فروش سایت
پنج‌شنبه , دسامبر 31 2020
خانه / رادمان / مزیت تهیه کیف چرم با برش لیزری

مزیت تهیه کیف چرم با برش لیزری

آیا می دانید مزیت خرید و تهیه یک کیف چرم با برش لیزری چه مواردی می تواند باشد؟ آیا تا به حال یک کیف چرم دوخته شده با با برش لیزر داشته اید؟

اگر دقت کرده باشید می بینید که شمار زیادی از صاحبان مشاغل و کسب و کارهای نو پا و حتی قدیمی تر ها، از شرایط نابسامان اقتصادی و کمبود مشتری می نالند. درحالیکه در همین اوضاع نچندان روبراه، برخی از فعالیت های اقتصادی با کثرت مشتری و درآمد نسبتا مناسب همراه اند. یکی از این مشاغل، مغازه ها و فروشگاه هایی است که خدمات لیزری ارائه می دهند بخصوص آنهایی که تمرکزشان برش لیزر بر روی چرم و چوب است.

امروزه شمار افرادی که به مشاغل خانگی همانند دوخت کیف چرم دست دوز روی آورده اند بالا رفته است. ولی چون برش چرم کاری سخت و زمان بر بوده و در صورت نداشتن دقت لازم این احتمال می رود که کار در دست انجام، چندان تمیز از آب در نیاید فلذا کار و بار لیزری ها سکه است. آیا شده تا به حال گذرتان به لیزری ها افتاده باشد؟

 

نحوه لیزر کردن چرم و محصولات چرمی

کسانی که دستی در کار الگو کشی دارند مدل کیف هایی را از سایت های خارجی انتخاب می کنند و پس از تعیین اندازه های کیف، الگوی آن را بر روی مقوا به طور دقیق می کشند. سپس از یک نفر که به کار با نرم افزار کورل وارد است می خواهند که الگو را به شکلی که برای دستگاه های لیزری قابل فهم باشد تبدیل کرده و هزینه اش را به وی پرداخت می کنند. با دادن این الگو به مغازه های لیزری و بردن چرمی مناسب، الگو بر روی چرم پیاده شده و توسط دستگاه لیزر، چرم ها برش می خورند. در این حالت تمامی سوراخ های کار نیز قابل رویت می باشد. سپس هر مشتری که از این کار و این الگو خوشش بیاید می تواند با همراه داشتن چرم مورد نظر و نیز پرداخت هزینه الگو و برش، آن را برای خود داشته باشد. در این حالت تنها کاری که مشتری لازم است انجام دهد قرار دادن قسمت های مختلف بر روی هم و شروع عملیات دوخت و دوز است. به این راحتی می توان در عرض یک الی دو روز صاحب یک کیف چرمی و یا هر محصول دیگر شد.

نکته قابل توجه اینکه دامنه فعالیت مغازه های لیزری تنها به برش کیف های چرمی محدود نیست بلکه انواع اکسسوری های چرمی، قالیچه های گرد، رومیزی، گوشواره، دستبند و سایر محصولات چرمی را می توان به کمک دستگاه لیزر برش زد. امکان حک لوگو، اسم و یا جملات نیز بر روی چرم و حتی چوب هم شدنی است. تجربه نشان داده که اوضاع و احوال مغازه هایی که خدمات کیف چرم لیزری انجام می دهند روبراه است. مثلا در همین شهری که ساکنش هستیم یک مغازه لیزری شناخته شده وجود دارد که بایستی حداقل 2 الی 3 ساعت برای انجام کارت منتظر شده و در صف انتظار بایستی!

 

مزیت داشتن کیف چرم لیزری

اولین و مهمترین مزیتی که سبب شده تا افراد مختلف به سراغ دوخت کیف چرم و محصولات چرمی برش خورده با لیزر بروند در درجه اول تمیزی کار و در درجه دوم سرعت عمل است. اهمیت این موضوع زمانی بیشتر درک می شود که تعداد سفارش ها بالا و زمان محدود باشد.

 

پیشنهاد می شود چنانچه دستی در کار دوخت محصولات دست دوز چرمی بویژه کیف دارید و تا کنون گذرتان به این مراکز نیافتاده، برای یک بار هم که شده این اقدام را تجربه کنید و مزیت هایش را لمس کنید. پیشنهاد ارائه شده را جدی بگیرید به شما قول داده می شود نتایج شگرفی را تجربه کنید. در زیر می توانید تعدادی از کارهایی که با لیزر برش خورده اند را مشاهده بنمایید.

کیف چرم لیزری

کیف چرم لیزری

کیف چرم لیزری

 

منبع: چرم رادمان

مطلب پیشنهادی

صادرات چرم خام طبیعی مشهد

شهر مشهد یکی از قطب های اصلی ایران در زمینه تولید انبوه چرم خام طبیعی بشمار می رود که قادر به صادرات حجم بالایی از انواع پوست چرم اصل به کشورهای حوزه cis و اروپ

پاسخی بگذارید