فروش سایت
پنج‌شنبه , دسامبر 31 2020
خانه / رادمان / فروش چرم خام در تهران

فروش چرم خام در تهران

چون تقاضای انواع چرم خام در تهران از سوی مشتریان زیاد است حجم تراکنش ها و میزان خرید و فروش چرم های طبیعی هم بالا است. ولی سراغ برخی چرم های خاص را باید از سایر شهرها گرفت.

به دلیل کیفیت بالا و حس خوبی که چرم خام در شخص ایجاد می کند تقاضا برای خرید و سفارش آن بالا است. از همین روی تولیدکنندگان هر از گاهی دست به تولید انواع و اقسام مدل چرم خام می زنند تا نیاز مخاطبین سخت پسند را پاسخ گویند.

در تهران به عنوان پایتخت ایران میزان سفارشات و خریدها زیاد است از همین روی حجم بالایی چرم در این شهر مورد مصرف و استفاده قرار می گیرد. با اینکه واحدهای متعددی در تهران و ورامین هستند که چرم می سازند ولی با این حال برخی از فروشندگان مغازه دار و نیز سازندگان محصولات چرمی از شهرهایی نظیر تبریز و مشهد اقدام به سفارش چرم می کنند چون ممکن است یک چرم خام بخصوص با کیفیت و رنگ مورد نظر فرضا فقط در شهر مشهد قابل تولید باشد.

علی ای حال شرکت بازرگانی چرم رادمان انواع و اقسام چرم های خام طبیعی اعم از چرم بزی، چرم گاوی و چرم شتری را به فروش می رساند. اساس خرید و فروش این مرکز بر مبنای عمده فروشی است حال آنکه برخی از چرم های خاص به صورت جزئی نیز به فروش می رسد.

انواع و اقسام چرم های شتری طرح دار، چرم های بزی چاپی و چرم های گاوی افکت دار از جمله کارهایی هستند که براحتی نمی توان آنها را یافت و باید سفارش آن را از شهرهای دیگر گرفت. بنابراین اگر به دنبال چرمی خاص و منحصربفرد هستید پیشنهاد می شود با این شرکت در ارتباط باشید.

منبع: چرم رادمان

مطلب پیشنهادی

صادرات چرم خام طبیعی مشهد

شهر مشهد یکی از قطب های اصلی ایران در زمینه تولید انبوه چرم خام طبیعی بشمار می رود که قادر به صادرات حجم بالایی از انواع پوست چرم اصل به کشورهای حوزه cis و اروپ

پاسخی بگذارید