فروش سایت
پنج‌شنبه , دسامبر 31 2020
خانه / چرم شتری / فروش چرم طبیعی شتری در کرمان

فروش چرم طبیعی شتری در کرمان

چرم طبیعی شتری چرمی خاص است که در همه شهرها به راحتی یافت نمی شود بنابراین بایستی از مراکز خاص آن را تهیه کرد. شرکت رادمان این فرآورده را در کرمان و دیگر شهرها مستقیما به فروش می رساند.

پر فروش ترین نوع چرم طبیعی شتری، چرم هورس است که به خاطر پرداخت روی کار، سطحی مخملی و زیبا دارد. بعد از آن چرم های هورس افکت دار در اولویت هستند. انصافا زیبایی این نوع چرم شتری کم نظیر بوده و با کمک یک چنین چرمی می توان محصولات لاکچری زیبایی نظیر یک کیف دوشی شکیل تولید نمود.

اکثر کارخانه هایی که چرم شتری تولید می کنند همین نوع هورس را می سازند و کمتر به سراغ ساخت چرم های طرح دار می روند در حالیکه بازرگانی چرم رادمان قادر به تولید و فروش انواع چرم خاص شتری نظیر چرم های پوست ماری ساده و افکت دار، چرم های پتینه رنگی و چرم های شتری چاپ بوفالو می باشد. این مجموعه برای راحتی مشتریان خود، شرایط ارسال چرم به تهران، کرج، کرمان، اصفهان، شیراز و … فراهم کرده و به شهرهای کوچکتر نیز از طریق پست و تیباکس چرم ارسال نموده است. آیا شما نمی خواهید از این فرصت فراهم شده استفاده کرده و از زیبایی چرم های طبیعی شتری لذت برده و بهره مند گردید.

یکی از عرصه های تجاری صورت گرفته در این سایت، مربوط به فروش عمده انواع چرم طبیعی شتری می باشد که در همین خصوص، زمینه های کاربردی و فروش آن نیز بسیار گسترده بوده و مهم ترین آن مربوط به امکان استفاده در واحد های تولیدی کیف و کفش می باشد.
مغازه ها و فروشگاه های چرم فروشی نیز از دیگر موقعیت هایی خواهند بود که نیاز به تامین انواع چرم طبیعی شتری را داشته و در این راستا امکان عرضه و پخش عمده چرم های شتری چاپی را به همراه قیمت مناسب و کیفیت مطلوب فراهم ساخته ایم که می توانید برای کسب مزیت های رقابتی تماس حاصل نمایید.

منبع: چرم رادمان

مطلب پیشنهادی

عرضه چرم طبیعی شتری عسلی

در بحث فروش و عرضه چرم طبیعی شتری، تقاضا برای این چرم با رنگ عسلی و طیف رنگ شتری و قهوه ای بسیار بالا است از همین روی بیشترین میزان تولید و ساخت را هم به خود اخ

پاسخی بگذارید