فروش سایت
جمعه , ژانویه 1 2021
خانه / چرم شتر / قیمت چرم شتری در بازار تهران

قیمت چرم شتری در بازار تهران

قیمت چرم شتری در بازار تهران چند است؟ آیا می توان قیمت های رقابتی برای این محصول پیدا کرد و یا این که در شهر هایی چون مشهد ارزان تر به فروش می رسند؟

شاید بزرگترین مرکز تولید چرم شتر در مشهد باشد. اما در بازار تهران قطعاً مراکز فروش و دفتر فروش انواع چرم طبیعی مثل چرم شتر هم فعال هستند تا دسترسی تجار و کارخانه ها را در کل کشور بهتر بوشش دهند.

اما قیمت چرم طبیعی در مقایسه با انواع مصنوعی بسیار متفاوت است. این قیمت در بین انواع چرم حیوانی مثل چرم شتر هم دارای اختلاف هایی است.

استحکام زیاد چرم شتری به دلیل تراکم الیاف آن است که در زمانی که در تهیه البسه از آن استفاده شود، دیگر نیازی به آستری نیست. شاید این موضوع بر جذابیت این نوع چرم ها هم افزوده باشد.
خب با این اوصاف باید در نگهداری انواع چرم طبیعی کوشا تر بود تا مدت زمان قابلیت استفاده از آن ها افزایش یابد.

چرم طبیعی همیشه بیشترین طرفدار را دارد. 

قیمت چرم شتری در بازار تهران

نگهداری انواع چرم

نگهداری انواع چرم در این قسمت مختصراً برخی نکات در مورد نگهداری چرم طبیعی مثل چرم شتری، گاوی و یا بزی را بیان خواهیم کرد.

 • اگر کفش چرم طبیعی دارید، باید مراقب نوع واکس آن باشید.
 • ممانعت از ماندن گرد و غبار روی چرم طبیعی عمر آن را افزایش می دهد.
 • لباس چرمی را نمی توان روی میخ، چه چوبی و چه فلزی مانند انواع لباس پارچه ای آویزان کرد.
 • کاور های این نوع البسه چرم هم باید پارچه ای باشد.
 • برای تمیز کردن چرم طبیعی می توان آن را با شامپو بچه و به کمک یک اسفنج نرم پاک و خشک نمود.

چرم ها به دو طور کلی به دو نوع تقسیم می شوند. 

 1. طبیعی
 2. مصنوعی

نمونه های طبیعی دارای سطح کیفی بالایی هستند و بیشتر از حیواناتی چون شتر و گاو و بز و شترمرغ و … بدست می آیند که دوام زیادی دارند و برای ساخت صنایع دستی بهترین گزینه هستند. چرم شتر بسیار سنگین بوده و بافتی متراکم دارد که این امر باعث استحکام بیشتر آن می شود. 

برای نگهداری انواع چرم شما باید نکات اساسی و مهم را رعایت کنید.‌ نمونه های طبیعی باید از نوسانات جوی چون گرمای زیاد  سرمای زیاد بدور باشند. لوازمی که از چرم تهیه می شوند نیاز به تمیز کردن مداوم دارند تا گرد و غبار و آلودگی ظاهر آن را خراب نکند. برای نگهداری چرم شترمرغ که دارای ظرافت بالایی است بهتر است از کشیدن و سوراخ کردن آن خودداری کنید. 

قیمت چرم شتری به صورت عمده

قیمت چرم شتری به صورت عمده قیمت چرم شتری در بازار هم با توجه به موارد کیفی و البته امکان محدود تر میزان تولید به نسبت بالا است.

در نتیجه شاید نتوان انتظار قیمت ارزان حتی در خرید عمده را از این نوع چرم طبیعی داشت.
البته به جز تولید داخل، ممکن است چرم شتری وارداتی هم در بازار باشد که قیمت چرم شتری را بدون ثبات کرده و بالاتر می برد.

با توجه به سطح کیفی عالی که در این محصول درجه یک سراغ داریم این محصولات از بازار های فروش پر رونقی برخوردار می باشد. فروش عمده هم به نفع خریدار است که سبب کاهش قیمت ها می شود و هم این که تولید کننده زود تر به سود ایده آل خود می رسد.

مقایسه نرخ بروز این چرم نشان می دهد که تورم تاثیر زیادی بر روی قیمت ها گذاشته است و باعث شده تا در سال های اخیر قیمت ها افزایش زیادی پیدا کند. نوسانات و شرایط حاکم بر بازار و نرخ مواد اولیه ای که برای ساخت محصول به کار می رود همگی در قیمت گذاری موثر هستند که تولیدی با در نظر گرفتن این شاخصه ها در فرآیند تولید نرخ نهایی را مشخص می کند.

اگر فروش به صورت عمده انجام شود نسبت به نمونه های بسته بندی شده نرخ مناسب تری دارد. بالا رفتن میزان تولید و عرضه محصول به بازار باعث می شود تا قیمت ها به طور چشمگیری کاهش پیدا کند و در نقطه مقابل قدرت خرید مشتریان افزایش می یابد.

اطلاعات کلی درباره بازار چرم شتری تهران

اطلاعات کلی درباره بازار چرم شتری تهران اگر سری به بازار چرم شتری تهران بزنیم می توانیم اطلاعات جامع و کاملی را کسب کنیم. در این مرکز تنوع بسیار بالا بوده و دامنه انتخاب برای مشتری گسترده است و می تواند متناسب با نیاز خود خرید را انجام دهد.‌ شتر حیوانی مقاوم است که به دلیل پوست ضخیم و مقاوم خود می تواند در شرایط سخت زندگی کند به همین دلیل چرم آن بیشترین دوام را دارد. 

چرم شتر بیشترین طرفدار را دارد و صنایع دستی زیبا و ظریفی با آن تولید می شود. از دیگر اطلاعات می توان به نحوه فروش اشاره کرد که این محصولات طبیعی به صورت عمده و جزیی به فروش می رسند که نرخ عمده همیشه مناسب تر از نمونه های بسته بندی شده است به همین دلیل استقبال کنندگان بیشتری دارد. 

رنگ این چرم متنوع بوده و افراد می توانند مطابق با سلیقه و نیاز خود خرید را انجام دهند. سطح آن صاف و مسطح و براق است که علاوه بر زیبایی ظاهری تمیز کردن آن هم به راحتی انجام می شود. در این بازار محصولاتی زیادی مشاهده می شود که همگی از چرم تهیه شده اند. 

انواع محصولات چرم شتر در بازار تهران

در بازار تهران انواع محصولات چرم شتری به فروش می رسد که از آن جمله می توان به انواع کیف، کمربند، کفش و … اشاره کرد. مقاومت بالای این چرم باعث تمایز و برتری آن نسبت به نمونه های دیگر شده است به همین دلیل برای ساخت این هنر زیبا بهترین گزینه می باشد. 

تنوع بالا در بازار بر انتخاب مشتریان تاثیر زیادی گذاشته است و آنها می توانند متناسب با نیاز خود خرید را انجام دهند. کیف هایی که در این زمینه ساخته می شوند سایز کوچک  بزرگ دارند و برخی به عنوان کیف پول و برخی دیگر اداری و کوهستانی و اسپرت و … هستند. 

چرم شتر به دلیل انعطاف پذیری بالایی که دارد برای کمربند گزینه مناسبی است به همین دلیل تولید آن امروزه بیشترین طرفدار را دارد. کفش هایی که از چرم شتر ساخته می شوند بسیار منعطف هستند و با نرمی و راحتی که دارند پا را اذیت نمی کند. 

مشتریان می تواند با مراجعه به این سایت انواع محصولات را مشاهده کرده و با مقایسه کیفیت و قیمت به راحتی سفارش خود را ثبت کنند. 

محیط های نگهداری از چرم شتری اصل

محیط های نگهداری از چرم شتری اصل شما می توانید بهترین چرم شتری اصل را در محیط های مختلف نگهداری کنید. چرم های طبیعی به دلیل ارزش و بهای بیشتری که دارند باید در امنیت بالا نگهداری شوند. گذشت زمان کیفیت و ارزش آن را بیشتر می کند و شما می توانید با نگهداری صحیح به بهای این محصول بیافزایید. 

محیط های بدون گرد و غبار و آلودگی بهترین گزینه برای چرم هستند.برای تمیز کردن این تولیدات بهتر است آنها را با کمی آب و ابری نرم و لطیف تمیز کنید. سرمای زیاد و دمای پایین و حرارت زیاد و دمای بالا هر دو برای چرم مناسب نیستند و نباید در این محیط ها قرار بگیرد. 

چرم شتر دارای استحکام بالایی است اما با این حال نباید تحت فشار باشد و بهتر است در محلی جداگانه حفظ شود. محیط های مرطوب سبب پوسیدگی ان می شوند و بهتر است در این اماکن نباشد. 

نگهداری محصولات چرمی در کمد و مناطق خشک و تمیز به طولانی شدن عمر آنها کمک زیادی می کند. چرم اصلی مشخصه ها و ویژگی های منحصر به فردی دارد و شما از بو و رنگ و ضخامت به راحتی می توانید آن را تشخیص دهید. 

آموزش نحوه نگهداری از انواع چرم طبیعی

برای نگهداری از چرم طبیعی باید آموزش های لازم را دیده و اطلاعات لازم را کسب کرده باشید. این محصول طبیعی بهتر است کنار بخاری و وسایل گرمایشی نباشد. نگهداری آنها در سایه و بدور از آفتاب مانع از پوسیدگی چرم شده و عمر آن را طولانی تر می کند. 

برای تمیز کردن بهتر از دستمال های نرم و کمی آب یا روغن های طبیعی استفاده کنید تا به رنگ و بافت چرم آسیبی وارد نشود. از قرار دادن اشیاء تیز بر روی آنها خودداری کنید چون باعث پارگی و خش افتادن روی آنها می شود. 

وسایلی که از چرم طبیعی درست می شوند نیاز به مراقبت بیشتری دارند و به همین دلیل شما با این آموزش ها می توانید برای مدت طولانی از این تولیدات استفاده کنید. در این چرم ها هوا به راحتی عبور کرده و این امر مانع از پوسیدگی آن می شود. 

زمانی که قصد خرید چرم طبیعی از این سایت را دارید آموزش های لازم برای نگهداری و استفاده صحیح به شما داده می شود و می توانید برای زمان طولانی این صنایع دستی زیبا را داشته باشید. 

نحوه تولید چرم شتری طبیعی

نحوه تولید چرم شتری طبیعی برای تولید چرم شتری به تجهیزات و ابزارهای مهمی نیاز هست. ابتدا به کمک دباغی کردن پوست شدن را از بدن آن جدا می کنند و این پوست پس از طی کردن مراحل زیر به چرم تبدیل می شود. 

 1. خیساندن و شست و شو: در این مرحله پوست درون آبی سرد که با نمک آغشته شده قرار می گیرد. در این زمان باید مواد ضد باکتریایی تزریق شود تا بیماری به کارگران سرایت نکند. دمای آب باید پایین باشد تا میکروب ها رشد نکنند. 
 2. آهک دهی: در این زمان برای سست کردن ریشه مویی که به پوست چسبیده آهک استفاده می شود تا پوست از این آلودگی های سطحی تمیز شود. آهک آبدیده سطوح خارجی را به خوبی تجزیه می کند. 
 3. لش زدایی: این کار برای حذف تمامی بافت های غیرضروری پوست که در سطح درونی و بدون موی پوست وجود دارد پس از مرحله آهک دهی انجام می گیرد. این عمل باعث می شود که مواد شیمیایی که در مرحله بعدی به پوست داده می شود به طور یکنواخت و به خوبی داخل پوست نفوذ کند.
 4. موگیری: یکی دیگر از مراحل تولید است که موها به خوبی گرفته می شوند. 
 5. آنزیم دهی: برای پاکسازی و تقویت آنزیم های بخصوصی تزریق می شود. 
 6. پاکسازی و اتمام کار: مربوط به تمیز کردن پوست است. 

صادر کننده انواع چرم اصل ایران

با توجه به این که امروزه این کارخانه با استفاده از نیروهای متخصص و کارآمد و با انگیزه توانسته سهم به سزایی در تولید و فروش محصولات متنوع در داخل و خارج کشور داشته باشد. 

این شرکت با کسب رتبه بهترین واحد نمونه صنعتی، واحد نمونه استاندارد و صادر کننده نمونه توانسته از رقبای خود پیشی گرفته و موفقیت چشمگیری داشته باشد. قیمت مناسب محصولات این شرکت به بازار خرید کاشی ارس رونق بخشیده است.

با توجه به رشد و شکوفایی خیلی مطلوب شرکت های تولیدی داخلی در زمینه تولید انواع چرم امروز شاهد این امر هستیم که علاوه بر پوشش دادن کلیه بازارهای داخلی، حجم قابل توجهی از این محصولات به کشورهای همسایه نیز صادر می شود. 

ساخت انواع چرم در کشور توسط برترین تولید کنندگان داخلی انجام می شود. این شرکت های تولید را مطابق با استانداردهای روز دنیا و با بکارگیری مواد اولیه مرغوب و تجهیزات پیشرفته و همچنین کارشناسان و نیروهای متخصص انجام می دهند و از این طریق سطح کیفی را بالا برده تا علاوه بر تامین نیاز داخلی بهترین گزینه برای صادرات باشد.

رقابتی شدن بازار خرید و فروش در کشور باعث شده تا تولید کنندگان زیادی در سراسر ایران اقدام به تولید این محصولات کنند تا بتوانند با علاوه بر تامین نیاز بازار آن را برای صادرات به کشورهای دیگر مهیا کنند. 

قیمت خرید چرم طبیعی متری

قیمت خرید چرم طبیعی متری قیمت خرید چرم طبیعی متری و کیلویی حساب می شود و شما می توانید متناسب با نیاز خود خرید را انجام دهید. این نرخ بر اساس کیفیت و نوع و متراژ و نحوه فروش مشخص می شود و هر چه سطح کیفی بالاتر باشد مسلما نرخ بیشتری را هم در بازارهای داخلی و خارجی به خود اختصاص می دهد. 

لیست قیمت این محصولات طبیعی در سال های مختلف متفاوت بوده و به دلیل تورم و شرایط حاکم بر بازار طی سال های اخیر افزایش زیادی پیدا کرده است که با توجه به گذر زمان امری طبیعی است اما بر بازار خرید و فروش تاثیر زیادی می گذارد.

قیمت چرم متری در بازار دارای تنوع بسیار است، زیرا این محصولات در نمونه های گوناگون در بازار ارائه می گردند که از نظر سطح کیفی با همدیگر فرق دارند. قیمت می تواند مشتریان را در انتخاب و خرید محصولات یاری دهد. زیرا اکثر مشتریان بر اساس نرخ محصولات مشخصات آن ها را حدس می زنند. 

این محصول ارگانیک قیمت مناسبی دارد و به راحتی نمونه های صنعتی شده است تا بتواند هزینه های گزاف را از میان بردارد و مدل های جدید را به بازار عرضه کند. 

مطلب پیشنهادی

صادرات چرم شتر به ترکیه

چرم شتر ساخت ایران به دلیل کیفیت ممتاز و دباغی ایده آلی که دارد برای صادرات چرم به کشورهایی نظیر ترکیه بسیار مناسب است. این مرکز امکان تولید هر نوع چرم صادراتی

پاسخی بگذارید