فروش سایت
پنج‌شنبه , دسامبر 31 2020
خانه / رادمان / سفارش محصولات جدید چرم شتری اصل

سفارش محصولات جدید چرم شتری اصل

<strong>چرم شتری اصل با توجه به ویژگی هایی که دارد در جهت تولید محصولات جدید می تواند مورد استفاده قرار گیرد که در این زمینه امکان ارائه سفارش ساخت نیز برای فعالیت های تجاری سود آور وجود دارد.
همانگونه که می دانید پارچه های چرمی به عنوان یکی از کاربردی ترین متریالی خواهد بود که می توان از آن به منظور استفاده در جهت تولید محصولات چرم شتری استفاده نمود و این محصولات به نوبه خود دارای اهداف کاربردی ویژه ای خواهند بود.
چرم شتری یکی از بهترین پارچه هایی می باشد که پس از دباغی آن و در صورت انجام درست مراحل دباغی، شاهد این مسئله هستیم که بهترین چرم شتری به همراه بالاترین طول عمر قابل دستیابی خواهد بود.
یکی از کارایی های قابل بیان در خصوص پارچه های چرم شتری، می تواند مربوط به امکان تولید روکش های مبل اشاره نمود و همچنین روکش های صندلی قابل استفاده در تولید ماشین های لوکس نیز به نوبه خود از جمله کاربردهای حرفه ای قابل بیان محسوب می باشد.

چرم شتری مرغوب

چرم شتری مرغوب

مرغوب بودن چرم شتری از جمله عواملی می باشد که در نتیجه درست سپری نمودن مراحل دباغی ایجاد می شود و از طرفی مزیت دیگری که باید داشته باشد تا به اصل بودن چرم های شتری پی برد، مربوط به عدم بوی بد و همچنین انعطاف پذیر بودن آن اشاره نمود.
با تولید متنوع ترین محصولات چرمی، شاهد این مسئله هستیم که موقعیت های لازم برای فروش عمده آن ها از جمله در مسیر صادراتی فراهم شده است که موقعیت های عرضه مستقیم آن ها نیز فراهم می باشد.
این محصولات شامل انواع کفش های زنانه و مردانه، کیف های اداری و مجلسی، پالتو و کاپشن های شیک بچه گانه و بزرگ و … بوده و در هر کدام از آن ها نیز شاهد ارائه یک طرح خاص برای تولید هستیم.
منبع: بازار چرم ایران

مطلب پیشنهادی

صادرات چرم خام طبیعی مشهد

شهر مشهد یکی از قطب های اصلی ایران در زمینه تولید انبوه چرم خام طبیعی بشمار می رود که قادر به صادرات حجم بالایی از انواع پوست چرم اصل به کشورهای حوزه cis و اروپ

پاسخی بگذارید