فروش سایت
پنج‌شنبه , ژانویه 7 2021
خانه / رادمان / قیمت عمده چرم شتر درجه یک

قیمت عمده چرم شتر درجه یک

گسترش بازار فروش چرم درجه یک و تقسیم بندی آن به بخش های مختلف مانند نوع شتر و گاو قیمت عمده این محصولا را تحت تاثیر قرار می دهد.
بعد از ورود چرم گاو و بز که چندین سال است در بازار وجود دارد و همچنین دیگر چرم ها مانند چرم شتر مرغ سال هاست که بازار را احاطه کرده اند اما چندی است که چرم شتر نیز وارد بازار مصرف به صورت عمده شده است.
شتر حیوانی است که از تمام قسمت هایش می توان بهره اقتصادی برد زیرا برای اکثر صنعت ها فواید بسیاری داشته است که صنعت لبنیات و فرآورده های گوشتی نیز از این قبیل هستند.
تولید چرم شتر و گاومیش بیشتر در کشور های عربی بیشتر هست اما در ایران نیز این محصول پر طرفدار تولید قابل توجهی را دارد، برخی از شهر های ایران در زمینه فروش چرم شتر بسیار خوب عمل کرده اند.
میزان درخواست ها برای چرم شتر به حدی بوده که قیمت عمده برای آن تعریف شود، قیمت عمده زمانی برای یک کالا تعریف می شود که تعداد فروش آن زیاد باشد و درخواست های برای آن کالا بالا باشد.
قیمت چرم شتر درجه یک نسبت به نوع درجه دو و یا سه ارزش بالاتری از نظر میزان تعرفه دارد، راه های تشخیص چرم شتر مرغوب و درجه یک نیز مانند دیگر چرم ها المان های مخصوص به خود را دارد.
میزان فروش چرم شتر در شهر های مختلف یکسان نیست که در مورد همه چرم ها این موضوع صدق می کند و نباید انتظار داشت تا چرم ها در هر استان و یا شهری فروش یکسانی داشته باشند اما هنوز برخی خریداران تقاضا دارن تا تولیدکنندگان این موضوع را رعایت کنند.
منبع: بازار چرم ایران

مطلب پیشنهادی

صادرات چرم خام طبیعی مشهد

شهر مشهد یکی از قطب های اصلی ایران در زمینه تولید انبوه چرم خام طبیعی بشمار می رود که قادر به صادرات حجم بالایی از انواع پوست چرم اصل به کشورهای حوزه cis و اروپ

پاسخی بگذارید