فروش سایت
شنبه , ژانویه 2 2021
خانه / رادمان / مرکز فروش کیف چرم رودوشی دخترانه

مرکز فروش کیف چرم رودوشی دخترانه

در تصویر نمونه زیبایی از یک کیف چرم رودوشی دخترانه دیده می شود. علاوه بر این مرکز سایر مراکز فروش هم هر یک مدل های متنوعی از این کالا را عرضه می نمایند.

کیف چرم رودوشی از محبوبترین انواع کیف های چرمی دخترانه و زنانه است که در مدل های مختلف و با تنوع بالای جنس تولید و به فروش می رسد.

امروزه به مدد چرم های صنعتی و ارزان شاهد تولید و خرید و فروش بیشمار کیف چرم رودوشی دخترانه در رنگ ها و مدل های مختلف هستیم که خب هر چند به دلیل قیمت مناسب و نسبتا ارزان شان می توان هر چند ماه یکبار یکی را خریداری کرد ولی نمی توان انتظار داشت که یک کیف چرم صنعتی ارزان، چندین سال ماندگاری داشته باشد. ولی در عوض یک کیف رودوشی چرم طبیعی و یا هر نوع کیفی که از چرم اصل تولید شده باشد در همان ابتدای خرید فقط 6 ماه گارانتی دارد و کم کم تا 3 سال بخوبی کار می کند. بنابراین قطعا و حتما بین یک کیف چرم طبیعی و صنعتی اختلاف های بسیاری وجود دارد که اتفاقا هر یک از این اختلاف ها برای افراد مختلف از میزان اهمیت متفاوتی برخوردار است.

جنس کیف رودوشی دخترانه چه باشد بهتر است؟

امروزه شاهدیم که برخی از تولیدی ها برای کاهش هزینه ها با پارچه هم کیف می دوزند ولی این را همه می دانند که بهترین جنس برای دوخت یک کیف همچون کیف رودوشی دخترانه، در درجه اول چرم طبیعی و بعد چرم صنعتی است که هر یک از انواع چرم طبیعی و چرم صنعتی خود دارای چندین مدل است بنابراین می توان ده ها کیف چرم رودوشی متفاوت به لحاظ جنس داشت.
اگر قصد خرید یک کیف چرم دخترانه ارزان قیمت را دارید نمونه های تولید شده از چرم مصنوعی به نظر مناسبتر می رسند ولی اگر مهمترین فاکتور برایتان شیک بودن و دوام است باید انتخاب تان کیف های چرم طبیعی باشد.

مرکز فروش کیف چرم

مرکز هایی که انواع کیف چرم زنانه و مردانه به فروش می رسانند متنوع هستند. برخی یک مغازه کوچک اند و بعضی دیگر یک فروشگاه عریض و طویل. برخی مراکز هم هستند که در فضای وب و اینترنت فعالیت دارند همچون تولیدی ها و یا مراکز بازرگانی. در هر صورت از هر دو مسیر می توان اقدام به تهیه و خرید کیف چرم نمود. البته اینکه دقیقا قصد خرید چه نوع کیف چرمی و با چه جنسی را داشته باشید می تواند انتخاب مرکز فروش را برایتان آسانتر کند.

کیف رودوشی چرم شتر

در تصویر اصلی این مطلب شما خواننده عزیز یک کیف رودوشی دخترانه را مشاهده می کنید که از چرم هورس شتری ضد آب تهیه شده است. این کیف ضمن داشتن دو سایز کوچک و متوسط دارای دو رنگ قهوه ای روشن و تیره می باشد که خوانندگان معتقد اند رنگ روشن آن را می توان با هر رنگ لباسی ست و هماهنگ نمود و نوع تیره تر را حتی می شود مردان جوان هم استفاده کنند.
کیف چرم دخترانه مد نظر دارای 2 محفظه داخلی، چند جیب خارجی و 6 عدد جای کارت می باشد. این کیف دارای زیپ داخلی و فاقد زیپ خارجی است و توسط یک دکمه آهنربایی بسته می گردد. بند دوشی جدا شونده از محاسن این کیف چرم دخترانه خواهد بود.

منبع: چرم رادمان

مطلب پیشنهادی

صادرات چرم خام طبیعی مشهد

شهر مشهد یکی از قطب های اصلی ایران در زمینه تولید انبوه چرم خام طبیعی بشمار می رود که قادر به صادرات حجم بالایی از انواع پوست چرم اصل به کشورهای حوزه cis و اروپ

پاسخی بگذارید