فروش سایت
پنج‌شنبه , دسامبر 31 2020
خانه / چرم شتری / فروش چرم شتر طرح پوست مار اعلا

فروش چرم شتر طرح پوست مار اعلا

طرح پوست مار یکی از زیباترین طرج و نقشی است که بر روی انواع چرم طبیعی من جمله چرم شتر اعلا و باکیفیت اعمال می شود. این چرم خاص از طریق این سایت اینترنتی به فروش جزئی و عمده می رسد.

امروزه چرم در صنعت مد و پوشاک نقش مهمی را ایفا می کند. در تولید کیف، کفش، کمربند، البسه، رومیزی، کف پوش ها، دیوارپوش ها، تابلوهای چرمی و هر آنچه که فکرش را بکنید از چرم استفاده های فراوانی می شود و چون دامنه و تنوع این محصولات بسیار بالا است تولیدکنندگان و سازندگان چرم نیز به فکر ارائه و عرضه چرم هایی خاص، شیک و باب میل مصرف کننده می باشند.

در حال حاضر صنعت تولید چرم در بازار ایران با گسترش قابل توجهی همراه بوده که از جمله آن ها می توان به چرم طرح پوست مار اشاره نمود که این چرم طرح دار دارای نقش ها و رنگ های گوناگونی بوده و در دوخت کیف، کفش و ست چرم زنانه از بیشترین میزان کارایی برخوردار است.

چرم طرح پوست مار را می توان توسط دستگاه های مخصوص موجود در کارخانه های چرمسازی، بر روی انواع چرم شتر، گاو و بز حک نمود و از زیبایی چرم بوجود آمده در ساخت کیف و دیگر کالاها استفاده کرد.

در تصویر نمونه زیبایی از چرم شتر اعلا طرح پوست مار مشاهده می شود که زمینه اصلی این چرم زرشکی بوده و دارای افکت های مشکی می باشد.

مرکز فروش چرم رادمان، شرایط خرید عمده چرم شتر طرح پوست مار و دیگر انواع چرم های طبیعی را بقیمت کارخانه فراهم می کند تا مشتری بدون نیاز به حضور فیزیکی و با پرداخت مختصر هزینه حمل و نقل، چرم مورد نیاز خود را بی دغدغه تهیه نماید. جهت بررسی کیفیت چرم ها، هم اکنون امکان ارسال نمونه بصورت جلدی برای مشتریان فراهم گردیده است.

منبع: چرم رادمان

مطلب پیشنهادی

عرضه چرم طبیعی شتری عسلی

در بحث فروش و عرضه چرم طبیعی شتری، تقاضا برای این چرم با رنگ عسلی و طیف رنگ شتری و قهوه ای بسیار بالا است از همین روی بیشترین میزان تولید و ساخت را هم به خود اخ

پاسخی بگذارید