فروش سایت
شنبه , ژانویه 2 2021
خانه / چرم شتری / عرضه چرم شتری مخصوص کارگاه تولیدی کیف

عرضه چرم شتری مخصوص کارگاه تولیدی کیف

چرم شتری مخصوص کارگاه تولیدی کیف در درجه اول بایستی کیفیت مناسبی داشته و ثانیا باید زیبایی رخش دیگران را مجذوب نماید. عرضه مستقیم این ماده از طریق سایت های اینترنتی معتبر قابل انجام است.

همواره بدون ذره ای تردید، صنعت مد و پوشاک به حوزه چرم وابسته بوده است و امروزه نیز این وابستگی کماکان به قوت خود باقی است.

یکی از محصولاتی که حضور چرم در آن پر رنگ است انواع کیف های زنانه و مردانه چرمی می باشد. بنابراین یکی از بزرگترین جوامع هدف چرم طبیعی را می توان کارگاه های تولیدی کیف دانست که چرم خام همواره یکی از اصلی ترین مواد اولیه شان بحساب می آید.

کارگاه های تولیدی کیف به انواع چرم های طبیعی و خام نیاز دارند که یکی از آنها چرم شتری می باشد. چرم های شتری کیفیت ها و ویژگی های متعددی دارند. مثلا چرم شتری عرضه شده توسط شرکت بازرگانی چرم رادمان با دو کیفیت قابل ارائه است که هر دو نوع را می توان مناسب و مخصوص کارگاه تولیدی کیف دانست.

  • چرم شتری صادراتی: این چرم شتری ضخامت بالایی قریب به 2 سانتیمتر دارد از همین روی برای تولید کیف هایی نظیر کیف اداری عالی است. همچنین تنوع رنگی این نوع چرم بالا است تا بتوان با آن هر نوع کیف اعم از زنانه و مردانه را دوخت. ضمنا ضد آب بودن این چرم را هم نباید نادیده گرفت. بنابراین اولین پیشنهاد ما به کارگاه های تولیدی انتخاب و گزینش این چرم طبیعی است.
  • چرم شتری خوب: این چرم مخصوص کارگاه های تولیدی کیف است و به دلیل قیمت مناسب اش نسبت به نوع بالا طرفداران بیشتری دارد. نرم بودن و کمتر بودن ضخامت این چرم نسبت به چرم شتری صادراتی، از اصلی ترین ویژگی های این فرآورده می باشد. لازم به ذکر است که تنوع رنگی این نوع چرم به نسبت محدود بوده و به طیف عسلی، خاکی و قهوه ای خلاصه می شود.

برای تهیه و خرید جزئی چرم شتری کیفی، مغازه ها، فروشگاه های جمع و جور و کانال های تلگرامی عالی هستند ولی برای سفارشات عمده سایت های پخش مستقیم که بی واسطه چرم عرضه می کنند برای خریدار به صرفه تر خواهد بود چون قیمت ها قیمت های ایده آل اند.

منبع: چرم رادمان

مطلب پیشنهادی

اهمیت داشتن کیف چرم رمزدار

آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که اصلا چرا برای برخی از کیف ها، قفل رمزدار می گذارند؟ اهمیت داشتن کیف چرم رمزدار چیست؟ در این مطلب می خواهیم درباره یک

پاسخی بگذارید