فروش سایت
جمعه , ژانویه 1 2021
خانه / رادمان / عمده فروشی اینترنتی چرم طبیعی

عمده فروشی اینترنتی چرم طبیعی

امروزه عمده فروشی اینترنتی چرم طبیعی و محصولات چرمی رونق قابل توجهی یافته است. یکی از مهمترین دغدغه های خریداران چرم طبیعی، خرید و فروش مناسب در کمترین زمان می باشد که عمده فروشی های اینترنتی این کار را ساده کرده اند.

راه تشخیص چرم طبیعی از چرم مصنوعی

عمده فروشی چرم طبیعی

  1. اول آنکه حتما بر روی تولیدات نشانه ای از اصل بودن چرم به کار رفته مشاهده می شود و سازنده از به کار بردن چرم اصل در محصول خود افتخار می کند.
  2. راه دیگر آن وجود طرح های متفاوت در یک سازه ی چرمی است که نشان دهنده طبیعی بودن چرم می باشد.
  3. چرم واقعی در صورتی که تحت فشار قرار بگیرد مانند پوست دچار چین و چروک می شود اما عمدتا برای چرم های مصنوعی چنین اتفاقی روی نمی دهد.
  4. تست شعله نیز می تواند کارساز باشد البته انجام این عمل همیشه میسر و ممکن نیست.
  5. بوی چرم طبیعی خاص است.

جایگاه ایران در بازار جهانی چرم طبیعی

از دیرباز به دلیل اشتغال ایرانیان در کشاورزی و دامپروری، ناخودآگاه تولیدات دامی نیز به کار گرفته می شد. به گونه ای که امروزه کشور ایران به عنوان تولید کننده یکی انواع چرم طبیعی بالاخص در حوزه خام فروشی در سطح جهان شناخته می شود.

عمده فروشی چرم طبیعی

به مانند دیگر محصولات، چرم های طبیعی را نیز می توان از راه های گوناگونی تهیه کرد که با توجه به شرایط، خریدار می تواند آن را تهیه کند.

برخی از بهترین راه های تهیه چرم طبیعی و محصولات تولیدی از آن عبارت اند از:

  • سایت های فروشگاهی چرم
  • مراکز عمده فروشی چرم
  • فروشگاه های تولید به مصرف

سایت فروش چرم

مزیت خرید از عمده فروشی ها و سایت های اینترنتی چرم

یکی از دلایلی که می تواند خریداران خرد و عمده را در تهیه چرم طبیعی با مشکل مواجهه کند، قیمت و همچنین عدم اطمینان به مرغوبیت کالا می باشد.
سایت های فروشگاهی و عمده فروشی چرم طبیعی با حذف واسطه ها، با نمایش کالای موجود و فراهم آوردن امکان مقایسه کالاهای مختلف با هم، توجه خریداران خرد و کلان را به خود جلب کرده اند.
برخی از انواع عمده فروشی چرم طبیعی که در قالب سایت های اینترنتی فعالیت می کنند، به خریداران خود مهلت تست کالا را داده اند تا در صورت عدم رضایت مشتری، بدون دریافت خسارت، محصول فروش رفته را بازپس گیرند.

منبع: چرم رادمان

مطلب پیشنهادی

صادرات چرم خام طبیعی مشهد

شهر مشهد یکی از قطب های اصلی ایران در زمینه تولید انبوه چرم خام طبیعی بشمار می رود که قادر به صادرات حجم بالایی از انواع پوست چرم اصل به کشورهای حوزه cis و اروپ

پاسخی بگذارید