فروش سایت
پنج‌شنبه , دسامبر 31 2020
خانه / کیف چرم / سفارش کیف کج چرم طبیعی رنگی

سفارش کیف کج چرم طبیعی رنگی

آیا می دانید یکی از پرفروش ترین انواع کیف های عرضه شده چرمی، کیف کج چرم طبیعی است؟ همچنین آیا اطلاع داشتید بیشترین حجم سفارش و خرید مدل های رنگی مربوط به این نوع کیف است؟
امروزه با توجه به رشد جمعیت، نیاز به محصولاتی نظیر پوشاک، کیف و کفش رو به افزایش است و این موارد همیشه جزو ملزومات ضروری برای مردم دنیا بوده و هست و هیچوقت نمیتوان تحت هیچ شرایطی از زندگی بشر حذف اش کرد. از طرفی مد نیز چند وقتی است که وارد کشور ما شده و در زندگی و انتخاب اجناس مختلف تاثیرات بسیاری داشته است. بنابراین انتخاب پوشاک باید بر اساس زیبایی، کیفیت و مدرن بودن کالا باشد از همین روی محصولات چرمی که عمده ترین و البته مهمترین ملزومات پوشاک را تشکیل می دهند، بسیار بااهمیت هستند.

کیف چرم کج

منظور از کیف چرم کج، کیف چرم رایج و مرسومی همانند کیف دوشی یا رودوشی دخترانه است که امروزه حجم بالایی از تولیدات محصولات چرمی را به خود اختصاص داده است. دلیل آنکه به این نوع کیف، کیف چرم کج می گویند به وجود بند دوشی بلند و قابل تنظیمی که دارد بر می گردد. بند دوشی کیف های کج باعث می شود که افراد بند را از روی سر خود رد کرده و کیف را به صورت یه وری و مایل حمل نمایند. در این روش به دلیل آزادی دستان فرد، آزادی عمل هم بیشتر خواهد بود. تصویر زیر بخوبی گویای این موضوع می باشد.

بهترین جنس برای کیف چرم کج و یا هر نوع محصول چرمی مد روز، چرم طبیعی رنگی می باشد. چرم طبیعی انواع مختلفی دارد که از آن جمله می توان به چرم بزی اشاره کرد که بیشترین تنوع رنگی را دارد. چرم گاوی، چرم شتری و چرم شترمرغ هم از دیگر انواع می باشند. نکته قابل ملاحظه در چرم های طبیعی این است که اجناس چرمی بر اساس کارکردی که دارند و سطح آسیب پذیریشان توسط هر یک از انواع ذکر شده تولید می شوند. کیف های چرم کج با ر کدام از انواع چرم های طبیعی فوق و با هر رنگ دلخواه می توانند ساخته شوند ولی سفارش و خرید رنگ هایی نظیر عسلی، قهوه ای، زرشکی و مشکی بیشتر از سایر موارد است. در نظر بگیرید که اگر چه ممکن است خرید و سفارش کیف کج چرم طبیعی خرج روی دستتان بگذارد ولی در عوض خیالتان آسوده خواهد بود که محصول دلخواهتان تا سال های سال برایتان کار خواهد کرد البته اگر به درستی از آن نگهداری کنید.

منبع: چرم رادمان

مطلب پیشنهادی

اهمیت داشتن کیف چرم رمزدار

آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که اصلا چرا برای برخی از کیف ها، قفل رمزدار می گذارند؟ اهمیت داشتن کیف چرم رمزدار چیست؟ در این مطلب می خواهیم درباره یک

پاسخی بگذارید