فروش سایت
پنج‌شنبه , دسامبر 31 2020
خانه / چرم شتری نفیس / محصولات چرم شتری نفیس مشهد

محصولات چرم شتری نفیس مشهد

با استفاده از چرم شتری این امکان وجود دارد که محصولات نفیس و ویژه ای را ساخت که در این زمینه مشهد به عنوان یکی از اصلی موقعیت ها برای خرید به حساب می آید.
شتر از دسته حیواناتی می باشد که از پوست آن می توان در تولید بهترین و مرغوب ترین چرم های طبیعی استفاده نمود و چرم به دست آمده نیز به نوبه خود دارای کارایی گسترده ای در صنعت دوخت و تولید کفش، کیف، پالتو، روکش صندلی ماشین های لوکس و … می باشد تا امکان بهره مندی از بیشترین خواص و فواید نیز فراهم شود.
چرم شتری مشهد از کاربردی ترین پارچه های قابل استفاده در صنعت دوخت می باشد که نرمی و لطافت به همراه طول عمر بالای آن از جمله عوامل اصلی و تاثیر گذار در افزایش قیمت چرم های شتری طبیعی از جمله چرم شتری می باشد به گونه ای که می توان از آن ها در ساخت کتاب ها و هدایای نفیس و لوکس نیز استفاده نمود.

چرم شتر مشهد یکی از انواع چرم هایی است که بسیار محبوب و مورد پسند افراد زیادی است، از این رو محصولات چرمی ای که از چرم شتر ساخته باشند را می توانیم به وفور در ایران بیابیم، البته این مسئله نیز نباید فراموش شود که ایران یکی از مهمترین کشورهایی است که در آسیا از راه تولید چرم های با کیفیت کسب درآمد هنگفتی به طور سالانه دارد؛ در حال حاضر طراحان زیادی در دنیا حضور دارند که انواع محصولات را بر اساس ساخت با متریال چرم شتر برنامه ریزی می کنند تا بتوانند نیازهای متقاضیان محصولات چرم شتری را در ایران به خوبی تأمین کنند.

محصولات چرم شتری نفیس مشهد

تولیدات چرم شتری

پارچه های تهیه شده از چرم شتری اصل، در صورت اصل و طبیعی بودن، به شکل یکدست نمی باشند و شاهد ناهمواری و خطوطی برروی قسمت های مختلف آن هستیم که در این زمینه با توجه به اندازه هایی که دارند، می توان از نمونه چرم های شتری مختلف در تولید محصولات مختلف استفاده نمود.
پالتوهای چرم با ضخامت کمی که دارند، از امکان گرم کنندگی فراوانی برخوردار هستند و از همین رو در صنعت دوخت پالتو و مانتو نیز شاهد بیشترین میزان استفاده از آن ها هستیم که با تولید و بهره مندی از چرم های شتری، این امکان را نیز برای فروش عمده فراهم آورده ایم تا کمک لازم در مسیر رشد صنعت چرم دوزی را فراهم سازیم.
منبع: بازار چرم ایران

چرم های شتری همیشه در دنیای مد مطرح بوده اند و افراد زیادی حضور داشته اند که از طرفداران این محصولات بوده اند؛ اما ممکن است این سؤال برای شما نیز پیش بیاید که چرا چرم های شتر همیشه انتخاب بسیاری از طراحان مد بوده است و آنان بسیار علاقه مند به استفاده از این نمونه ها هستند؟
در پاسخ می توانیم به این موضوع اشاره کنیم که شتر حیوانی است که برای زندگی در شرایط سخت خلق شده است و همانطور که می دانید این حیوانات می توانند در بدترین شرایط ممکن در دنیا زندگی کنند.
یکی از سازگاری هایی که سبب شده است این حیوان بسیار مقاوم باشد، این است که آنان دارای پوستی قوی و محکم می باشند.
همین مسئله است که سبب شده است چرم های شتری دارای مقاومت بی نظیری باشند که مثال زدنی نیز است.
اما تنها بحث مقاومت نیست، بحث کشسانی این محصولات نیز می باشد.
این چرم های شتری دارای مقاومت و  کشسانی بالایی هستند که همین دو خاصیت در نهایت سبب شده است که همه محصولات چرم شتری تا سالیان سال عمر کنند و هیچ آسیبی نبینند.
البته این مسئله به اینجا ختم نمی شود، شتر دارای پوستی است که الگوهای خاصی بر روی آن می باشد که پس از فرایند دباغی این طرح طبیعی و خدادادی زیباتر دیده میشود و از این رو افراد زیادی شیفته این طبیعی بودن و این طرح ها می شوند و در نهایت به همین دلیل این محصولات را انتخاب می کنند.

افراد زیادی هستند که تصور می کنند چرم گاوی از بهترین چرم های ممکن در دنیا هستند، اما انواع چرم شتر از چرم های گاوی نیز بهتر هستند و بسیار مقاوم می اشند.
چرم شتر به صورت طبیعی دارای رنگی با تم شتری، قهوه ای و … جذاب است که دباغان زیادی سهی می کنند که این رنگ را بر روی چرم های شتری حفظ کنند.
اما با اینحال این مسئله بدان معنا نیست که چرم های شتری را نتوان با رنگ هایی جزئی این عرضه کرد، خیر! بلکه می توانیم انواع چرم های شتری را به شکل های مختلف و با رنگ های مختلف به دست مشتریان آنان برسانیم تا هر فردی متناسب با سلیقه خود از رنگ های مختلف این چرم ها بهره ببرد.

انواع چرم شتر در ایران

انواع چرم شتر در ایرانانواع چرم شتر در ایران دارای فروش فوق العاده ای می باشد و افراد زیادی هستند که در جهان خرید آن هستند؛ به نظر شما علت این مسئله چیست؟
چرم های شتری از لحاظ الیافی به شکلی هستند که فوق العاده متراکم می باشند، از این رو است که می گوییم چرم های شتری از لحاظ کیفیتی و استحکامی بسیار محکم و بالا هستند.
اما مسئله باورنکردنی و عجیب این است که با اینکه چرم های شتری متراکم تر و مستحکم تر از انواع چرم های سنگینی همچون چرم گاو می باشند ولی فوق العاده نیز نرم می باشند.
این لطافت و نرمی چرم های شتر مثال زدنی است و همین سبب شده است که آن به یک چرم خاص و منحصر به فرد تبدیل شوند.
از این رو بسیار شاهد این بوده ایم که طراحان حرفه ای مد در جهان از این محصولات استفاده کنند تا بتوانند نمونه هایی چرمی تولید کنند که در اوج ظرافت و لطافت، محکم نیز باشند.
چرم های شتر در ایران می توانند به شکل های مختلف تولید شوند و جز چرم های جیر یا … باشند، در این زمینه محدودیت خاصی وجود ندارد، اما مسئله مهم این است که کدام یک از انواع دباغی می تواند سبب زیباتر دیده شدن چرم ها شود.
شاید برای شما این سؤال پیش بیاید که دباغی چیست؟
دباغی یکی از فرایندهای مهمی هست که طی آن پوست حیوانات تبدیل به چرم می شود و کیفیت و فرم نهایی چرم ها بسیار به آن بستگی دارد.

از چرم شتری چه محصولاتی بدست می آید؟

از چرم شتری چه محصولاتی بدست می آید؟ محصولات مختلفی در جهان وجود دارد که همگی از چرم های شتر می باشند که اکنون قصد داریم به بررسی آنها بپردازیم:

  • بند ساعت
  • کفش
  • کیف
  • لباس
  • روکش وسایل مختلف

چرم شتری نفیس می تواند کاربردهای گسترده ای داشته باشد، مواردی که در بالا گفتیم تنها یکی از مهمترین کاربردهای چرم شتری می باشد.
معمولا چرم های شتری را در هر جایی استفاده نمی کنند و اغلب سعی می شود که در جایی از چرم های شتری استفاده کنند که زیبایی این چرم ها به خوبی نمایان شود.
بند ساعت یکی از مهمترین محصولاتی است که اغلب نیز چرمی می باشد، معمولا کارخانجات برند در این زمینه از چرم های شتر به وفور استفاده می کنند.
زیرا دقیقا برای تولید بندهای ساعت ما باید دو اصل را در نظر بگیریم که به شرح زیر هستند:

  1. ظرافت
  2. مقاومت بالا

هر دوی مواردی که در بالا ذکر شد به خوبی در چرم شتر دیده می شود؛ از طرفی رنگ بندهای ساعت اغلب تم رنگی قهوه ای و مشکی دارند و به همین خاطر از این جهت نیز از چرم شتر به وفور استقبال می شود.
مصرف چرم شتر در این زمینه تولید محصولات لوکس بسیار رایج است و این موضوع تنها محدود به ایران نیست، بلکه در تمامی جهان از چرم های لوکس به وفور استفاده می کنند.

وجه تمایز چرم شتری با چرم گاوی

وجه تمایز چرم شتری با چرم گاوی ممکن است شما نیز بسیار شنیده باشید که چه قدر چرم های گاوی محبوب هستند و تمایل داشته باشید بدانید که وجه تمایز چرم های شتری با چرم های گاوی در چیست؟
پاسخ این سؤال بسیار واضح است همانطور که دیدید چرم های سنگین از جمله چرم های سنگینی هستند که به دلیل مقامت بالایی که دارند فوق العاده محبوب هستند.
این چرم ها معمولا ظرافت زیادی ندارند و اگر بخواهیم به ماهیت آنها ظرافت و لطافت هدیه کنیم، باید بر روی دباغی این نمونه ها کار کنیم.
این در حالی است که در چرم های شتری ما نیازی به این نداریم که کاملا حساب شده عمل کنیم تا در نهایت بتوانیم چرمی ظریف و خاص تولید کنیم؛ خیر! در چرم های شتری با هر روشی که پوست را دباغی کنیم در نهایت چرمی با ظرافت بالا خواهیم داشت.
با توجه به اینکه قوام این محصولات نیز بالاتر می باشد، می توانیم به این موضوع برسیم که این چرم های شتری قابلیت های ویژه ای دارند.
از لحاظ قیمتی چرم های شتری گران می باشند و از این رو قابل مقایسه با چرم های گاوی نیستند.
به همین خاطر از مهمترین مزیت های چرم گاوی نسبت به چرم شتری می توانیم به بهای آن اشاره کنیم.

علل استفاده از چرم شتری برای تولید محصولات

علل استفاده از چرم شتری برای تولید محصولات جدا از بحث لطیف بودن و طول عمر بالای آنها، ظاهر لوکس این دسته از چرم ها می باشد که سبب شده است در تولید هر محصولی که به کار روند نمایی لوکس به محصول بدهند و از این رو می توانیم لوکس بودن چرم ها را یکی از مزایا چرم شتر بدانیم.
این دسته از چرم ها به قدری با کیفیت هستند که اگر فقط یکبار مصرف کننده آن را تهیه کند برای خریدهای بیشتر با جنس چرم های شتری ترغیب می شود.
به همین خاطر است که فروش چرم شتری همیشه بالا می باشد.
از این محصولات جدیداً در روکش برخی از مبل و  صندلی ها نیز استفاده می کنند، همانطور که مطلع هستید، روکش های مبل یکی از نقاط ضعف محصولاتی نظیر صندلی ها و مبل ها می باشند که خیلی سریع خراب می شوند.
اما با استفاده از چرم ها می توان این روکش ها را مقاوم کرد و تا سالیان سال شاهد دوام آنان بود.
برای تولید اکسسوری های مختلف نیز چرم های شتری مناسب می باشند، به ویژه دستبندهای چرمی-طلایی که باید چرم آنها محکم باشد تا به راحتی پاره نشوند.

میزان مصرف چرم شتری در ایران

میزان مصرف چرم شتری در ایرانمیزان مصرف چرم شتری در ایران فوق العاده می باشد، علت این مسئله نیز واضح است، ایران از قدیم الایام تاکنون مرکز پرورش انواع حیوانات اهلی بوده است، از این رو مراکز دباغی ای در خود دارد که سالیان سال است انواع چرم ها را در بهترین رده های کیفی ممکن تولید می کنند.
پس جای تعجب ندارد که به طور کلی روزانه حجم زیادی از این نمونه ها را تولید کنیم.
اما تنها این نیست! ما این روزها توانسته ایم انواع چرم ها را در رده های کیفی بالا و صادراتی تولید کنیم تا در نهایت آنها را به کشورهای دیگر صادر کنیم.
شاید برای شما نیز جالب باشد بدانید که ما در حال حاضر شاهد مصرف انواع چرم ایرانی در کشورهای مختلف هستیم؛ به گونه ای که کشورهای زیادی انواع چرم ها را از ایران وارد کشور خود می کنند و از آنها استفاده می کنند.
به همین خاطر برخی از مراکز تولید چرم در ایران به شکلی هستند که سعی می کنند انواع چرم های شتر را برای صادرات به کشورهای دیگر تولید و فراهم کنند و اغلب می توانیم این دسته از چرم ها را با لوگوهای تولید ایران بیابیم.
البته فراموش نکنید که چرم های صادراتی تنها به کشورهای دیگر صادر نمی شوند، بلکه بخش مهمی از آنها راهی بازارهای داخلی ایران می شوند.

اطلاعات مهم درباره چرم شتر مشهد

چرم طبیعی مشهد بسیار معروف است، به همین خاطر اغلب برندهای معروف ایرانی که در زمینه تولید محصولات چرمی فعالیت می کنند در مشهد می باشند و یا اینکه از چرم های مشهد استفاده می کنند.
این دسته از محصولات به گونه ای هستند که دارای تنوع بالایی می باشند و افراد می توانند هر نوع چرمی که می خواهند چه از نوع رایج و چه از نوع کمیاب در این مراکز تهیه کنند.
تولیدی های چرم مشهد با هدف تولید چرم مرغوب از سال های سال است که در حال فعالیت می باشد و از این رو است که دارای تجربه های گرانبها و نفیسی در زمینه تولید چرم می باشد، به همین خاطر آنان بسیار معروف هستند و جایگاه ویژه ای در جهان در این زمینه دارند.

تولیدی های مختلفی از این فرصت استفاده کرده اند و برای بهره گیری از این هنر قدیمی و عالی دباغی های مشهدی، مراکز تولید خود را در آنجا دایر کرده اند و انواع کیف و کفش چرمی را تولید می کنند.
به همین خاطر این روزها برای معرفی چرم های با کیفیت به اصطلاح می گویند این چرم مشهد است.
معمولا چرم های صادراتی نیز از بین چرم های مشهد انتخاب می شوند.
در حال حاضر تولیدکنندگان زیادی در جهان در حال فعالیت می باشند که نمایندگان خود را در مشهد مستقر کرده اند تا بتوانند چرم مورد نیاز خود را از طریق تولیدکنندگان مشهدی فراهم کنند.

فراموش نکنید که معمولا چرم های مشهدی لوگوی تولید چرم مشهد را دارند و از این رو  می توانیم با شناسایی لوگو اصل این نمونه ها به اصل یا فرع بودن این محصولات پی ببریم.
توجه داشته باشید که می توانیم بهترین و اصل ترین انواع این محصولات را از نمایندگی عرضه کننده اصل این محصولات در تهران و دیگر شهرهای ایران نیز تهیه کنیم و از اصل بودن این نمونه ها اطمینان داشته باشیم.

فروش محصولات چرم شتری اصل

فروش محصولات چرم شتری اصلفروش محصولات چرم شتری اصل در سال های اخیر یکی از اتفاقات خوبی بوده است که سبب شده است بتوانیم با صادرات آنها گام بزرگی در جهت پیشرفت اقتصادی خود برداریم.
نکته مهم دیگر این است که این دسته از چرم ها به شکلی هستند که ما می توانیم آن ها را به شیوه های مختلف بخریم.
برای مثال شما می توانید آنها را به صورت مستقیم تهیه کنید و یا با دخالت واسطه هایی آنها را بخرید.
اگر قصد دارید در نهایت خریدی ارزان و به صرفه داشته باشید ما توصیه می کنیم که از انواع محصولات چرمی ای استفاده کنید که به صورت مستقیم عرضه می شوند.
زیرا در عرضه مستقیم شما مستقیماً با خود تولیدکننده در ارتباط هستید و از این رو از اصالت کالا نیز مطمئن خواهید بود.
مسئله دیگر خریدهای فله ای می باشد، در خریدهای فله ای حجم مشخصی از انواع محصولات به شکل های مختلفی عرضه می شوند که تخفیفی عالی نیز بر روی این محصولات اعمال می شود.
این تخفیف سبب شده است که خریدهای فله ای به صرفه باشند و بتوانیم حجم زیادی از این نمونه ها را با قیمت های عالی خریداری کنیم.

مطلب پیشنهادی

چرم شتر مشهد

فروش جلدی چرم شتر نفیس مشهد

چرم شتر مشهد نفیس و گرانبها است و به صورت جلدی و عمده به فروش …

پاسخی بگذارید