فروش سایت
جمعه , ژانویه 1 2021
خانه / رادمان / عرضه چرم دباغی شده مشهد در تهران

عرضه چرم دباغی شده مشهد در تهران

تعداد زیادی از نیازمندان چرم طبیعی و اصل، در تهران ساکن هستند. سایت اینترنتی پیش رو انواع چرم دباغی شده مشهد را در تهران و سایر شهرها به طور مستقیم عرضه می نماید.

با وجود اینکه در شهر ورامین کارخانه های متعدد بسیاری در حوزه چرم سازی فعال هستند ولیکن برخی از تولیدکنندگان و فروشندگان تهرانی بنا بر دلایل مختلف ترجیح می دهند دباغی شده مورد نیازشان اعم از بزی، شتری و … را از مشهد خرید کنند حتی با وجود مسافت هزار کیلومتری میان مشهد و تهران!

چرم دباغی شده مشهد

کیفیت چرم های طبیعی تولید مشهد متغیر است. در مشهد چرم های زیبا، باکیفیت و خوبی تولید می شود که شاید کمتر مشابه آن در دیگر شهرهای ایران دیده شده باشد. چرم های بزی طرح پوست مار، چرم طرح سوسمار و کروکودیل، چرم های بزی آنتیک و هورس، چرم های گاوی نبوک و چرم های شتری پتینه و هورس ضد آب از خاص ترین چرم های دباغی شده مشهد هستند که مشتریان ویژه ای برای آنها از اقصی نقاط ایران وجود دارد.

شرکت بازرگانی چرم رادمان به خاطر همکاری مستقیمی که با برخی از کارخانه های چرم سازی شهر مشهد دارد بخوبی قادر است چرم های دباغی شده مشهد را بصورت عده با قیمت مستقیم کارخانه عرضه نماید تا دیگر نیاز نباشد مشتری متحمل هزینه رفت و آمد شود. بلکه می تواند سفارش خود را براحتی از طریق یک تماس تلفنی ثبت و ظبط نماید.

منبع: چرم رادمان

مطلب پیشنهادی

صادرات چرم خام طبیعی مشهد

شهر مشهد یکی از قطب های اصلی ایران در زمینه تولید انبوه چرم خام طبیعی بشمار می رود که قادر به صادرات حجم بالایی از انواع پوست چرم اصل به کشورهای حوزه cis و اروپ

پاسخی بگذارید