فروش سایت
شنبه , ژانویه 2 2021
خانه / رادمان / صادرات محصولات چرم شتری ایران به ایتالیا

صادرات محصولات چرم شتری ایران به ایتالیا

آیا محصولات تولید شده از چرم شتری دست دوز در ایران، قابل صادرات به بازار ایتالیا با توجه به قیمت و ویژگی هایی که دارند می باشد؟
امروزه در صنعت محصولات چرمی شاهد این مسئله هستیم که با استفاده از پارچه های چرمی تولید شده از حیوانات مختلف، این امکان وجود دارد که انواع کیف، کفش و یا محصولات دیگر را به صورت چرمی تولید نمود و این مسئله در صورتی که در فرایندهای دست دوزی انجام پذیرد به نوبه خود در افزایش زیبایی و طول عمر محصولات چرم شتری تولید شده می تواند موثر باشد.
تولید محصولات چرم شتری اصل با وجود قیمت های بالایی که دارند اما مزیت های منحصر به فرد خود را نیز خواهند داشت و مهم ترین آن ها مربوط به داشتن بیشترین طول عمر با توجه به انعطاف پذیری بالای آن ها می باشد و از همین رو با یک بار خرید، می توان سال های سال اقدام به استفاده از آن ها نمود.

تولیدات چرم شتری

تولیدات چرم شتری

چرم شتری به عنوان یکی از پارچه های قابل استفاده در صنعت چرم دوزی می باشد که با تولید انواع محصولات چرمی اصل، شاهد این مسئله هستیم که بهترین بازار برای فروش آن ها در کشورهای خارجی نیز ایجاد می شود و در این مسیر، ایران به عنوان یکی از فعال ترین تولید کنندگان محصولات چرم اصل در جهان شناخته شده است که توانسته به نوبه خود، هنرمندی های ویژه ای را نیز به نمایش گذارد.
بازار ایتالیا از جمله موقعیت هایی است که کشش لازم برای عرضه محصولات چرم شتری ایرانی را دارند و از همین رو با تولید و عرضه مستقیم آن ها، موقعیت های خرید برای شرکت های بازرگانی و سرمایه گذاران این عرصه نیز فراهم شده است.
منبع: بازار چرم ایران

مطلب پیشنهادی

صادرات چرم خام طبیعی مشهد

شهر مشهد یکی از قطب های اصلی ایران در زمینه تولید انبوه چرم خام طبیعی بشمار می رود که قادر به صادرات حجم بالایی از انواع پوست چرم اصل به کشورهای حوزه cis و اروپ

پاسخی بگذارید