فروش سایت
جمعه , ژانویه 1 2021
خانه / رادمان / صادرات چرم طبیعی اعلا تولید ایران

صادرات چرم طبیعی اعلا تولید ایران

صادرات چرم طبیعی اعلا تولید ایران می تواند سود آوری خوبی را با خود به همراه داشته باشد. البته در کنار کیفیت چرم، بایستی به ارائه قیمت رقابتی هم دقت نظر کافی داشت. صادرات چرم ایران به کشورهایی نظیر روسیه، ترکیه، عراق، امارات و … انجام پذیر می باشد.

به نظر شما کدام یک از چرم های طبیعی تولید ایران مناسب صادرات هستند؟ این چرم های طبیعی چه ویژگی هایی باید داشته باشند تا از سوی مشتریان صادراتی انتخاب گردند؟

انواع چرم طبیعی تولید ایران

تمامی چرم های طبیعی زیر در ایران قابل تولید بوده و قابلیت صادرات دارند؛

  • چرم طبیعی بزی
  • چرم طبیعی گاوی
  • چرم طبیعی شتر
  • چرم گوسفندی
  • چرم شترمرغ

انواع چرم طبیعی

خصوصیات چرم طبیعی صادراتی

  • کیفیت و مرغوبیت چرم طبیعی
  • قیمت هر فوت چرم

پارامتر اول را خریدار تعیین می کند و کارخانه بایستی متناسب با نیاز مشتری اقدام به تولید چرم با سورت مشخص بنماید.
پارامتر دوم که بحث قیمت است توسط تولید کننده معین می شود اما مطلق نیست و با مذاکره و رایزنی قابل تغییر است. قیمت چرم طبیعی متناسب با حجم سفارش و یکسری آفرها می تواند تعدیل شود.

صادرات چرم طبیعی ایران

پیش تر در مورد صادرات چرم بزی و صادرات چرم شتر صحبت کرده ایم.
حقیقت این است که به دلیل نبود دستگاه های جدید و پیشرفته، توانایی تولید چرم فینیش با کیفیت فوق العاده عالی و قیمت مناسب در ایران وجود ندارد. از همین روی کشورهای آسیایی و حتی اروپایی، پوست چرم دباغی نشده را از ایران با قیمت بسیار اندک خریداری کرده و در کشور خود با جدیدترین دستگاه های صنعتی و ماشین آلات، به چرم فینیش اعلا تبدیل می کنند.

بنابراین صادرات چرم طبیعی اعلا ایران در حال حاضر محدود به خام فروشی شده که البته سود چندان زیادی هم برای تولید کننده ندارد.
علی ای حال چنانچه به هر نوع چرم طبیعی اعلا جهت صادرات نیازمندید چرم رادمان قادر به تامین نیاز شما می باشد. با ما در تماس باشید.

صادرات چرم طبیعی

منبع: چرم رادمان

مطلب پیشنهادی

صادرات چرم شتر به ترکیه

چرم شتر ساخت ایران به دلیل کیفیت ممتاز و دباغی ایده آلی که دارد برای صادرات چرم به کشورهایی نظیر ترکیه بسیار مناسب است. این مرکز امکان تولید هر نوع چرم صادراتی

پاسخی بگذارید