فروش سایت
یکشنبه , ژانویه 3 2021
خانه / رادمان / عرضه مستقیم کیف چرم عابر بانک

عرضه مستقیم کیف چرم عابر بانک

کیف چرم عابر بانک یا همان جاکارتی معروف خودمان، مدل های مختلفی به لحاط جنس دارد. این مرکز به صورت مستقیم تولید کننده و عرضه کننده انواع این کیف چرمی می باشد.

وقتی با کمی دقت و به نیت بررسی به اطراف خود نگاه می کنید می بینید بسیاری از افراد کارت های عابر بانک خود را در یک کیف کوچک که اصطلاحا به آن جاکارتی گفته می شود قرار می دهند که معمولا تفاوت در میان کیف عابر بانک، به تفاوت جنس و تعداد کارتی که در داخلش قرار می گیرد بستگی دارد.

کیف چرم عابر بانک

  • معمولا بیشترین مدل های کیف عابر بانک از چرم تولید و دوخته شده اند که این چرم می تواند بنا به نظر تولیدکننده و یا سفارش دهنده، مصنوعی یا طبیعی باشد. درست است که قیمت کیف عابر بانک چرم مصنوعی یا صنعتی ارزان تر است ولی به لحاظ شکیل بودن و ماندگاری، کیف های عابر بانک ساخته شده از چرم طبیعی حرف اول را می زنند. نکته لازم به ذکر این است که در کل کیف ها و محصولات چرم طبیعی گران اند ولی کیف عابر بانک چرمی چون قد و قواره کوچکی دارد و در دوختش میزان کمی چرم بکار رفته قیمت نسبتا مناسبی دارد. بنابراین جای نگرانی نبوده و می توانید با خیالی آسوده یک کیف عابر بانک چرم طبیعی را برای خود تهیه کنید. گفتنی است این کیف زنانه و مردانه ندارد.
  • مورد دیگری که می شود در مورد کیف های عابر بانک چرمی بیان کرد تعداد مکان های آن است. برخی از آنها تنها یک جای کارت دارند ولی برخی دیگر تا سه کارت را هم می توان در داخل آن قرار داد. در هر صورت خرید این کیف چرمی به تعداد کارت های اعتباری شما بر می گردد.

تولید عمده و عرضه کیف چرم عابر بانک

خریداران عمده این کیف چرمی یا مغازه دار هستند و یا برای پرسنل شرکت خود قصد تهیه و سفارش کیف چرم جاکارتی را دارند. بانک های خصوصی نیز می توانند به جای کیف های عابر بانک مصنوعی از نوع طبیعی استفاده کنند که ماندگاری بالاتری داشته باشد. حتی می توان کیف عابر بانک چرمی را به عنوان یک کیف تبلیغاتی هم در نظر گرفت.

در هر صورت شرکت چرم رادمان قادر به تولید عمده انواع کیف چرم عابر بانک تولید شده با چرم های گاوی، شتری و بزی برای شرکت های مختلف و مراکز متعدد می باشد. شما می توانید با سفارش این کیف به صورت مستقیم و بی واسطه کالای خود را با قیمت منصفانه داشته باشید.

در تصویر یک نمونه از کیف عابر بانک تولید شده با چرم هورس شتری ضد آب را مشاهده می کنید که سه مکان برای قرار دادن کارت بانکی روی آن تعبیه شده است.

منبع: چرم رادمان

مطلب پیشنهادی

صادرات چرم خام طبیعی مشهد

شهر مشهد یکی از قطب های اصلی ایران در زمینه تولید انبوه چرم خام طبیعی بشمار می رود که قادر به صادرات حجم بالایی از انواع پوست چرم اصل به کشورهای حوزه cis و اروپ

پاسخی بگذارید