فروش سایت
چهارشنبه , نوامبر 4 2020
خانه / چرم شتری / سفارش عمده چرم رنگی دباغی شده شتری

سفارش عمده چرم رنگی دباغی شده شتری

اگر به دنبال سفارش و خرید چرم رنگی دباغی شده شتری به صورت عمده هستید مرکز صحیحی را انتخاب کرده اید. در اینجا تولیدات فراوان بدون واسطه عرضه می شوند.
اگرچه اکثر چرم های دباغی شده شتری عسلی و قهوه ای رنگ هستند اما می شود این فرآورده را در سایر رنگ ها هم تولید کرد تنها بایستی سفارش عمده خود را به حداقل میزانی که فروشنده و تولیدکننده در نظر گرفته برسانید. اما فارغ از هرگونه رنگ آیا می دانید چرم شتری چه ویژگی هایی دارد؟

چرم شتری به استحکام و مقاومت بالایش شناخته می شود. استحکامی که به گفته کارشناسان به 6 برابر چرم گاوی می رسد. به همین خاطر است که در کشورهای اروپایی از این فرآورده دباغی شده در صنعت هواپیمایی، اتوموبیل سازی و صنایع چوب و مبلمان استفاده می شود.

در ایران نیز استفاده از انواع چرم های رنگی شتری رواج قابل ملاحظه ای یافته و متنوع ترین کیف های کوچک و بزرگ زنانه و مردانه به شکل دست دوز و چرخ دوز از آن ساخته می شود.

چرم رادمان دارنده انواع چرم دباغی شتری می باشد. از کیفیت های معمولی گرفته تا کیفیت صادراتی، از عسلی و قهوه ای گرفته تا سبز رنگ سال، از هورس گرفته تا آنتیک و چاپی همگی در صورت سفارش عمده قابل عرضه و حتی ساخت می باشد. سفارش و خرید عمده مهمترین مزیتش دستیابی به قیمت بهینه تر است. مسلما وقتی کالایی را عمده خرید می کنید هزینه کمتری را هم بایستی بابت آن پرداخت کنید.

شرکت چرم رادمان با قیمت کارخانه و بدون هیچگونه واسطه ای چرم عرضه می کند. بنابراین چنانچه پس از کلی گشت و گذار به این مرکز رسیدید خیال خود را آسوده کنید از آنکه به مرکز تامین اصلی چرم رسیدید.

منبع: چرم رادمان

مطلب پیشنهادی

عرضه چرم طبیعی شتری عسلی

در بحث فروش و عرضه چرم طبیعی شتری، تقاضا برای این چرم با رنگ عسلی و طیف رنگ شتری و قهوه ای بسیار بالا است از همین روی بیشترین میزان تولید و ساخت را هم به خود اخ

پاسخی بگذارید