فروش سایت
جمعه , نوامبر 6 2020
خانه / ست کیف / قیمت ست کیف چرم شتر مدل جدید

قیمت ست کیف چرم شتر مدل جدید

یکی از بهترین و مرغوب ترین چرم و محصولات چرمی موجود در بازار آن هایی هستند که از پوست شتر ساخته شده اند. شتر حیوان مناطق بسیار گرمسیری در نواحی شن زار و ریگزار است و حیوانی بسیار طاقت فرسا می باشدو بدنش طوری ساخته شده که تحمل هرگونه آب و هوا را دارد به همین دلیل چرم شتر بسیار سخت و تحمل هرگونه آب و هوا را دارد. کیف چرم شتر به دلیل مقاوم بودن بسیار زیاد و مرغوبیتی که دارد بهترین انتخاب در میان سایر اجناس و کیف های دیگر است. ست کیف چرم شتر نیز وجود دارد که شامل کیف دستی زنانه و مردانه، کیف دوشی زنانه و کیف بزرگ می شود. 

قیمت ست کیف چرم شتر مدل جدید

دلایل تمایز چرم شتر با سایر چرم های طبیعی

دلایل تمایز چرم شتر با سایر چرم های طبیعیهمانطور که می دانید شتر حیوانی است که در محیط های بیابانی که دارای شرایط سختی است، این کیف ها به دلیل تراکم بالای پوست شتر بسیار مقاوم بوده و به راحتی جنس آن از بین نمی رود، چرم شتر تقریبا 10 برابر چرم های دیگر تراکم دارد از این رو الیاف بیشتر چرم شتر باعث سختی و ماندگاری در کیف هایی که با چرم شتر ساخته شده می شود. 

در هنگام خرید کیف چرم حتما باید دقت داشت که اگر جنس کیف برای شما اهمیت دارد حتما کیف شناخته شده با چرم شتر را انتخاب نمایید زیرا می توانید با اطمینان از این جنس استفاده کنید. 

دلایل تمایز چرم شتر نسبت به سایر چرم های طبیعی دیگر، کیفیت خاص و بی نظیر چرم شتر و طرح و رنگ منحصر به فرد آن است. 

کیف های تولید شده با چرم شتر در رنگ های بسیار زیبای قهوه ای روشن و تیره هستند که طراحی آن ها نیز بسیار متفاوت است و بسیار زیباست

راهنمای خرید انواع محصولات چرم شتری

راهنمای خرید انواع محصولات چرم شتریدر هنگام خرید انواع چرم شتر دقت داشته باشید که چرم شتر مرغوب و اصل را انتخاب کنید و ملاک شناخت چرم شتر اصل الیاف با تراکم بسیار بالاست در هر سانت مربع، دوخت کیف های ساخته شده با چرم شتر نیز بسیار متفاوت است و شما به راحتی می توانید تشخیص دهید که چرم اصلی است یا خیر.

لازم به ذکر است بدانید راه هایی وجود دارد که شما با استفاده از آن ها می توانید به راحتی چرم های اصل شتر را تشخیص دهید که پیشنهاد می‌کنیم در هنگام خرید ابتدا با راه های تشخیص آن آشنا شوید. 

در هنگام خرید اگر اطلاعات کافی در خصوص این محصول ندارید بهتر است با کارشناس با تجربه که دارای تخصص و تجربه کافی در این زمینه می باشد مشورت کرده و خریدتان را انجام دهید. 

پاسخی بگذارید