فروش سایت
پنج‌شنبه , دسامبر 31 2020
خانه / چرم گاوی / فروش چرم گاوی رنگ نشده مخصوص حکاکی

فروش چرم گاوی رنگ نشده مخصوص حکاکی

فروش چرم گاوی رنگ نشده مخصوص حکاکی در فروشگاه های عرضه کننده لوازم هنری در ابعاد و رنگ دلخواه هنر جویان و هنرمندان صورت می گیرد. از این نوع چرم وسایل مختلفی قابل ساخت است.

فروش چرم گاوی رنگ نشده با اهداف مختلفی انجام می شود. از جمله می توان به حکاکی روی این چرم ها اشاره نمود و با انواع چرم ها آشنا شد.

انواع چرم

چرم ها به دسته بندی های مختلفی تقسیم می شوند که هر کدام دارای خصوصیات و قیمت خاص خود می باشند. اما در یک نگاه کلی انواع چرم عبارتند از:

 • چرم کرومی که مواد اصلی آن کروم است.
 • چرم گیاهی که از الیاف گیاهی برای رنگ کردن آن استفاده می شود.
 • چرم ورنی که براق است.
 • چرم سبک از پوست حیواناتی مانند بزف بزغاله و گوسفند به دست می آید.
 • چرم نیمه سنگین از پوست حیواناتی مانند شترمرغ به عمل می آید.
 • چرم سنگین از پوست حیوانات سنگین وزن همچون گتو و شتر تهیه می شود.
 • چرم مراکشی در این کشور ساخته شده است.
 • چرم اسپانیایی و روسی برای اولین بار در این کشور ها تولید شده است.
 • چرم دانه دار (full grain) که به عنوان چرمی مرغوب شناخته می شود.
 • چرم گاوی از پوست گاو تولید می شود.

هر کدام از چرم های نام برده شده دارای خصوصیاتی است که آن را از دیگری متمایز می سازد. از جمله می توان مشخصات و کاربرد های چرم گاوی را عنوان نمود.

فروش چرم گاوی رنگ نشده

چرم گاوی رنگ نشده به دلیل کیفیت و کاربردی که دارد، دارای فروش بالایی است و اجناس زیادی را می توان از این نوع چرم تولید نمود. همان طور که در ادامه می آید این نوع چرم به دلیل مقاومت و استحکامی که دارد، یکی از پر فروش ترین ها در این صنعت محسوب می شود.
از چرم گاوی رنگ نشده تحت عنوان چرم کراست نیز یاد می شود.

چرم گاوی مخصوص حکاکی

در میان انواع چرم های نام برده شده چرم گاوی خام به دلیل استحکام و مقاومتی که دارد بیشترین کاربرد را دارد. محصولات تولیدی از این نوع چرم بویژه چرم مخصوص حکاکی نیز دارای کیفیت مطلوبی است و همواره یکی از گزینه های انتخاب شده توسط تولید کنندگان این صنعت می باشد.

چرم مخصوص حکاکی

چرم گاوی رنگ نشده دارای کاربرد های هنری و همچنین صنعتی می باشد. به دلیل خصوصیات مهم و قابل توجهی که این نوع چرم دارد، استفاده های زیادی از آن می شود. به عنوان مثال می توان به چند مورد زیر اشاره نمود.

 • تولید چرم مخصوص حکاکی
 • ساخت و تولید انواع کیف، کفش و دستکش و البسه

حکاکی بر روی چرم از زمان های قدیم و آن طور که در منابع آمده است از زمان هخامنشیان رواج داشته است. این هنر موجب ایجاد ارزش افزوده قابل توجهی برای آثاری است که به کمک چرم تولید می شوند و فروش چرم از این راه درآمد قابل توجهی را به دنبال خواهد داشت.

چرم مخصوص حکاکی

چرم مخصوص حکاکی

همچنین زیبایی ایجاد شده بر روی این وسایل موجب خلق آثاری می شود که به دلیل نقوش زیبا، ارزش صادراتی پیدا می کند. در این زمینه لازم است دولت از تولید کنندگان و فعالان این صنعت حمایت نماید و به آنها کمک کند تا بتوانند به راحتی محصولات تولیدی خود را به دیگر نقاط جهان ارسال نمایند. در این راستا فروش چرم گاوی رنگ نشده نیز می تواند هر ساله موجب ارزآوری قابل توجهی به داخل شود.

همان طور که اشاره شد یکی از کاربرد های مهم و اساسی چرم های گاوی به کارگیری و حک کردن نقوش مختلف بر روی آن است که ارزش افزوده این محصولات را چندین برابر می نماید.

عزیزان می توانند برای خرید بهترین چرم مخصوص حکاکی از طریق راه های ارتباطی گفته شده تماس برقرار نمایند.

مطلب پیشنهادی

قیمت هر فوت چرم گاوی

قیمت هر فوت چرم گاوی در بازار تهران و دیگر شهرها متناسب با فینیش چرم، حجم سفارش، سورت و روابط میان خریدار و فروشنده یا تولید کننده فرق می کند ولی آنچه اهمیت دار

پاسخی بگذارید