فروش سایت
شنبه , ژانویه 16 2021
خانه / چرم شتری / عرضه مستقیم محصولات چرم خام شتر ضد آب

عرضه مستقیم محصولات چرم خام شتر ضد آب

تنها مرکزی که قادر است محصولات تولید شده با چرم خام شتر ضد آب بسازد کارخانه آفتاب مشهد است. چرم رادمان به صورت مستقیم انواع اجناس تولیدی را بی واسطه با قیمت کارخانه عرضه می کند.

اول از همه ذکر این نکته ضروری است که چرم شتر اگر چه ممکن است در بازار با فراوانی خوبی وجود داشته و به فروش رسد اما نوع ضد آب آن کمیاب است و فقط کارخانه بزرگ آفتاب مشهد قدرت تولید و ساخت آن را دارد.

کارخانه بزرگ آفتاب مشهد از سال 1350 با تولید چرم سبک، نیمه سنگین و سنگین پا به عرصه رقابت در حوزه چرم گذارده است و اولین کارخانه ای است که با کیفیت عالی و مثال زدنی شروع به تولید چرم شتر در ایران کرد.

چرم شتر این کارخانه تولیدکننده ویژگی متمایزی داشته و آن برخورداری از خاصیت ضد آب بودن است. همچنین این پارامتر می تواند سببی باشد تا بتوان چرم های شتری این مجموعه را برای صادرات انتخاب کرده و بر روی آن مانور داد.

محصولات متعدد بسیاری را می توان از چرم خام شتر تولید کرد. کارخانه آفتاب با نام تجاری منط انواع محصولات و اکسسوری های تولید شده از چرم شتر را به فروش می رساند. در حال حاضر فروشگاه های این برند در شهر مشهد واقع می باشند اما اگر افراد ساکن در دیگر شهرهای ایران بخواهند نمونه ای از این محصولات خاص و منحصربفرد را در اختیار داشته باشند می توانند سفارش خود را به مرکز چرم ایران بسپارند. این مجموعه به صورت مستقیم و با قیمت کارخانه انواع محصولات و چرم های خام شتری را عرضه کرده و با بهترین بسته بندی آن را به سراسر ایران می فرستد. همچنین این مجموعه برای کسانی که به صورت عمده خرید کنند آفرهای خوبی را ارائه خواهد نمود.

منبع: چرم رادمان

مطلب پیشنهادی

عرضه چرم طبیعی شتری عسلی

در بحث فروش و عرضه چرم طبیعی شتری، تقاضا برای این چرم با رنگ عسلی و طیف رنگ شتری و قهوه ای بسیار بالا است از همین روی بیشترین میزان تولید و ساخت را هم به خود اخ

پاسخی بگذارید