فروش سایت
یکشنبه , ژانویه 17 2021
خانه / رادمان / قیمت مدل چرم های شتری دست دوز اصل

قیمت مدل چرم های شتری دست دوز اصل

چرم های شتری اصل در دوخت انواع مدل کیف های دست دوز مورد استفاده قرار می گیرد که شاهد ارائه قیمت های متنوعی به بازار هستیم.
از کاربردی ترین پارچه های چرم عرضه شده به بازار که دارای میزان شناخت پایینی نیز می باشد، مربوط به چرم شتری است که این چرم نیز به مانند انواع چرم های طبیعی ارائه شده در بازار، دارای زمینه های کاربردی گسترده ای می باشند که از جمله آن ها می توان به امکان دوخت محصولات چرمی از قبیل کیف، لباس، کفش و انواع تجهیزاتی که نیاز به استفاده از پارچه های مقاوم دارند اشاره نمود.
اما همانطور که گفته شد چرم های شتری از شناخت کمتری برخوردار هستند و از همین رو میزان مصرف آن نیز پایین تر می باشد حال آنکه این امکان وجود دارد که از چرم های شتری مزیت های بیشتری را کسب نمود.

جدیدترین کیف چرم دست دوز

یکی از کاربردی ترین زمینه های استفاده از چرم اصل شتری، مربوط به دوخت جدیدترین مدل کیف های چرم می باشد و در همین زمینه شاهد طراحی کیف های دستی، کیف پول، اداری، دخترانه و پسرانه با جدیدترین مدل ها می باشیم.
با معرفی زمینه های کاربردی در خصوص پارچه های چرم اصل شتری، این امکان وجود دارد که خرید عمده آن را نیز برای مشتریان از طریق این سایت امکان پذیر نماییم و در حال حاضر تامین آن در اندازه های مختلف برای مشتریان فراهم شده است.
در کنار چرم های شتری معرفی شده، این امکان وجود که دیگر چرم های طبیعی نیز برای مشتریان قابل عرضه باشد که بسته به موقعیت های کاری خود، امکان خرید را خواهید داشت.
منبع: بازار چرم ایران

مطلب پیشنهادی

صادرات چرم خام طبیعی مشهد

شهر مشهد یکی از قطب های اصلی ایران در زمینه تولید انبوه چرم خام طبیعی بشمار می رود که قادر به صادرات حجم بالایی از انواع پوست چرم اصل به کشورهای حوزه cis و اروپ

پاسخی بگذارید