فروش سایت
جمعه , ژانویه 1 2021
خانه / رادمان / فروش پاییزه چرم طبیعی لباسی مرغوب

فروش پاییزه چرم طبیعی لباسی مرغوب

چرم طبیعی لباسی بایستی حتما مرغوب و با کیفیت باشد چون این موضوع بصورت مستقیم بر روی نتیجه نهایی لباس دوخته شده تاثیر دارد. با شروع فصل سرما فروش پاییزه انواع چرم لباسی با قیمت مناسب آغاز می شود.

بیشترین استفاده از چرم طبیعی مرغوب در زمینه دوخت کیف، کفش، کمربند و اکسسوری ها است اما باید گفت که چرم های طبیعی با میزان درصد کمتر برای دوخت لباس نیز استفاده می شوند.

چرم طبیعی لباسی بایستی چند ویژگی منحصربفرد داشته باشد که حتما باید در هنگام سفارش و خرید بدانها توجه لازم را مبذول فرمایید؛

  1. مرغوب بودن و کیفیت داشتن چرم؛ چون چرم طبیعی لباسی در بخشی از قسمت ها با پوست بدن در ارتباط است بنابراین حتما بایستی مواد استاندارد در دباغی آنها بکار رفته باشد تا احیانا باعث بوجود آمدن مشکلات پوستی و … برای اشخاص نشود. برای این منظور هم بهتر است چرم لباسی کارخانه های معتبر را برگزینید که البته عمئتا این مراکز چرم های طبیعی خود را به صورت عمده و کلی بفروش می رسانند.
  2. همیشه پایین بودن قیمت چرم طبیعی شاخصه و پوئن مثبتی نیست. گفته می شود قیمت بیانگر کیفیت است بنابراین وقتی شما چرم به نسبت ارزانی را خرید می کنید نباید انتظار داشته باشید که این چرم کیفیت مرغوب و ممتاز داشته باشد. لذا به شما پیشنهاد می کنیم در زمینه خرید چرم طبیعی لباسی بیشتر از آنکه قیمت را مد نظر قرار دهید به مورد درجه کیفیت چرم و البته خدمات پس از فروش توجه داشته باشید اگر که می خواهید هم دوخت لباس تان را بدون دردسر انجام دهید و هم نتیجه فوق العاده و درخشانی را در پایان کار ببینید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه تفاوت چرم طبیعی لباسی و نیز شاخصه های چرم مرغوب مقاله مشخص شده را بخوانید. توجه داشته باشید که چرم طبیعی لباسی می تواند هر یک از موارد چرم گاوی، چرم بزی و چرم گوسفندی باشد که البته انتخاب هر کدام از موارد فوق به نوع لباسی که می خواهید بدوزید بستگی دارد و متناسب با این موضوع باید انتخاب گردد.

فروش پاییزه چرم لباسی

با آغاز فصل سرما کارخانه ها به تولید چرمی روی می آورند که مناسب این وقت از سال بوده و تقاضا برای آن زیاد است از همین روی در این برهه از زمان شاهد افزایش تولید و فروش چرم لباسی مرغوب هستیم. در این راستا شرکت چرم رادمان نیز انواع چرم بزی لباسی و چرم گوسفندی لباسی مرغوب را دارا بوده و در صورت درخواست مشتریان مبنی بر خرید آن را به فروش می رساند. گفتنی است امکان ارسال چرم به شهرهای مختلف ایران از طریق باربری، اتوبوسرانی، تیپاکس و پست نیز وجود دارد.

منبع: چرم رادمان

مطلب پیشنهادی

صادرات چرم خام طبیعی مشهد

شهر مشهد یکی از قطب های اصلی ایران در زمینه تولید انبوه چرم خام طبیعی بشمار می رود که قادر به صادرات حجم بالایی از انواع پوست چرم اصل به کشورهای حوزه cis و اروپ

پاسخی بگذارید