فروش سایت
پنج‌شنبه , دسامبر 31 2020
خانه / چرم شتری / عرضه مستقیم چرم طبیعی شتر کارخانه آفتاب

عرضه مستقیم چرم طبیعی شتر کارخانه آفتاب

کارخانه آفتاب مشهد جزو اولین مرکز تولید چرم طبیعی شتر می باشد که با کیفیتی عالی کارهای خود را عرضه می نماید. این سایت بطور مستقیم انواع چرم های این کارخانه را به فروش می رساند.

کارخانه آفتاب واقع در شهر مشهد، فعالیت خود را در زمینه تولید و عرضه انواع چرم طبیعی سبک و سنگین از سال 1350 آغاز نموده و توانسته فروش های بسیاری را در سطح داخلی و خارجی داشته باشد. این کارخانه با توجه به شروع تولید چرم طبیعی شتر در سال 1390 و به منظور گسترش فعالیت خود در سطح کشور، برند منط را تاسیس و ثبت نمود. محور فعالیت این شرکت بر تولید و عرضه مستقیم محصولات لاکچری شتری و بزی می باشد.

لازم به ذکر است که چرم طبیعی شتر کارخانه آفتاب مشهد یکی از بهترین و مرغوب ترین انواع چرم های شتری تولید شده در کشور است که بسیاری از فروشندگان و تولیدکنندگان داخلی، کیفیت را تصدیق نموده و زیبایی چرم ها را تحسین کرده اند. این چرم ها ضخیم، ضد آب و دارای تنوع بسیار چاپ و فینیش بوده و به لحاظ کیفیت هم می توان آنها را در رده چرم های صادراتی قرار داد.

چرم طبیعی شتر برای تولید کیف و کفش عالی بوده و استحکامی بسیار بالا دارد.

در دوخت کیف های اداری، دوشی و دیگر محصولات، استفاده از چرم طبیعی شتری بالاخص چرم هورس شتر می تواند جذابیت فوق العاده ای را ایجاد نماید و در همین خصوص با توجه به تولید مقاوم ترین چرم شتر، موقعیت های خرید عمده و عرضه مستقیم را با مزیت های رقابتی از جمله قیمت فروش کارخانه فراهم ساخته ایم.
از طرفی با توجه به انجام فعالیت های اینترنتی در جهت عرضه مستقیم چرم طبیعی شتر، این مزیت نیز ایجاد می شود که بتوان پاسخگوی مشتریان در هر شهر و مکانی بود.

منبع: چرم رادمان

مطلب پیشنهادی

عرضه چرم طبیعی شتری عسلی

در بحث فروش و عرضه چرم طبیعی شتری، تقاضا برای این چرم با رنگ عسلی و طیف رنگ شتری و قهوه ای بسیار بالا است از همین روی بیشترین میزان تولید و ساخت را هم به خود اخ

پاسخی بگذارید