فروش سایت
پنج‌شنبه , دسامبر 31 2020
خانه / کاپشن چرم شتری / قیمت کاپشن چرم شتری مردانه

قیمت کاپشن چرم شتری مردانه

کاپشن های مردانه با استفاده از چرم شتری اصل قابل تولید خواهند بود. از لحاظ قیمت چه تفاوتی با دیگر پارچه ها دارد؟
امروزه با استفاده از پوست حیوانات مختلف، شاهد این مسئله هستیم که بهترین پارچه های چرم شتری اصل و مرغوب تولید می شوند که این امر به نوبه خود نیز از جمله مزیت های رقابتی که به همراه دارد مربوط به ایجاد بهترین و مقاوم ترین پارچه هایی می باشد و امکان استفاده در تولید انواع محصولات چرم شتری می باشد.
کاپشن های چرم مردانه به عنوان یکی از محصولاتی می باشد که با استفاده از پارچه های چرم می توان به دوخت آن اقدام نمود و در این زمینه با توجه به اینکه حیوانات متعددی را می توان در جهت جداسازی پوست و دباغی و تولید پارچه های چرم مورد استفاده قرار داد، قیمت های ارائه شده نیز متفاوت خواهد بود.

کاپشن چرم شتری را می توان در تنوع بالای رنگ، طرح و سایز تهیه کرد. این محصول، ویژگی های منحصر به فرد زیادی دارد و به علت مزیت هایی که این چرم دارا است، از کیفیت بالایی برخوردار می باشد. در مقاله حاضر، همه سعی مان بر این است تا شما را با چنین کالایی آشنا کنیم و به بررسی کامل آن بپردازیم. 

قیمت کاپشن چرم شتری مردانه

محصولات چرم شتری اصل

چرم شتری اصل از بهترین پارچه های طبیعی می باشد که استفاده از آن در تولید محصولاتی همچون کاپشن و پالتو، می تواند مورد استفاده قرار گیرد و در عین حال بالا بردن طول عمر نیز می تواند از جمله ویژگی هایی باشد که در خصوص این محصولات چرمی قابل بیان خواهد بود.
تولید و دباغی بهترین پارچه های چرم شتری، موقعیت های لازم در عرصه صادرات را نیز فراهم ساخته است و از همین رو در راستای تامین عمده این چرم های شتری مرغوب، شاهد این مسئله هستیم که فضای اینترنتی می تواند بهترین مسیر برای خرید عمده باشد که به نوبه خود، مزیت هایی همچون قیمت های مناسب را به همراه دارد.
منبع: بازار چرم ایران

از چرم شتر، انواع محصولات را می توان تهیه کرد. در این حوزه، بیشتر تولیدی های بزرگ و کوچک هستند که از این چرم جهت ساخت کالاهای متفاوتی کار می گیرند. باید بگوییم که این نوع از چرم، کیفیت بسیار بالایی دارد و به همین علت در ساخت محصولاتی از این دست به کار گرفته می شود: 

 • انواع کیف زنانه، مردانه و بچه گانه 
 • تولید کیف های جیبی 
 • تولید کمربند 
 • تولید کفش و صندل 
 • تولید انواع وسایل زینتی همچون دستبند و غیره 
 • تولید انواع کاپشن چرم شتر 

روی هم رفته، این محصولات کیفیت های متنوعی دارند و دلیل این موضوع می تواند به عوامل مختلفی ربط داشته باشد. می دانید که سازندگان چنین کالاهایی، افراد متعددی هستند و طبیعی است که برخی از آنان محصولی مرغوب و برخی دیگر، نتوانند به این امر دست یابند. 

اما چرم شتر اصل را بهتر است که از بهترین عرضه کننده تهیه کنید. این چنین محصولی، مشخصات خاص خود را دارد که در ادامه به این مسئله اشاره می کنیم. 

دسته بندی چرم شتر بر اساس کیفیت

دسته بندی چرم شتر بر اساس کیفیتبسیاری به این باورند که چرم شتر، بهترین نوع محصول است. به این دلیل، از محبوبیت بالایی برخوردار است. برای نمونه تولید کاپشن چرم شتر و سایر کالاهای دیگر در سایزها و رنگ بندی های مختلفی صورت می گیرد. باید بگوییم، چرم شتر بر اساس کیفیت را می توان دسته بندی کرد. به مواردی که در پایین اشاره می نماییم توجه داشته باشید: 

 • چرم اشبالت: نوع مخصوص چرم است که پرز دار بوده و دو سوی آن به همین شکل می باشد. این چرم در حقیقت، با برداشته شدن لایه براق به دست می آید. اگر بخواهیم چرم ها را دسته بندی کنیم، نوع اشبالت از محصولات جیر به دست می آید که البته به علت خاصیتی که دارد، از آن با کیفیت تر می‌ باشد. 
 • چرم گردن: از پوست گردن شتر تولید می گردد. خطوط موازی گوناگونی دارد. از نظر مقاومت، در سطح عالی ای قرار دارد؛ ولی موج دار و داشتن خطوط، باعث این شده تا بازار خوبی نداشته باشد. به این ترتیب، این محصول، در جاهای خاصی به کار گرفته می شود محبوبیت بالایی ند‌ارد. 
 • چرم هورس: ویژگی های مختلفی را دارا است. برای مثال، ضد آب می باشد. از نظر کیفی، بهترین نوع چرم شتر است. از آن به عنوان یکی از کالاهای صادراتی اصلی هم یاد می کنند. باید بگوییم که در فرایند دباغی، چرم هورس از پرداخت سطوح ظاهری ساخته می شود. 
 • چرم شتر لاگوا‌نا: از مشخصات بارز آن، صاف و یک دست بودن است. دانه های بسیار ریزی نیز در روی سطح آن خودنمایی می کند. شبیه به چرم گاو می باشد. 

باید متذکر شویم که کیفیت چرم شتر، به موارد مختلف دیگری هم بستگی دارد. برای نمونه، شرکتی که آن را تولید می نماید، می تواند تاثیر زیادی در روند فرآوری آن داشته باشد. از سویی، چنین کالایی باید بدون سطوح ناهموار تولید شده و هیچ گونه سوراخی در آن وجود نداشته باشد. 

نوع رنگ آمیزی محصول هم می توان نقش اساسی را ایفاء کند. چرم هایی که پروسه رنگ کاری شان به خوبی انجام شده، به مرور زمان دچار پریدگی رنگ نشده و همچنان مقاوم باقی می مانند. آنان در برابر رطوبت، شستشو و مواد شوینده مختلف، مقاوم می باشند. 

این ها از جمله خصیصه های اصلی چرم شتر است. اما خوب است بدانید که کاپشن چرم طبیعی شتر، در مدل های متنوعی ساخته می شود که به این موضوع به شکل مبسوطی خواهیم پرداخت. 

طرح های مختلف کاپشن چرم شتر

کاپشن چرم مردانه، زنانه و بچه گانه را شرکت های مختلفی تولید می نمایند. این نمونه از محصولات، به دلیل زیبایی خاص و همینطور دوام بالایی که دارند، همواره مورد توجه قرار گرفته اند. این کاپشن ها سایزهای گوناگونی داشته و از طرفی، طرح های مختلف دارند که برخی از آنان از چرم شتر دوخته می شوند. 

دسته بندی کاپشن چرم شتر، به مدل های آن بستگی دارد. عموماً چنین پوشاکی به صورت ساده، چهارخانه ای، یقه بلند، دارای کمربند و غیره ساخته می شوند. این محصولات، بیشتر دارای زیپ هستند و بعضاً به وسیله دکمه های متعدد جلوی شان بسته می شود. 

چنین کاپشن هایی به شکل یک لایه چرم، آستر دار، خز دار و غیره دوخته شده و در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرند. مدل های زنانه، تنوع بیشتر از مردانه دارند. 

کاپشن های چرم، یکی از بهترین ها به شمار می روند و ظاهری شیک دارند. آنان را در رنگ های بسیار متنوعی از قهوه ای، آبی، سرمه ای، مشکی و غیره می توان مشاهده کرد. البته این موضوع را هم در نظر داشته باشید که این کاپشن ها نیاز به مراقبت های خاصی دارند. 

برای نگهداری بهتر از این پوشاک، بهتر است که آن را چند وقت یکبار رنگ کنید. به راحتی می شود رنگ های مخصوص کاپشن را پیدا کرد. این گونه، لباس تان، نرم باقی می ماند و شاهد رنگ رفتگی آن نخواهید بود؛ از طرفی، عمر کاپشن هم بیشتر می شود. 

ویژگی های مختلف چرم شتر

ویژگی های مختلف چرم شترچرم شتر، ویژگی های مختلفی دارد. این حیوان، شرایط زندگی سختی را دارا بوده و به همین علت، پوست آن نیز خصوصیات متعددی دارد. گفتنی است که مشخصات یک چرم خوب شتری، گوناگون است و برای همین به شکل فهرست وارد زیر به آن‌ ها اشاره می نماییم: 

 • مقاومت بالایی دارند. 
 • نرم می باشند. 
 • منعطف هستند. 
 • عمرشان طولانی تر از سایر چرم های طبیعی است. 
 • این چرم، در هر سانتی متر، 10 برابر الیاف بیشتر از چرم گاو دارد. 
 • زیبا و منحصر به فرد می باشد. 

به این دلایل است که امروزه مشاهده می ‌کنیم بسیاری از کارخانه جات کوچک و بزرگ پوشاک و اکسسوری، به شکل وسیعی از چرم شتر استفاده می نمایند. در کنار این، مشتریان خاص خود را هم دارد. باید بگوییم، رنگ اصلی پوست شتر قهوه ای تیره یا روشن بوده که همواره یک فام محبوب در میان مدلیست ها است. 

اما با پولیش زنی و طی فرایندهای مختلف، رنگ را به اشکال دیگری هم در می آورند که برنزه یکی از مشهورترین آنان می باشد. منحصر به فرد بودن این کالا دلیلی شده تا در صنعت مدل پوشاک، زیاد از آن استفاده به عمل آورند. در کنار این، باید بگوییم که از این چرم در موارد مختلف دیگری هم به جزء پوشاک استفاده می نمایند. 

از طرفی، در بخش پایین، به این موضوع می پردازیم که به چه علت برای تولید کت از این چرم استفاده می نمایند؟ پس همچنان با ما همراه باشید. 

دلایل استفاده از چرم شتر برای تولید کاپشن

ویژگی هایی که در بالا متذکر شدیم را یکبار دیگر مرور نمایید. این گونه دلایل استفاده از چرم شتر برای تولید کاپشن یا هر پوشاک دیگر را بهتر درک خواهید کرد. از طرفی، نرمی خاصی و تراکم الیاف بالایی که این نمونه از چرم طبیعی دارد، سبب گردیده تا سازندگان کت، دست به تولید انبوه بزنند. 

برش مناسب، فرم دهی خاص، ایجاد طراحی های جدید و همه این نکات، دلایل متعددی اند که سازندگان کاپشن های چرم طبیعی را بر آن نموده تا از این محصول استفاده کنند. از سوی دیگر، مشتریان نیز علاقه ای خاص به این کالا دارند. 

کاپشن های ساخته شده از چرم شتر، تنوع مدل زیادی را دارا می باشند. بیشتر نوع قد متوسط که جوان پسند است، از محبوبیت ویژه ای برخوردار بوده؛ ولی فراموش نکنید از مدل های بلند آن نیز در نزد بانوان پر طرفدار است. با همه این ها، قیمت کاپشن چرم شتر به عللی که بیان کردیم، می تواند گرانتر از سایر محصولات دیگر باشد. 

چرم های طبیعی، محبوبیت زیادی دارند و از آنان در صنایع مختلفی از جمله پوشاک به شکل گسترده ای استفاده می نمایند. این نوع از چرم ها، از پوست حیوانات مختلفی ساخته می شوند. در این حوزه، شرکت های بزرگی فعال هستند و با استفاده از تکنولوژی جدید، پوست ها را به خوبی دباغی کرده و چرم مرغوب را ارائه می کنند. 

در صنعت مد و فشن، لباس هایی که از چرم ساخته می شوند، اهمیت بالایی دارند. قدرت مانور دهی و خلق طرح های جدید روی آنان بیشتر است و در این بین، به دلیل انعطاف پذیر بالای نوع شتری این محصولات، زیاد مورد توجه قرار می گیرد. 

جالب است بدانید که از این چرم، تنها در ساخت و تولید کیف، کفش و کاپشن استفاده نمی‌ نمایند و موارد مصرف دیگری هم دارند که در دنباله این مقاله به آن خواهیم پرداخت. 

دیگر مصارف چرم شتر

دیگر مصارف چرم شترچرم شتر ضخامت های مختلفی دارد و همانگونه که مشاهده کردیم، انواع گوناگونی را نیز دارا می باشد. پس طبیعی است که در امور متفاوتی از کار بگیرند. برای مثال، در گذشته ها بیشتر به عنوان زیرانداز نیز به کار می رفت. نرمی و لطافت آن، باعث می شد که در این حوزه از آن استفاده کنند. 

همینطور، از این چرم ها، جهت تزیین سالن های پذیرایی منازل هم می شود کار گرفت. تکه ای از آن را کف پارکت می اندازند که با همین روش می توان تغییر زیادی در دکوراسیون ایجاد کرد. شایان ذکر است، برخی حتی آن را در دیوار هم نصب می کنند. 

در کنار این، برای عایق کاری نیز مناسب است. پوشش دادن درب ها ورود و خروجی اتاق ها با این چرم، می تواند از ورود صدا و سوز سرما جلوگیری به عمل آورد. باید بگوییم که در حال حاضر، برخی از صنایع خودروسازی نیز برای کاور کردن صندلی های ماشین، از این چرم هم استفاده می نمایند. 

همانطور که مشاهده می کنید، مصارف چرم شتر متنوع است. این محصول منحصر به فرد را برای هر اموری می شود به راحتی به کار گرفت. تنها نکته ای که باید در نظر داشته باشید، خرید نوع اصل و با کیفیت آن است که با مراجعه به مراکز معتبر، این کار به راحتی امکان پذیر است. 

فرآیند تولید کاپشن چرم طبیعی

در تولید کاپشن چرم طبیعی، فرآیند خاصی در نظر گرفته می شود. این محصولات را کارگاه هایی به وسیله دست و برخی از صنایع بزرگ، با استفاده از دستگاه های اتوماتیک تولید می نمایند. پس روند دوخت آن می تواند بسیار متفاوت باشد. در کارخانه های بزرگ که قضیه آشکار است و تولیدات هم تمیز از کار در می آیند. 

بیشتر کاپشن هایی که در بازار مشاهده می نماییم به این شکل ساخته می شوند. در نظر داشته باشید، مشتریان کار تمیز و محکم را بهتر می پسندند. در هر حال، روند دوخت این کاپشن ها را به طور خلاصه می شود این گونه توضیح داد: 

 1. بر اساس الگویی که داریم، چرم را برش می زنیم. 
 2. پس از آن دوخت آن را با نخ ها و چرخ های قوی آغاز می نماییم. 
 3. در این بین، اگر نیاز به آستر داشته باشد، آن را به چرم اضافه می کنیم. 
 4. پس از دوخت کاپشن، دکمه ها، زیپ آن را وصل می کنیم. 
 5. آستین ها و یقه اغلب در آخر کار اضافه می شوند. اگر چه سبک های دوخت فرق می کند. 

این یکی از فرآیندهای تولید کاپشن چرم طبیعی بود که برای شما توضیح دادیم. باز هم بازگو می نماییم که می تواند روش های دوخت متفاوت باشد که این امری عادی است. 

عوامل موثر بر قیمت کاپشن چرم شتر

عوامل موثر بر قیمت کاپشن چرم شتربه بخش پایانی مقاله رسیدیم و می خواهیم عوامل موثر بر قیمت کاپشن چرم شتر را برایتان توضیح دهیم. این محصول، بر اساس یک سری از فاکتورها ارزش گذاری می شود. برای نمونه، نوع چرم بسیار مهم است. با آنان پیش از این آشنایی حاصل کردید. هر چه چرم، از کیفیت بهتری برخوردار باشد، نرخ آن بالاتر می رود. 

موضوع بعدی، نوع دوخت آن است که اهمیت بالایی دارد. طبعاً یک کت شیک و زیبا مشتریان بیشتری را جذب می کند و در کنار این، دوخت آن نیز زمان زیادی را در می گیرد. پس این یکی دیگر از عوامل موثر در تعیین قیمت محصول است. 

در پهلوی اینها، اندازه کاپشن ها نیز مهم هستند. طبیعی است که کت های بزرگسالان به علت استفاده چرم بیشتر، قیمت بالاتری نسبت به نوع بچه گانه داشته باشد. روی هم رفته، نوع خرید هم مهم است. تهیه کالا به شکل کلی (بیشتر بازرگانان و فروشندگان لباس به این امر مبادرت می ورزند) ارزانتر تمام می شود. 

در این حوزه، برند سازنده نیز نقش بارزی دارد. بهترین مارک ها، کالای شان همواره گران تر بوده؛ زیرا به جزئیات توجه بیشتری می کنند و از سویی، بهترین مواد اولیه را برای ساخت در نظر می گیرند. 

مطلب پیشنهادی

پخش کاپشن چرم شتری پسرانه قهوه ای

کاپشن های چرمی قهوه ای رنگی با چرم شتری تولید می شوند که بیشترشان بصورت دست دوز تهیه شده اند و در مدل های پسرانه پخش و توزیع می گردند.کاپشن های چرمی محصولاتی هس

پاسخی بگذارید