فروش سایت
پنج‌شنبه , دسامبر 31 2020
خانه / کیف چرم زنانه / فروش تلگرامی کیف چرم یه وری زنانه

فروش تلگرامی کیف چرم یه وری زنانه

روز به روز بر شمار کانال های خرید و فروش تلگرامی افزوده می شود و در این میان سهم عرضه میف های چرم یه وری زنانه و دخترانه بسیار بالا می باشد.

امروزه کیف هایی که زنان و مردان از آن استفاده می کنند صرفا جنبه تزیینی و تجملی ندارند بلکه جزو ملزومات هر شخص بحساب می آیند.

اگر به دنبال کیفی می گردید که علاوه بر ظاهر زیبا و شکیل اش، کارآیی بالایی هم داشته باشد، کیف های چرم یه وری زنانه و مردانه را به شما توصیه می کنیم. البته بعضی از مدل ها اسپرت هستند و فرقی ندارد که آن را یک بانوی جوان استفاده کند یا یک مرد خوش پوش. برای مثال کیف مشاهده شده در تصویر اصلی یک کیف یه وری اسپرت دوخته شده با چرم شتری قهوه ای می باشد که هم می تواند انتخاب آقایان باشد و هم انتخاب زنان.

فروش کیف های یه وری چرم هم از طریق فروشگاه های سطح شهر و نیز سایت های اینترنتی و کانال های تلگرامی صورت می پذیرد ولی در نظر داشته باشید که سفارش از کانال های تلگرامی، اینستاگرام و سایت های اینترنتی با راحتی بیشتری همراه هستند و نیاز به رفت و آمد را رفع می کنند.

به طور کلی بهترین نوع کیف یه وری زنانه از چرم طبیعی دوخته شده است از همین روی کالای مناسبی برای بانوان خوش سلیقه بحساب می آید. بعلاوه جادار بودن کیف چرمی هم نقش مهمی در خریداری شدن توسط اشخاص دارد. در تصویر اصلی یک کیف چرم یه وری زنانه و مردانه را می بینید که دارای چندین جا برای قرار دادن کارت بانکی، محل قرارگیری موبایل، تبلت، خودکار و مداد می باشد. درب این کیف توسط دو دکمه آهنربایی مخفی بسته می شود و یک بند قابل تنظیم برای انداختن کیف به صورت کج و یه وری روی شانه دارد.

جهت مشاهده مدل های بیشتر می توانید بر روی لینک کانال فروش تلگرامی چرم رادمان واقع در قسمت سمت چپ پایین صفحه سر بزنید و انتخاب خود را انجام دهید.

توصیه می شود جهت نگهداری بهتر و محافظت از کیف یه وری زنانه و یا هر نوع محصول دیگری که از چرم طبیعی ساخته شده به این نکات توجه کنید. حتما و حتما کالا را از قرار دادن آن در نور مستقیم خورشید به مدت طولانی در جاهایی مثل زیر شیشه اتومبیل جدا پرهیز کنید. بعلاوه برای تمیز کردن کیف از هیچ نوع استون یا اسپری تمیزکننده استفاده نکرده و فقط با حوله یا دستمال نخی مرطوب سطح چرم را تمیز کنید.

منبع: چرم رادمان

     .             .
فروش تلگرامی کیف چرم یه وری زنانه

آشنایی با صنعت چرم سازی داخل کشور

مواد خام مورد استفاده در صنعت تولید کیف چرم یک وری محصولات فرعی صنعت گوشت می باشد. در حالی که گوشت ارزش بیشتری از پوست دارد. و به همین خاطر گوشت به عنوان محصول جانبی تلقی می شود. پوست های خام حیوانات چسب و ژلاتین نیز کابرد دارد. چرم های بسیار مقاوم می باشند.

. از این رو برای جلوگیری از هجوم و نفوذ میکرو ارگانیسم ها و عوامل موثر بیرونی در پوست باید تغییراتی بر روی آن به وجود آورد. این تغییرات شامل محدود کردن جذب آب، و جلوگیری از آسیب دیدن به چرم می شود

 این نباید باعث تغییر ماهیت اصلی پوست شود. در عین حال ، آن را به یک فرآیند پردازش شده و ارزشمند تبدیل می کند. مجموع این عملیات در صنعت چرم را برنزه کردن پوست می نامند. چرم یا برنزه کردن فرآیند تهیه و پرداخت پوست حیوانات برای تبدیل آن به چرم است. روش های نگهداری پوست را می توان خشک کردن آن در هوا، نگهداری با نمک و اسید اشاره کرد. بعد از مرحله نگهداری چرم دباغی آغاز می شود.

که پوست از انبار بیرون آورده شده و آماده دباغی می گردد. این مرحله شامل خیساندن، مو زدایی، لش زنی، دور گیری و آنزیم زدایی می باشد پوست خام به کارخانه جات چرم سازی حمل می گردد.

در اثر آب گیری در شرایط محافظت شده قرار دارد. که این کار وسیله نمک صورت می گیرد. به همین دلیل پوست در این مرحله خیس می شود تا برای عملیات بعدی آماده شود. در این مرحله پوست را برای مراحل بعدی آماده می کند و این کار در حوضچه های چوبی و سیمانی انجام می شود. در مرحله مو زدایی تلاش بر آن است که پیاز و مو باقی مانده مو زدوده شده و سطح پوست صاف گردد پوست متورم شود تا پروتئین های مواد آن حل شده و از لابلای الیاف پوست خارج شود. همچنین محصول نهایی به واسطه اثر آهک دارای لطافت مناسب باشد. مرحله لش زدایی تمامی بافت ها غیر ضروری پوست حذف می شود که در سطح درونی و گوشتی پوست وجود دارد.

و به طور معمول پس از مرحله آهک دهی انجام می گردد. هنگام پشم زنی باید توجه کرد که آسیبی به پوست وارد نشود و باعث پارگی پوست شود. و سطح گوشتی پوست به قدری تراشیده نشود که ریشه ها مو نمایان شود. یه منظور دباغی با مواد گیاهی از قسمت های مختلف روش های نگهداری پوست می توان به خشک کردن در هوا، نگهداری با نمک، نگهداری با آب نمک و نگهداری با اسید اشاره کرد. بعد از نگهداری چرم، فرآیند تر آغاز می شود که مرحله ای از دباغی است که پوست از انبار خام بیرون آورده شده و آماده دباغی می گردد، این مرحله شامل خیساندن، مو زدایی، لش زنی، دورگیری و آنزیم دادن است. پوست خامی که به کارخانجات چرم سازی حمل می گردد. این مرحله پوست را برای مراحل بعدی آماده می کنیم. و در حوضچه های سیمانی انجام می شود. در مرحله مو زدایی تلاش می شود. پیاز و مو باقی مانده زدود شود و سطح پوست کاملا صاف و یکنواخت شود.

پوست متورم شود تا پروتئین های کروی آن حل شده و لابلای الیاف پوست خارج شود. همچنین محصول نهایی به واسطه اثر آهک دارای لطافت مناسب باشد مرحله لش زدایی تمامی بافت های غیر ضروری پوست حذف می شود که در سطح درونی و گوشتی پوست وجود دارد. و به طور معمول. پس از مرحله آهک دهی انجام می گردد. هنگام لش زدایی پوست با کارد باید کاملا توجه داشت که به پوست آسیبی وارد نشود و سطح گوشتی پوست به قدری تراشیده نشود. که ریشه ها مو نمایان شود.در آخر با طی,مراحل مختلف چرم طبیعی تولید می شود. مقاومت چرم طبیعی بسیار بالاس و کارایی بسیاری زیادی دارد. چرم طبیعی به دلیل مقاومت بالایی که در برابر ضربه دارد و از ترک خوردن و ضربه جلوگیری می کند. چرم طبیعی دارای مقاومت و زیبایی بی نظیری می باشد. به همین خاطر مورد علاقه بسیاری واقع شده است. چرم طبیعی دارای مقاومت بالایی می باشد.


توضیخاتی در مورد چرم خام گاوی

توضیخاتی در مورد چرم خام گاوی چرم طبیعی به طور مستقیم از روش دباغی جهت آماده سازی و پرداخت پوست خام حیوانات مانند گاو، بز، گوسفند، مار و.. تولید می شود. به دلیل آنکه پوست حیوانات فساد پذیر است. و از بین می رود، آن ها را به دباغخانه جهت ساخت چرمی قوی، انعطاف پذیر و پایدار می فرستند. عملیات دباغی با استفاده از مواد گیاهی به شکل فیزیکی و شیمیایی صورت می گیرد. به طور که در خصوصیات اصلی چرم تغییری ایجاد نشده و تنها از نظر سطح رویی برای مقاومت در برابر نفوذ میکروارگانیسم، عملیات مقاوم سازی انجام می گیرد

دسته بندی کیف چرم یه وری زنانه و مردانه

یک کیف سر دستی شیک زنانه ظاهر شما را کاملا جذاب می کنید از نظر روانشناسی کیف یک وری دخترانه و زنانه دومین عامل زیبایی و شخصیت افراد می باشد. چون می توانید بعد از مدتی استفاده با خیال راحت آن را کنار بگذارید و سراغ یک مدل کیف جدید تر بروید. با این حال خیلی ها حاضرند برای خرید یک کیف زنانه با کیفیت و مارک دار که دوام بیشتری و طراحی خاص تری داشته باشد.و مدل آن همیشه به روز باشد بیشتر هزینه کنند. کیف‌های زنانه انواع مختلفی دارند. از کیف‌های دوشی گرفته تا کوله پشتی و حتی کیف پول، رعایت چند نکته ساده می‌تواند انتخاب شما را در بین صدها گزینه موجود، ساده‌تر کند. نکاتی برای انتخاب سایز و دسته بندی کیف چرم زنانه برای خرید قبل از هر چیز به نیاز خودتان توجه کنید.  ابعاد کیف باید متناسب با وسایلی که در هر زمان نیاز دارید همراهتان باشد، انتخاب شود.
 بعضی ها عادت دارند وسیله های بیشتری را همراه خودشان داشته باشند. نکته دیگری که باید در انتخاب ابعاد کیف به آن توجه شود، کاربرد آن است کاربرد یک کیف مجلسی کوچک با یک کیف دستی یا کوله پشتی متفاوت است. معمولا برای هر کسی داشتن یک کیف بزرگتر برای حمل لپ تاپ و وسیله های مورد نیاز به محل کار یا دانشگاه، یک کیف کوچکتر برای استفاده روز مره یک کیف کوچک برای مهمانی و یک کیف اسپرت برای ورزش ضروری است. سعی کنید کیف های. سبک تری را برای استفاده روز مره و محیط کار انتخاب کنید. به فضای داخل کیف دقت کنید. اگر قرار است وسایل زیادی را همراه خودتان حمل کنید، کیفی را انتخاب کنید که به تعداد کافی محفظه و جیب داشته باشد. کیف یوری مردانه بسیار ساده تر از زنانه می باشد و از نظر جنس داری کیفیت بیشتری می باشد. جنس کیف را باید بسته به کاربرد اگر به یک کاربردی و با دوام احتیاج دارید. کیف های چرم و دست دوز انتخاب مناسبی هستند.  اما برای یک,کیف مجلسی که قرار است برای مدت کوتاهی در مهمانی ها و مناسب ها استفاده شود. طراحی و مدل کیف اهمیت بیشتری دارد و چرم بودن آن لزومی ندارد. با این‌ حال، نمی‌شود از اصالت و ظرافت بی‌نظیر چرم و تنوع رنگ و طرح در آن چشم پوشی کرد. شرکت های مختلفی به عنوان مجموعه ای از جدیدترین و شیک‌ترین مدل‌های کیف چرم را از بین محصولات برند‌های ایرانی مثل چرم مشهد و درسا و برندهای خارجی مثل کوچه و مایکل کورس ارائه می‌کند.انتخاب مدل کیف برای انتخاب، دخترانه سبک و سلیقه خودتان قبل از هر چیز دیگری مهم است. کیفی را انتخاب کنید که خودتان حس خوبی نسبت به آن دارید. درصورتی‌که نمی‌خواهید چند رنگ کیف داشته باشید، رنگ‌های خنثی را انتخاب کنید که به راحتی با رنگ کفش و لباستان ست شوند. در آخر بهتر است هنگام انتخاب مدل کیف فرم اندامتان را تا حدی در نظر بگیرید تا استایل تان موزون و متناسب باشد.

مزایای خرید چرم خام گاوی

مزایای خرید چرم خام گاوی چرم گاوی داری چرمی متراکم و فشرده می باشد و به همین دلیل مقاومت بالایی دارد. سطح چرم گاوی صاف می باشد در اصطلاح بدون گرین می باشد. که بر اساس موارد مصرف به صورت نرم و خشک در ضخامت های متفاوت تولید می شود. کاربرد عمومی چرم گاوی بیشتر در تهیه کفش های مردانه و برخی کفش های زنانه، دستکش های فصل سرما . گاها ایمنی و … می باشد اما گاها در برخی موارد از آن برای تهیه لباس هم استفاده می شود. چرم گاوی در مقایسه با چرم بزی و گوسفندی دارای ضخامت بیشتری است که به همین دلیل دوام و ماندگاری آن نیز به مراتب بیشتر است. این نوع از چرم ممکن است کم تر از 1 فوت در قسمت های کناری پوست چروکیدگی داشته باشد. ولی باقی قسمت ها از نظر کیفیت رتبه یک دارد و به شما تجربه ی یک خرید ارزان و با کیفیت را خواهد داد.  درجه کیفیت چرم ها بستگی به میزان ثبات رنگ، سوراخ روی چرم، اندازه ی سوراخ  و تاخوردگی چرم ضخامت چرم هست. که در صورت داشتن یکی از این گزینه ها در درجه دوم قرار خواهند گرفت.ضخامت چرم ها بر اساس وزن مشخص می شود و هر چقدر بالا برود ضخامت نیز بیشتر خواهد شد. چرم خام گاو از نظر مقاومت دارای استحکام بالایی می باشد. نسبت به سایر چرم ها ارزان قیمت تر می باشد.

کاربرد های چرم خام گاوی در صنعت

چرم کاربرد های بسیاری از صنعت دارا می باشد. گاهی کاربرد ویژه ای در ساخت ماشین آلات دارد هر چند ساده برای به حرکت در آوردن پوست در محیط های که نیاز به شناور بودن آن در محلول دارای مواد شیمیایی می باشد. این مواد در مراحل گوناگون دباغی استفاده می شود.مورد نیاز کار دباغی شیمیایی است و در حقیقت این ماشین ها که نقش به حرکت در آوردن پوست در محیط آبی را دارد. ساده ترین نوع ماشین ها در این صنعت می باشد. در اینجا به نگاهی کوتاهی به دستگاه خرید که مورد نیاز در صنعت چرم سازان است پرداختیم و خواهیم پرداخت هر چند پیچیده و یا ساده گفته شده به صورت خلاصه عبارت هستند از؛ درام یا بالابان، هاسبل یا وینچ، دستگاه مخلوط کن، دستگاه مواد زنی، دستگاه مو گیری، دستگاه لش گیری، دستگاه اشبالت، دستگاه خشک کن، دستگاه گیر زنی و… کاربرد دارد.

علت تفاوت قیمت چرم خام گاوی

علت تفاوت قیمت چرم خام گاوی قیمت چرم خام متفاوت می باشد چرم گاوی به دلیل داشتن بافت متراکم و فشرده دارای استحکام و مقاومت بالایی می باشد. به همین دلیل از چرم گاوی برای تولید کفش های مردانه زنانه، انواع کیف های زنانه و مردانه، دستکش های فصلی سرما و گاها دستکش های ایمنی مورد استفاده قرار می گیرد.چرم گاوی براساس کاربردش در ضخامت های متفاوتی ارائه می شود. چرم گاوی ساختار نرم و خشک و در عین حال بسیار مقاوم است. سطح چرم گاوی صاف بوده و به اصطلاح بدون برآمدگی و گرین می باشد.چرم گاوی در مقایسه با انواع دیگر چرم دارای ضخامت بیشتری می باشد که همین موضوع دلیل بر مقاومت و استحکام بالای این نوع چرم می باشد.و اما قیمت چرم گاوی. چرم گاوی به عنوان فراوان ترین چرم بازار های داخلی و خارجی شناخته می شود.به همین دلیل قیمت چرم گاوی در مقایسه با نمونه های گوسفندی و بزی دارای قیمت پایین تری می باشد.ارزان بودن قیمت چرم گاوی دلیل بر بی کیفیتی آن نیست و همان طور که می دانید چرم گاوی یکی از مقاوم ترین چرم های جهان می باشد. و به دلیل استحکام و مقاومت چرم گاوی است که از آن در تولیدات کفش استفاده می شود

فروش عمده کیف چرم یه وری گاوی

برای خرید و فروش کیف چرم یک وری گاوی می توانید به صورت مستقیم اقدام کنید. خرید از طریق مراکزی که در زمینه مستقیم در حال فعالیت هستند به دلیل حذف واسطه و مستقیم بودن از تولید کننده به مصرف کننده بسیار سود آور می باشد.در کشور ما متاسفانه واسطه گری یکی از مشکلاتی است که تمامی ضرر آن به مصرف کننده واقعی و تولید کننده در این زمینه رسیده و واسطه مرتبط به بهترین نحو سود بدون زحمت را عاید می شود. فروش بدون واسطه سنگ ساختمانی می تواند در این زمینه یک روش مناسب باشد تا دست سودا گران را کوتاه و بازار یک دستی را ایجاد نماید. در این راستا فروش اینترنتی چرم طبیعی و مصنوعی عکس مورد نظر می تواند بسیار اثر گذار باشد واین اطمینان را برای تولید کننده و مصرف کننده ایجاد نماید که یک خرید و فروش مناسب داشته باشند.شما می توانید به سایت های فروش اینترنتی که در این زمینه توانسته اند با حذف واسطه ها فضایی را ایجاد نمایند که خریدار بتواند مستقیما با خود تولید کننده در ارتباط باشد مراجعه و خرید خود را انجام دهید.خرید مستقیم از کارخانه چرم سازی بسیار سود آور می باشد 

مطلب پیشنهادی

دوخت کیف پول زنانه با چرم گاوی

هر چند شرکت بازرگانی رادمان مبنای خرید و فروش خود را بر پایه عمده فروشی …

پاسخی بگذارید