فروش سایت
پنج‌شنبه , دسامبر 31 2020
خانه / رادمان / عرضه چرم طبیعی طرح کروکودیل

عرضه چرم طبیعی طرح کروکودیل

چرم خام طبیعی طرح کروکودیل را می توان در دسته چرم های لاکچری قرار داد که چرم رادمان یکی از مراکز عرضه کننده این محصول به قیمت کارخانه می باشد.

برخی از افراد حتی نمی دانند که چرم طبیعی حاصل از پوست حیوانات می تواند دارای تنوع رنگی باشد چه برسد به آنکه بخواهند متصور شوند که می شود طرح و نقش های مختلفی را بر روی چرم های طبیعی و خام حک کرد.

چرم لاکچری

پوست سوسمار، کروکودیل و مار در دسته چرم های لاکچری قرار می گیرند چون قیمت شان بسیار گران بوده و زیبایی خیره کننده ای هم دارند. ضمن آنکه واردات شان به داخل ایران هم محدودیت هایی داشته و کمی دشوار است و بعضا به صورت قاچاق وارد کشور می شوند. بماند که بحث های شرعی استفاده از این پوست ها و نحوه ذبح شان هم بعضا دارای مشکلاتی است!

اما خب از طرف دیگر نمی توان زیبایی خدادای این پوست ها را نادیده گرفت و از آنها استفاده نکرد به همین خاطر تولیدکنندگان چرم در ایران راهکار ساده و خوبی ارائه داده اند.

چرم طبیعی طرح کروکودیل

چرم های طبیعی در ایران به چند دسته چرم بزی، چرم گاوی، چرم گوسفندی، چرم شتری و چرم شترمرغ تقسیم می شوند که می توان بر روی چهار دسته اول طرح پوست کروکودیل و نیز طرح سایر پوست های لاکچری و خاص را حک کرد.

در کارخانه های تولید چرم، ماشین آلات صنعتی عظیم الجثه ای وجود دارند که کاربردشان در مراحل پایانی تولید چرم طبیعی، برای چاپ زدن نقوش زیبا است. به این دستگاه می توان صفحات فولادی متحرک و قابل جداشدنی را وصل کرد که دارای طرح های مختلف همچون طرح بدن پوست کروکودیل، سوسمار، مار و … بصورت برجسته است. سپس چرم را با توجه به نظر چرمساز و البته سفارش مشتری زیر صفحات فلزی قرار می دهند و با پایین آوردن صفحه، چاپ مورد نظر بر روی چرم پرس می شود. بدین ترتیب چرم طبیعی طرح کروکودیل تولید گشته و مهیای ورود به بازار چرم ایران می شود. برای هر طرح و نقش صفحه ای بخصوص با ابعاد مشخص وجود دارد که بسته به شرایط تعویض می شوند.

نکته ای که وجود دارد این است که چرم های طبیعی طرح دار جزو چرم هایی هستند که مشتریان خاص دارد از همین روی معمولا در صورت سفارش مشتری تولید می شوند و کمتر پیش می آید کارخانه ای این قبیل چرم ها را به میزان بالا دپو کرده و در انبار خود نگه دارد.

مزیت چرم رادمان عرضه و فروش انواع چرم طبیعی طرح دار با کیفیت عالی، زیبایی خاص و ارائه محصول به قیمت کارخانه می باشد. تا دیر نشده فرصت را از دست ندهید.

منبع: چرم رادمان

مطلب پیشنهادی

فروش مستقیم چرم هورس شتر کیفی

هورس نوعی فینیش برای چرم شتر است که دارای تنوع رنگی و زیبایی می باشد. نوع کیفی این چرم که برای دوخت کیف و اکسسوری ها استفاده می شود به صورت جزئی و عمده به فروش

پاسخی بگذارید