فروش سایت
پنج‌شنبه , دسامبر 31 2020
خانه / رادمان / فروش کیف رودوشی چرم لاکچری

فروش کیف رودوشی چرم لاکچری

افراد خاص به دنبال تهیه یک کیف چرم لاکچری از نوع رودوشی یا دستی هستند و بهترین مکان و عرصه را برای یافتن این محصول اینترنت می دانند. این مرکز نیز بعضا کارهای متفاوت را به فروش می رساند.

لاکچری یا همان لوکس یک صفت برای کالاهای ارزشمند، نفیس، خاص و گران است که مشابهش در بازار نبوده و یا کمتر دیده شده است. برای روشن شدن موضوع می توان از کیف رودوشی چرم لاکچری نام برد.

چرم لاکچری چیست؟

معمولا به چرم هایی با طرح های خاص و غیرمرسوم لاکچری می گویند. برای مثال در میان پوست حیوانات می توان به پوست مار، پوست سوسمار و پوست کروکودیل لاکچری گفت و در بین چرم های طبیعی هم چرم ساق پای شترمرغ، چرم های طرح مار و سوسمار را نیز می توان در این گروه جای داد. گفتنی است کیف، کفش و یا هر محصول دیگری هم که از پوست و چرم لاکچری درست شود آن را نیز لاکچری می گویند.

کیف چرم لاکچری

انواع کیف دوخته شده از زیباترین چرم ها را می توان کیف چرم لاکچری نامید که این کیف می تواند رودوشی، دستی و یا مجلسی آنهم از نوع زنانه باشد.

برای مثال در تصویر اصلی شما یک کیف رودوشی چرم لاکچری را مشاهده می کنید که از چرم بزی طرح مار پیتون درست شده و مشاهده می کنید که علاوه بر چاپی بودن چرم، افکت هایی هم در داخل آن دیده می شود.

معمولا یک کیف چرم لاکچری زیبایی خاصی دارد و کسی که از آن استفاده می کند در نظر دیگران فرد متفاوتی بحساب می آید. کیف های چرم لاکچری گران قیمت هم هستند ولی نه در آن حد که هیچکس قدرت و توانایی خریدش را نداشته باشد.

اگر قصد خرید یک کیف چرم لاکچری را دارید اول از همه باید بدانید که کدام برندهای خارجی و یا داخلی محصولات لاکچری می زنند بعد که به درستی آنها را ارزیابی کردید حال می توانید اقدام به انتخاب و خرید کالای مورد نظر بنمایید. برای مثال از بین تولیدات داخلی برند درسا به صورت تخصصی بر روی تولید و فروش اجناس لاکچری تمرکز دارد و برند منط از کارخانه آفتاب مشهد هم کم و بیش ارائه دهنده کیف و کفش های چرم لاکچری می باشد.

منبع: چرم رادمان

مطلب پیشنهادی

صادرات چرم خام طبیعی مشهد

شهر مشهد یکی از قطب های اصلی ایران در زمینه تولید انبوه چرم خام طبیعی بشمار می رود که قادر به صادرات حجم بالایی از انواع پوست چرم اصل به کشورهای حوزه cis و اروپ

پاسخی بگذارید