فروش سایت
جمعه , ژانویه 1 2021
خانه / کیف چرم دست دوز / فروش کیف چرم کج زنانه دست دوز

فروش کیف چرم کج زنانه دست دوز

کیف چرم کج زنانه دست دوز از محبوب ترین کیف هایی است که بانوان جوان و دختران آن را خریداری کرده و بعضا می دوزند. فروش این مدل کیف ها از طریق سایت ها، مغازه ها و کانال های تلگرامی صورت می پذیرد.

گران بودن کیف های چرم صنعتی یکی از دلایلی است که دختران و زنان را به سمت و سوی یادگیری هنر چرم دوزی، دوخت کیف های چرمی دست دوز و فروش مدل های متنوع زنانه و مردانه سوق داده است.

برخی به غلط بر این گمان اند که کیف های دست دوز چرمی تمیزی و زیبایی کمی دارند در حالیکه اصلا این گونه نیست. برخی از کیف های دست دوز با لیزر برش خورده اند و به لحاظ ظرافت در دوخت کم از کیف های چرخ دوز ندارند. بنابراین پیشنهاد می شود اگر شخص و یا مرکز فروشی را یافتید که کیف چرم دست دوز زنانه و یا مردانه عرضه می کرد و تمیزی کارهای دوخته شده اش برایتان اثبات شده بود ترجیحا از کیف های دست دوز استفاده کنید که مزیت زیاد دارند.

کیف چرم کج زنانه

برخی از افراد کیف های رودوشی زنانه که بندی بلند دارد را به صورت کج و یه وری روی دوش می اندازند به همین خاطر این تیپ کیف ها را بعضا کیف چرم کج می نامند. مزیت قرار دادن کیف چرم زنانه و دخترانه به صورت کج و یکطرفه، آزادی دو دست است و اینکه فرد راحت تر می تواند قدم زده و حتی چیزی دیگری را در دستش بگیرد. اگر دقت کرده باشید پستچی ها نیز کیف های خود را بصورت کج و یکطرفه روی دوششان می اندازند.

در تصویر فوق نمونه ای از یک کیف چرم کج زنانه دیده می شود. برای مشاهده مدل های بیشتر چرا سری به کانال تلگرام چرم رادمان نمی زنید تا کارهای بیشتر را مشاهده کنید؟

منبع: چرم رادمان

مطلب پیشنهادی

فروش تلگرامی کیف چرم یه وری زنانه

روز به روز بر شمار کانال های خرید و فروش تلگرامی افزوده می شود و در این میان سهم عرضه میف های چرم یه وری زنانه و دخترانه بسیار بالا می باشد. امروزه کیف هایی که

پاسخی بگذارید