فروش سایت
جمعه , ژانویه 1 2021
خانه / کیف چرم / سفارش کیف مدارک ماشین چرم دست دوز

سفارش کیف مدارک ماشین چرم دست دوز

کیف مدارک ماشین اکثرا از چرم دوخته شده است. حال این کیف می تواند با چرخ تهیه شده باشد و یا فرد شخصا یک مدل دست دوز را سفارش دهد.

میان کیف های چرمی چرخ دوز و دست دوز تفاوت های ظریفی وجود دارد که خب اگر شخص بر روی جزئیات حساس باشد سخت می تواند انتخاب نهایی خود را انجام دهد.

اگر بخواهیم یکی از کاربردی ترین کیف های چرمی مورد استفاده مردان را نام ببریم می توانیم به کیف مدارک ماشین اشاره کنیم. نکته ای که در مورد جنس اغلب کیف های مدارک ماشین می توان عنوان کرد این است که کیف های مدارک ماشین همگی از چرم تهیه و ساخته شده اند و شما هرگز نمی توانید یک کیف مدارک ماشین پارچه ای را ببینید چون چنین چیزی اصلا وجود ندارد.

جادار بودن کیف مدارک ماشین چرم

ویژگی اصلی کیف های مدارک چرمی قسمت داخلی شان است بطوریکه وقتی کیف مدارک ماشین یا خودرو باز می شود در داخلش چندین جای مختلف برای قرار دادن کارت های متعدد خودرو و … مشاهده می گردد. برخی از کیف های ماشین جیب های داخلی شان چرمی است و در کیف های دیگر از کاورهای پلاستیکی برای جدا کردن بخش های مختلف استفاده شده است. هر چند هر دو نوع این کیف های مدارک چرم یک کار را انجام می دهند ولی کیف خودرو تمام چرم دوامش بالاتر بوده و زیباتر هستند اگر چه قیمت شان نسبت به نوع دوم بیشتر است ولی این بالاتر بودن قیمت و پرداخت هزینه بیشتر به آنچه که سفارش می دهید می ارزد.

چرا کیف مدارک ماشین چرم دست دوز؟

مدل های چرخ دوز کیف مدارک ماشین چرم بسیار ساده، یک شکل، فاقد خلاقیت هستند ولی در نمونه های دست دوز کیف ماشین چرم می توان خلاقیت بیشتری مشاهده کرد. شما می توانید یک کیف مدارک را با جزئیات مورد نظرتان سفارش دهید؛

  1. انتخاب نوع چرم (بزی، گاوی، شتری)
  2. انتخاب رنگ چرم
  3. درخواست حک کردن اسم و آرم
  4. دادن مدل به سفارش گیرنده و دوخت همان مدل
  5. و …

اینها مواردی هستند که فرد را بر آن می دارد تا دست به انتخاب و سفارش کیف مدارک ماشین چرم دست دوز زند.

منبع: چرم رادمان

مطلب پیشنهادی

اهمیت داشتن کیف چرم رمزدار

آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که اصلا چرا برای برخی از کیف ها، قفل رمزدار می گذارند؟ اهمیت داشتن کیف چرم رمزدار چیست؟ در این مطلب می خواهیم درباره یک

پاسخی بگذارید