فروش سایت
شنبه , ژانویه 2 2021
خانه / چرم بز / فروش چرم بز به صورت مستقیم

فروش چرم بز به صورت مستقیم

در حال حاضر فروش چرم بز به صورت مستقیم در این سایت صورت می گیرد. در واقع شما می توانید با خرید مستقیم و بی واسطه، چرم مورد نظرتان را با قیمت بسیار ارزانتری تهیه نمایید.

فروش چرم بز به صورت مستقیم

فرآورده های حاصل از چرم بز

فرآورده های حاصل از چرم بز

چرم بز یکی از انواع چرم های مرغوب می باشد. این چرم با توجه به جثه بز، در زمره چرم های سبک قرار می گیرد. چرم بز از جمله چرم هایی بوده که برای استفاده در تولید و ساخت انواع چرم محصولات چرمی مورد استفاده قرار می گیرد.

به طور کلی می توان گفت این نوع چرم از میزان مقاومت بالایی برخوردار بوده و به راحتی نیز پاره نمی شود. این موضوع خود دلیلی بر گران بودن این چرم ها و محصولاتی است که از آنها تولید می شوند. به طور کلی می توان از جمله ویژگی های چرم بز را به صورت زیر بیان نمود. چرم بز با توجه به این که طبیعی است، دارای خاصیت کشسانی بوده و در نتیجه به هیچ وجه چروک نمی شود.

از سوی دیگر طبیعی بودن این چرم، سبب شده تا این چرم همانند یک پوست زنده عمل کرده و منافذی در آن باشد که به خوبی هوا را در جریان قرار می دهد و در نتیجه محصولاتی که از آن تولید می شوند با ساختار کلی بدن ما انسان ها نیز هماهنگی دارد.

البته چرم بز ظرافت بیشتری نسبت به چرم گاو داشته و میزان استحکام آن هم بسیار زیاد می باشد. بر این اساس از چرم بز بیشتر برای تولید انواع کیف ها استفاده می‌شود. در واقع ظرافت زیادی که این چرم دارد سبب شده تا از آن برای تولید محصولات زنانه و بچگانه بیشتر استفاده شود.

لازم به ذکر است که چرم بزی از چرم گاوی دارای تراکم کمتر و از چرم گوسفندی، تراکم بافتی بیشتری دارد. همچنین این چرم نسبت به دیگر چرم ها منعطف تر و سبک تر می‌باشد.

مرکز فروش چرم بز درجه یک

مرکز فروش چرم بز درجه یکدر مرکز فروش چرم بز درجه یک انواع مختلفی از چرم ها عرضه می شود. این چرم ها با توجه به نوع دباغی شان، دارای انواع مختلفی می باشند. در حال حاضر دو نوع چرم درجه یک و چرم درجه دو بز در بازار فروخته می شود.

تفاوت این چرم ها هم در نوع دباغی آنها و هم در مرغوبیت پوست اولیه حیوان می باشد. به بیان دیگر چرم های درجه یک از پوست اصلی حیوان تهیه می شوند، در حالی که پوست درجه دو از لایه های دوم بدن بز تهیه می شوند.

مطلب پیشنهادی

خرید ارزان محصولات چرم بزی از نمایندگی

چرم بزی به دلیل داشتن انعطاف بالا و ضخامت مناسب در محصولاتی مانند کیف چرمی زنانه یا کفش مورد استفاده قرار می گیرد.همچنین چرم بزی جزء چرم های سبک به شمار می رود.

پاسخی بگذارید