فروش سایت
جمعه , ژانویه 1 2021
خانه / رادمان / سفارش چرم طبیعی رنگی طرح دار

سفارش چرم طبیعی رنگی طرح دار

قطعا می دانید که چرم طبیعی هم تنوع رنگی دارد و هم شامل مدل های ساده و طرح دار می شود. طیف گسترده ای از این فرآورده را پیش روی مخاطبین قرار می دهیم تا بتواند براحتی سفارش خود را ثبت کند.

چرم یک محصول نهایی، بدست آمده از پوست خام حیوانات است. اعمال فیزیکی و شیمیایی انجام شده بر روی پوست خام گاو، بز، شتر، گوسفند و دیگر موارد سبب تبدیل ماده اولیه مذکور به چرم طبیعی می گردد که از آن تحت عناوین چرم طبیعی بزی، چرم طبیعی گاوی، چرم طبیعی شتری و … یاد می شود. چرم طبیعی با تنوع بالای رنگ و طرح در صنعت مد بویژه کیف، کفش و پوشاک کاربرد دارد.

انواع چرم طبیعی

اگر برای عده ای ساده و بدیهی به نظر می رسد ولی برای برخی دیگر عجیب و سخت باور است که چرم طبیعی را می شود رنگ زد و حتی طرح های متنوع را بدان آن اعمال کرد.

چرم طبیعی رنگی به سه شیوه قابل تولید و عرضه می باشد:

  1. چرم طبیعی ساده؛ سطح این چرم با رنگ های مختلف رنگ آمیزی شده و یک سطح کاملا صاف و یکدست و هموار است. چرم های طبیعی ساده عمدتا با رنگ و رزین های پیگمنتی رنگ شده اند و از آن به نام چرم پیگمنتی یاد می گردد.
  2. چرم طبیعی افکت دار؛ این چرم در ابتدا به صورت یکدست با رنگ دلخواه تولید کننده رنگ شده و بعد تولیدکننده با مهارت خود بدان افکت می دهد. این نوع چرم طبیعی با نام ابر و بادی و یا آنتیک شناخته می شود.
  3. چرم طبیعی طرح دار؛ جذاب ترین انواع چرم های طبیعی و به عبارت دیگر بهترین نوع چرم طبیعی، چرم طرح دار است که تنوع بسیار زیادی هم دارد. چرم طرح پوست مار، چرم کروکودیلی، چرم سوسماری، سنگ فرشی و … همگی از محبوبترین چرم های طبیعی طرح دار می باشند که غالبا برای تولید و دوخت کیف های زنانه و مردانه شیک و لاکچری استفاده می شوند.

کارخانه های مختلفی در شهرهای مشهد، اصفهان، تبریز، تهران و … وجود دارد که همه آنها بطور اختصاصی چرم تولید می کنند. هر یک از این کارخانه ها طرح های بخصوصی را می زنند و چرم های خاص خودشان را دارند. حتی ممکن است چرم طبیعی قرمز یک کارخانه با کارخانه دیگر فرق کند بنابراین با وجود اینکه همه آنها چرم طبیعی می سازند ممکن است از نظر رنگ، طرح، کیفیت و قیمت با هم تفاوت هایی داشته باشند لذا وقتی سفارش مشتری بالا است خریدار باید چرم های مراکز مختلف را بررسی نماید تا متوجه شود که برای او چه نوع چرم و مرکزی ایده آل است. در واقع خریدار اول از همه باید اولویت های خود را رتبه بندی کرده و با توجه به اولویت ها ببیند خرید و سفارش از کدام مرکز برای وی مطلوب تر و بصرفه تر است.

منبع: چرم رادمان

مطلب پیشنهادی

صادرات چرم خام طبیعی مشهد

شهر مشهد یکی از قطب های اصلی ایران در زمینه تولید انبوه چرم خام طبیعی بشمار می رود که قادر به صادرات حجم بالایی از انواع پوست چرم اصل به کشورهای حوزه cis و اروپ

پاسخی بگذارید