فروش سایت
پنج‌شنبه , دسامبر 31 2020
خانه / چرم شتر / قیمت خرید چرم شتر اصل با کیفیت

قیمت خرید چرم شتر اصل با کیفیت

خرید چرم شتر اصل با کیفیت همراه با قیمت مناسب و ارزان ضمن افزایش مشتریان موجب افزایش سود و رونق کسب و کار هر فرد می شود.

چه طور می شود که یک خریدار مغازه شما را برای خرید چرم اصل با کیفیت انتخاب کرده و آن را به دیگران هم پیشنهاد می دهد؟

اولین عامل شناخت دقیق چرمی است که قصد فروش آن را دارید. وقتی آشنایی کامل نسبت به چرم اصل داشته باشید، مرکز اصلی تامین چرم را پیدا کرده و با هزینه مناسبی چرم با کیفیت را تهیه و با قیمت پایین تری به خریدار می دهید. در خصوص چرم شتر اصل می توانید از این سایت کمک بگیرید.
مورد دوم هم نحوه دکوراسیون مغازه شما است. سعی کنید مغازه خود را به بهترین نحو ممکن بچینید که خوشایند مشتری باشد.

چرم های شتری انواع مختلفی دارند که در این مطلب به آن اشاره خواهیم کرد.قیمت خرید چرم شتر اصل با کیفیت

نمونه های مختلف چرم شتر

نمونه های مختلف چرم شتر

چرم شتر از بهترین  چرم های طبیعی می باشد به این دلیل که در مقابل هر نوع کشش مقاوم بوده و از استحکام بالایی در برابر هر نوع آسیب و عوامل خارجی آسیب زننده برخوردار است ‌.

به علاوه چرم شتر چرمی نرم و ضخیمی است و به همین دلیل در سطح جهانی روز به روز به طرفداران آن افزوده می شود.

از دیگر تعاریف و خوبی های چرم شتر که برای تولید کنندگان وسایل چرمی واضح است با دوام تر بودن و انعطاف پذیر تر بودن و مستحکم بودن در مقایسه با چرم های گاوی است این چرم الیافی تا ده برابر منسجم تر و محکم تر دارد .

چرم شتر به دلیل وزن بالای آن خیلی مناسب برای تولید البسه چرمی نیست و محصولات تولید شده از آن بیشتر کیف و کفش و جاکارتی و کمربند و جاکلیدی و کیف پول و غیره است ، به علاوه ویژگی مقاوم بودن چرم شتر به همراه محکم بودن آن موجب شده تا در بسیاری از صنایع استفاده شود .

انواع چرم شتری عبارتند از

 • چرم حاصل شده از گردن شتر 

این چرم از اقدامات دباغی بر روی پوست گردن شتر حاصل می شود و مشخصه شناخت چرم گردن شتر خط هایی در آن است که به موازات هم روی چرم وجود دارند .

 • چرم اشبالت شتر :

اشبالت از لایه های زیرین چرم به اصطلاح لایه های چرم سنگین دباغی و تولید می شود این چرم در دو نوع ساده یا طرح دار برای تولیدات مختلف وجود دارند .

این چرم تولید شده از پرداخت لایه سطحی چرم و ظاهر چرم در آخر کارهای دباغی تهیه و تولید می شود.

چرم هورس ضد آب بوده و به جهت همین کیفیت ها و قابلیت ها از با کیفیت ترین چرم های شتری به حساب می آیند، این چرم به دلیل داشتن همین فواید  صادرات بسیار زیادی را به خود تخصیص داده است .

از ویژگی هایی که موجب شده این طرفداران بسیاری را به خود جلب کند نرم بودن و ظاهر زیبای این چرم است به همین دلیل مشتریان زیادی به آن علاقه مند هستند و طالب آن می شوند .

 • چرم شتر لاگوانا :

این چرم از سطح صاف و یک دست و درخشنده ای برخوردار است و همین ویژگی این چرم را از سایر چرم ها متمایز کرده .

این چرم بسیار شبیه به چرم گاوی بوده و راه تشخیص آن از چرم گاوی وجود ذرات ریز و کوچک در سطح چرم های شتری است .

بیشترین کاربرد چرم شتر چیست؟

 • به دلیل قابلیت های بسیار چرم شتری این چرم برای تولید انواع کیف و کفش،و پوشاک چرم متناسب است ویژگی های خاص و منحصر به فرد این چرم موجب گسترس روز افزون محصولات چرم شتری در تمامی صنایع چرمی است .

کاربرد چرم شتر در تمامی محصولات تولید شده از آن نشان گر دوام و زیبایی آن بوده .

 • بیشترین کاربرد چرم شتری در تولید کفش است ،زیرا کفش پوششی است که در معرض سایش و فرسایش می باشد و چرم شتری به دلیل توان بالا در برابر سایش و همچنین استحکام و مقاومت بالا برای تولید کفش چرم بهترین گزینه خواهد بود.
 • از چرم شتر کیف های با دوام و مستحکمی نیز تولید می شود که سالیان متوالی ماندگاری خواهد داشت .
 • همچنین تنوع بالای چرم شتر در طرح و قابلیت رنگ آمیزی نیز موجب می شود که کیف های زیبا و خوش دستی از چرم شتر داشته باشیم که هیچ وقت برای ما تکراری نشده و از داشتن آن احساس خستگی نمی کنیم .
 • محصولات بسیار دیگری همچون کیف پول نیز در تولید  نیاز به ساخته شدن از از چرمی دارند که در استفاده روزانه و حمل و نقل ها لمس کردن های مکرر پوسیده و خراب نشوند ، که چرم شتر برای این محصول نیز بهترین گزینه است .

چرم شتر چه ویژگی هایی دارد؟

چرم شتر چه ویژگی هایی دارد؟

خود شتر حیوانی است که در بیابان ها و گرمای سخت و طاقات فرسا زندگی می کند.

شرایط زندگی در بیابان به دلیل نبود آب کافی نبود غذا و زندگی سخت گونه های حیوانات بسیار سخت و غیر قابل تحمل است .

اما طی سالیان طولانی شتر این شرایط را تحمل کرده و حیوانی است که تمام اعضای بدن ان از قبیل پا ها ،کوهان ها ، پوست شتر و غیره  در مقابل این سختی مقاوم هستند و تحمل بالایی دارند .

در اذهان عموم چرم گاو از دوام و ماندگاری بالایی برخوردار است ولی کم تر کسی می داند که چرم های شتری از بافت منسجم تر و متراکم تری برخوردار هستند . همین ویژگی باعث می شود تا یک محصول تولید شده از چرم شتری به همین اندازه از یک محصول  تولید شده با چرم گاوی با دوام تر و با ارزش تر باشد .

این ویژگی در مورد وسایلی چرمی که بیشترین استفاده را در طول روز دارند مثل کیف پول ،کیف دوشی ، کمربند ها و غیره بسیار قابل توجه است .

از ویژگی های دیگر چرم شتر طرح های خاص و بدون تکرار چرم شتر است ، در مدل های سنتی این چرم ، طرح های موجود روی آن طرح هایی کاملا متفاوت از چرم های دیگر است و زیبایی این چرم را چند برابر می کند این یکی از راه های تشخیص چرم شتر با سایر چرم ها است .

وجود همین طرح ها موجب شده که پس از گذشتن مدت طولانی از استفاده محصولات چرمی که از شتر تولید شده این محصولات شکل کهنگی و فرسودگی به خود نگیرد و می توانیم دوام بیشتری از این محصول را داشته باشیم و احساس کلاسیک تری در استفاده از آن بکنیم ‌.

به علاوه چرم شتر به دلیل بافت متراکم و منسجم از وزن بالاتری نسبت به سایر چرم ها برخوردار است .

علت استفاده از چرم شتر چیست؟

همانطور که گفتیم چرم شتر بسیار با دوام تر و ماندگار تر از سایر چرم ها است .

محصول تولید شده از این چرم سال های سال کارایی داشته و به مشتری و مصرف کننده خاطری آسوده در استفاده از آن می دهد .

از مزیت های دیگر چرم شتر طرح های خاص و بدون تکرار چرم شتر است ، در مدل های سنتی این چرم ، طرح های موجود روی آن طرح هایی کاملا متفاوت از چرم های دیگر است و زیبایی این چرم را چند برابر می کند این یکی از راه های تشخیص چرم شتر با سایر چرم ها است .

چرم شتر از بهترین  چرم ها می باشد به این دلیل که در مقابل هر نوع کشش مقاوم بوده و از استحکام بالایی در برابر هر نوع آسیب و عوامل خارجی آسیب زننده برخوردار است ‌.

به علاوه چرم شتر چرمی نرم و ضخیمی است و به همین دلیل در سطح جهانی روز به روز به طرفداران آن افزوده می شود.

از دیگر تعاریف و خوبی های چرم شتر که برای تولید کنندگان وسایل چرمی واضح است با دوام تر بودن و انعطاف پذیر تر بودن و مستحکم بودن در مقایسه با چرم های گاوی است این چرم الیافی تا ده برابر منسجم تر و محکم تر دارد .

چرم شتر به دلیل وزن بالای آن خیلی مناسب برای تولید البسه چرمی نیست و محصولات تولید شده از آن بیشتر کیف و کفش و جاکارتی و کمربند و جاکلیدی و کیف پول و غیره است .

به علاوه ویژگی مقاوم بودن چرم شتر به همراه محکم بودن آن موجب شده تا در بسیاری از صنایع استفاده شود.

روش تشخیص چرم شتر اصل

روش تشخیص چرم شتر اصل

چرم شتر اصل چرمی است که از پوست دباغی شده شتر ساخته شده و تفاوت عمده ای با چرم مصنوعی دارد که به آن اشاره می کنیم.

 • 1. چرم مصنوعی خشک است و مانند پلاستیک می باشد زیرا چرم مصنوعی از جنس پلاستیک است اما چرم طبیعی بسیار نرم و انعطاف پذیر است . چرم مصنوعی با فشار انگشت کش می آید و چین می افتد ولی چرم طبیعی با فشار کش نمی آید به حالت طبیعی خود باقی می ماند.
 • 2.چرم طبیعی دارای شناسنامه است است و ما می توانیم هنگام خرید شناسنامه را از فروشنده دریافت کنیم ، با دریافت شناسنامه خیال خریدار راحت می شود چرم اصل و طبیعی خریداری نموده ایم .
 • 3.طرح و خط های چرم طبیعی هیچ کدام شبیه به هم دیگر نیستند ولی خطوط چرم مصنوعی به صورت تکراری و شبیه به هم است .

به طوری که اگر خطوط را دنبال کنیم طرح و نقش های تکراری خواهیم داشت این چرم چرمی مصنوعی و پلاستیکی است.

 • 4. با بوییدن چرم می توانیم بفهمیم که چرم مصنوعی است یا طبیعی ، چرم مصنوعی بوی پلاستیک و محصولات پلاستیکی می دهد .

اما چرم طبیعی بوی محصولات حیوانی را می دهد و با بوییدن چرم طبیعی به سادگی متوجه خواهیم شد که چرم مصنوعی است یا طبیعی .

البته برخی تولید کنندگان متقلب چرم مصنوعی ممکن است از عطر های بوی چرم استفاده کنند که باید دقت کنیم گول بوی چرم را نخوریم .

 • 5. وقتی که به زیر یا پشت چرم نگاه کنیم متوجه خواهیم شد که پشت چرم های طبیعی حالتی پرزی دارد مانند پوستی که پوسته پوسته شده باشد ولی پشت چرم مصنوعی حالت توری و پلاستیکی دارد .
 • 6.چرم شتر اصل روی سطحش اشکالی دارد که این چرم را با سایر چرم ها متمایز می کند
 • 7. چرم شتر اصل وزن بیشتری نسبت و چرم های مصنوعی و پلاستیکی خواهد داشت ولی چرم مصنوعی بر خلاف چرم طبیعی زمانی که محصولات تولید شده از آن را به دست می گیریم بسیار سبک است .

مقایسه کلی چرم شتر اصل با چرم تقلبی

تشخیص چرم اصل و شناخت مزایای چرم طبیعی می تواند در انتخاب و خرید  انواع تولیدات چرمی گزینه مناسبی باشد .

چرم شتر اصل چرمی است که از پوست دباغی شده شتر ساخته شده و تفاوت عمده ای با چرم مصنوعی دارد که به آن اشاره می کنیم.

چرم مصنوعی خشک است و مانند پلاستیک می باشد زیرا چرم مصنوعی از جنس پلاستیک است اما چرم طبیعی بسیار نرم و انعطاف پذیر است .

چرم مصنوعی با فشار انگشت کش می آید و چین می افتد ولی چرم طبیعی با فشار کش نمی آید به حالت طبیعی خود باقی می ماند.

چرم طبیعی دارای شناسنامه است است و ما می توانیم هنگام خرید شناسنامه را از فروشنده دریافت کنیم ، با دریافت شناسنامه خیال خریدار راحت می شود چرم اصل و طبیعی خریداری نموده ایم .

طرح و خط های چرم طبیعی هیچ کدام شبیه به هم دیگر نیستند ولی خطوط چرم مصنوعی به صورت تکراری و شبیه به هم است .

به طوری که اگر خطوط را دنبال کنیم طرح و نقش های تکراری خواهیم داشت این چرم چرمی مصنوعی و پلاستیکی است.

با بوییدن چرم می توانیم بفهمیم که چرم مصنوعی است یا طبیعی ،چرم مصنوعی بوی پلاستیک و محصولات پلاستیکی می دهد .

اما چرم طبیعی بوی محصولات حیوانی را می دهد و با بوییدن چرم طبیعی به سادگی متوجه خواهیم شد که چرم مصنوعی است یا طبیعی .

البته برخی تولید کنندگان متقلب چرم مصنوعی ممکن است از عطر های بوی چرم استفاده کنند که باید دقت کنیم گول بوی چرم را نخوریم .

وقتی که به زیر یا پشت چرم نگاه کنیم متوجه خواهیم شد که پشت چرم های طبیعی حالتی پرزی دارد مانند پوستی که پوسته پوسته شده باشد ولی پشت چرم مصنوعی حالت توری و پلاستیکی دارد .

چرم شتر اصل روی سطحش اشکالی دارد که این چرم را با سایر چرم ها متمایز می کند

فروش ویژه چرم شتر اصل

فروش ویژه چرم شتر اصل

فروش چرم شتر و قیمت چرم اصل شتری به عواملی بسیاری همچون مراحل دباغی چرم شتر ، انتخاب انواع مختلفی از این چرم ، ضخامت و اصالت چرم شتر و غیره بستگی دارد .

بسیاری از وب سایت های فروش چرم شتر به مناسب های مختلف مانند تاسیس فروشگاه های زنجیره ای ، و همچنین جلب مشتری در روز هایی از سال برای مشتریان خود فروش ویژه را در نظر می گیرند .

فروش ویژه به این معنا است که فروشنده یک محصول با اهداف مختلفی قصد دارد با تخفیف بسیاری اجناس خود را به فروش برساند که فروشندگان محصولات چرمی نیز از این قاعده مستثنا نیستند .

از دلایل دیگر فروش ویژه چرم نیز می تواند تغییر کاربری این فروشگاه ها باشد .

به هر جهت فروشگاه های فروش محصولات چرمی اقدام به تولید دسته ای از محصولات چرمی میکنند که مازاد  این محصولات با کیفیت های مختلف توسط تولید کنندگان خود به فروش ویژه می رسد .

بهترین مکان برای تهیه چرم اصل در تهران محله بهارستان است که اصناف تولید محصولات چرمی در این محله به فروش اجناس خود می پردازند ،و به فروش بهترین چرم ها همچون چرم مشهد وچرم تبریز و غیره در انواع کیفیت ها می پردازند.

در خرید و فروش چرم شتری شناخت ویژگی هایی از آن که نام بردیم در کیفیت انتخاب ما تاثیر به سزایی دارد.

مطلب پیشنهادی

صادرات چرم خام طبیعی مشهد

شهر مشهد یکی از قطب های اصلی ایران در زمینه تولید انبوه چرم خام طبیعی بشمار می رود که قادر به صادرات حجم بالایی از انواع پوست چرم اصل به کشورهای حوزه cis و اروپ

پاسخی بگذارید