فروش سایت
یکشنبه , ژانویه 3 2021
خانه / چرم شتری / فروش چرم خام شتر در کرج

فروش چرم خام شتر در کرج

چرم خام شتر از کاربردی ترین موارد قابل معرفی در صنعت چرم خام طبیعی است که در کرج و شهرهای بزرگ ایران فروش نسبتا مناسب و روبه رشدی دارد.

در همین ابتدای بحث بگوییم که اگر نسبت به چرم خام شتر شناخت کمی دارید بهتر است مقاله خصوصیات چرم طبیعی شتر را بخوانید تا ویژگی های ذاتی این چرم را بهتر و بیشتر بشناسید.

برخی از شهرها قطب یک محصول بخصوص بحساب می آیند به این معنی که آن ماده بصورت ویژه و خاص در آن شهر تولید می شود و یا اکثر افراد آن فرآورده را با نام شهر یاد شده می شناسند. چرم خام شتر هم از این قاعده مستثنی نیست.

چرم خام شتر برای اولین بار در شرق کشور و در شهر مشهد تولید شد و هم اکنون نیز بهترین چرم شتر ایران در مشهد تولید و از اینجا به سراسر شهرهای ایران همانند تهران، بوشهر، شیراز، کرج، دزفول، رفسنجان و شهرهای شمالی ارسال می شود. همانطور که می بینید این چرم درجه یک فارغ از دوری راه در همه شهرهای ایران خواستار داشته و به صورت جزئی و عمده به فروش می رسد.

با توجه به اهمیت قیمت در خرید و فروش چرم خام طبیعی، شاهد این مسئله هستیم که روش های فروش متعددی بکار گرفته شده که بخش قابل توجهی از آن از طریق سایت های اینترنتی، پیاده سازی می شود.
امروزه اکثر متقاضیان تهیه انواع چرم خام بویژه چرم شتر، اینترنت را مکانی مطمئن و سریع برای درخواست های خود می دانند از همین رو ما نیز در مسیر پاسخ به نیاز مشتریان خود، در کنار چرم خام شتر، انواع دیگر چرم های کاربردی همچون چرم بزی، چرم گاوی و چرم گوسفندی را نیز به صورت عمده در اختیار مشتریان قرار داده ایم تا بتوانند از تمامی شهرهای ایران به فرآورده های دباغی شده خاص دست یابند.

منبع: چرم رادمان

مطلب پیشنهادی

عرضه چرم طبیعی شتری عسلی

در بحث فروش و عرضه چرم طبیعی شتری، تقاضا برای این چرم با رنگ عسلی و طیف رنگ شتری و قهوه ای بسیار بالا است از همین روی بیشترین میزان تولید و ساخت را هم به خود اخ

پاسخی بگذارید