فروش سایت
پنج‌شنبه , دسامبر 31 2020
خانه / رادمان / فروش انواع محصولات چرم شتری

فروش انواع محصولات چرم شتری

چرم شتری از انواع پارچه های قابل استفاده در دوخت محصولات چرمی می باشند که فروش عمده این سایت توانسته بهترین مسیر را برای تامین فراهم آورد.
یکی از انواع پارچه های قابل استفاده در دوخت محصولاتی همچون کیف، کفش و … می توان به چرم اصل اشاره نمود که این پارچه های چرمی می تواند از حیواناتی همچون شتر، بز، گاو و … قابل تهیه و تولید باشند و در این میان چرم های شتری از جمله مواردی خواهند بود که متاسفانه کمترین میزان مصرف را در آن شاهد هستیم و این مسئله به دلیل عدم شناخت تولید کنندگان از مزیت های این چرم های اصل می باشد.
چرم های شتری به مانند دیگر نمونه پارچه های چرم از این مزیت برخوردار هستند که بتوان در صنایع متعددی همچون صنایع دستی، دوخت کاپشن و کیف و .. از آن ها استفاده نمود و نوع طراحی های انتخاب شده برای دوخت هر یک از این موارد به سادگی می تواند برروی قیمت تمام شده آن نیز تاثیر گذارد.
یکی از مهم ترین اطلاعاتی که به هنگام خرید از چرم های شتری باید مورد توجه قرار گیرد، مربوط به راه های شناسایی چرم اصل از نمونه های تقلبی خواهد بود و از اصلی ترین این ویژگی ها می توان به دارا بودن سطوح ناهموار در چرم های طبیعی اشاره نمود حال آنکه چرم های مصنوعی به صورت صاف و یکدست، تولید می شوند.

کیف چرم شتری

همانگونه که گفته شد دوخت کیف به عنوان یکی از کاربردهای چرم های شتری به حساب می آید و در این زمینه در صورتی که از چرم های اصل برای دوخت استفاده شود، این مزیت فراهم می شود که بتوان به بهترین کیفیت به همراه طول عمر بالا دسترسی داشت.
در همین خصوص با تولید چرم های اصل و طبیعی، موقعیت فروش عمده آن ها را در اندازه های مختلف فراهم ساخته ایم که برای سفارشات خود می توانید اقدام به ارتباط نمایید.
منبع: بازار چرم ایران

مطلب پیشنهادی

صادرات چرم خام طبیعی مشهد

شهر مشهد یکی از قطب های اصلی ایران در زمینه تولید انبوه چرم خام طبیعی بشمار می رود که قادر به صادرات حجم بالایی از انواع پوست چرم اصل به کشورهای حوزه cis و اروپ

پاسخی بگذارید