما و کثیفی از مهمترین دلایلی است که سبب روی آوردن تولید کنندگان و دوزندگان محصولات چرمی به خرید و استفاده از چرم گاوی اصل شده است.

 

در پایان باید گفت که دلیل مصرف بالای چرم گاوی اصل در داخل کشور و در سطح خارجی، مزیت هایی است که برای چرم گاوی می توان برشمرد از همین روی پیشنهاد می شود که شما نیز به عنوان عضوی از جامعه، سعی کنید خرید و استفاده از انواع چرم گاوی اصل تولید داخل را جایگزین چرم های مصنوعی وارداتی نمایید تا هم کیفیت کارهای تولیدی تان بالا رود و هم از تولید داخل و صنعت چرمسازی حمایت کرده باشید.

منبع: چرم رادمان

مطلب پیشنهادی

چرم گاوی خام چه ویژگی هایی دارد

آیا می دانید چرم گاوی خام چه ویژگی هایی دارد و در چه مواردی از …

پاسخی بگذارید