فروش سایت
جمعه , ژانویه 1 2021
خانه / رادمان / صادرات انواع محصولات چرم شتری اصل

صادرات انواع محصولات چرم شتری اصل

انواع محصولات تهیه شده از چرم اصل شتری علاوه بر امکان پخش در بازار کشور، در صادرات به دیگر بازارهای جهانی نیز گزینه سودآوری محسوب می شود.
یکی از ناشناخته ترین پارچه های چرمی موجود در بازار، مربوط به چرم های شتری می باشد که از آن می توان در تهیه و دوخت انواع لوازم و لباس ها استفاده نمود و ویژگی های ساختاری و همچنین فواید درمانی استفاده از چرم شتر به عنوان بخشی از مزیت های قابل بیان در خصوص این پارچه ها می باشد که به نوبه خود، زمینه های تجاری سودآوری را نیز فراهم ساخته است.
از چرم شتری به مانند دیگر پارچه های چرم اصل، می توان در تولید محصولاتی از جمله پالتو و کاپشن های مردانه و زنانه، کیف، کفش، اکسسوری، دستبند، روکش صندلی ماشین و بسیاری از عرصه های دیگر استفاده نمود.
چرم شتری اصل از اصلی ترین مشخصه هایی که برای شناخت آن وجود دارد، مربوط به سطح پشتی پرز دار می باشد و در کنار آن، دارا بودن سطح ناهموار نیز به نوبه خود از جمله روش های شناسایی این مدل پارچه های چرمی به حساب می آید.

کیف چرم شتری

همانطور که گفته شد از چرم های اصل شتری در تهیه و دوخت انواع مدل کیف های زنانه و مردانه و همچنین کیف های اداری استفاده می شود که با توجه به طرح و مدل های ارائه شده در این زمینه با تنوع بالا، شاهد آن هستیم که می توان در مسیرهای صادراتی نیز وارد شد که این مسئله نیاز به تامین عمده این کیف های چرمی خواهد داشت و در نتیجه از طریق این سایت، بهترین موقعیت پاسخگویی را برای مشتریان فراهم ساخته ایم تا خرید مطمئن از جدیدترین کیف های چرم اصل را به انجام رسانند.
منبع: بازار چرم ایران

مطلب پیشنهادی

صادرات چرم خام طبیعی مشهد

شهر مشهد یکی از قطب های اصلی ایران در زمینه تولید انبوه چرم خام طبیعی بشمار می رود که قادر به صادرات حجم بالایی از انواع پوست چرم اصل به کشورهای حوزه cis و اروپ

پاسخی بگذارید