فروش سایت
جمعه , ژانویه 1 2021
خانه / چرم شتری طبیعی / سفارش دوخت چرم شتری طبیعی

سفارش دوخت چرم شتری طبیعی

چرم شتری با توجه به طبیعی بودن آن می تواند از هزینه هایی بالایی برخوردار باشد که در دوخت اکثر محصولات، به صورت سفارش ارائه می شوند.
چرم های طبیعی اصل دارای زمینه های مصرفی گسترده ای هستند که امروزه با دباغی پوست حیواناتی همچون شتر، شاهد تولید بهترین چرم های اصل هستیم که مقاومت بالایی نیز برای آن ها وجود دارد.
چرم شتری طبیعی دارای ویژگی های ساختاری و کاربردی ویژه ای می باشد که امروزه در صنعت چرم دوزی، شاهد کمترین میزان توجه به این پارچه های چرمی می باشیم حال آن که در اکثر کشورهای خارجی در صنایع مختلف آن ها، این امکان وجود دارد که از چرم های شتری مرغوب در صنایعی همچون خودروسازی استفاده شود.
اما در ایران نیز موقعیت های استفاده و دوخت چرم شتری نیز محدود نبوده و امروزه انواع کیف و کفش و همچنین پوشاک جدید با استفاده از چرم های اصل و طبیعی قابل طراحی و دوخت می باشند.

چرم شتری اصل

خرید چرم شتری اصل

اصل بودن پارچه چرم شتری که از مهم ترین عوامل افزایش طول و مقاومت در برابر انواع عوامل محیطی می باشد، از مهم ترین نکاتی است که به هنگام خرید می تواند مورد توجه قرار گیرد و از اصلی ترین فاکتورهایی که به تشخیص پارچه چرم اصل بتوان پی برد، مربوط به بوی چرم می باشد و در صورت اصل بودن آن، بوی مناسب خواهد داشت.
از طرفی خرید از یک موقعیت مطمئن و تضمین شده هم می تواند این اطمینان را به همراه داشته باشد که بتوان به خرید چرم شتری اصل و تضمین شده اقدام نمود و در این سایت بهترین موقعیت های همکاری با شرایط ویژه فراهم شده است که استفاده از آن برای کلیه شهرها امکان پذیر می باشد.
منبع: بازار چرم ایران

مطلب پیشنهادی

عرضه چرم طبیعی شتری عسلی

در بحث فروش و عرضه چرم طبیعی شتری، تقاضا برای این چرم با رنگ عسلی و طیف رنگ شتری و قهوه ای بسیار بالا است از همین روی بیشترین میزان تولید و ساخت را هم به خود اخ

پاسخی بگذارید