فروش سایت
پنج‌شنبه , دسامبر 31 2020
خانه / چرم شتری / فروش عمده چرم شتر با نرخ کارخانه

فروش عمده چرم شتر با نرخ کارخانه

چنانچه برای مغازه یا تولیدی خود چرم شتر عمده نیاز داشته باشید ما قادریم با نرخ کارخانه بهترین ها را به شما ارائه دهیم.
آیا شما هم به چرم عمده نیاز دارید؟ آیا به دنبال مرکزی می گردید که بی واسطه چرم های دباغی شده را از درب کارخانه برایتان ارسال کند؟ اگر چنین است مرکز پیش رو را به درستی انتخاب کرده اید. چرم رادمان کلیه چرم های خود را به شکل مستقیم و عمده عرضه می نماید تا کمک کند افرادی که از واسطه ها خرید می کنند با به حداقل رساندن هزینه ها از طریق یافتن تامین کنندگان دست اول، هم به اجناس باکیفیت رسند و هم با پس انداز هزینه خود سود بیشتری را کسب نمایند.

چرم شتر به شکل غالب در مشهد تولید می شود. در واقع می توان مشهد را قطب تولید چرم شتر در کنار چرم بزی دانست. لذا اگر چنانچه می خواهید به صورت عمده بهترین چرم های شتر را با نرخ کارخانه خرید نمایید و اینگونه کمترین قیمت را بپردازید مرکز پیش رو قادر به برآورده کردن نیاز مشتریان خود می باشد.

چرم های شتر این مرکز فینیش های گوناگونی دارد؛ چرم های هورس، آنتیک، چاپی، گردن شتر همگی از نمونه های موجود در مرکز چرم پیش رو هستند که می توان از طریق راه های ارتباطی بیان شده آنها را سفارش داد. این چرم ها را هم می توان صادر کرد و هم از آنها کیف و کفش ساخت. اجناس ساخته شده به دلیل محکم بودن چرم های شتری استخوان دار خواهند بود و زیبایی مضاعفی خواهند داشت. اگر تا کنون با چرم شتری چیزی ندوختید پیشنهاد می شود برای یکبار هم که شده این چرم طبیعی را خریداری کرده و یک کالای کاربردی با آن بدوزید تا متوجه زیبایی و شیک بودن آن بشوید.
چرم رادمان علاوه بر چرم های شتر دباغی شده محصولات چرم شتری را هم به فروش عمده می رساند.

منبع: چرم رادمان

مطلب پیشنهادی

عرضه چرم طبیعی شتری عسلی

در بحث فروش و عرضه چرم طبیعی شتری، تقاضا برای این چرم با رنگ عسلی و طیف رنگ شتری و قهوه ای بسیار بالا است از همین روی بیشترین میزان تولید و ساخت را هم به خود اخ

پاسخی بگذارید