فروش سایت
شنبه , ژانویه 2 2021
خانه / چرم شتری / سایت عرضه چرم شتری طرح بوفالو

سایت عرضه چرم شتری طرح بوفالو

مد نظر داشته باشید که چرم شتری طرح بوفالو یک فرآورده دباغی شده خاص و منحصربفرد است که امکان یافتن آن در هر مرکزی مقدور و ممکن نیست از همین روی بهترین روش عرضه آن از طریق سایت اینترنتی پیش رو خواهد بود.

چرم شتری طرح بوفالو یکی از زیباترین و پرمصرف ترین چرم های طبیعی ایرانی محسوب می شود که تولیدکنندگان کیف های چرمی و اکسسوری ها از یک سو و فروشندگان چرم خام هم در طرف مقابل از متقاضیان خرید و سفارش این نوع چرم طرح دار بخصوص هستند. سایر چرم های طرح دار دیگر نیز تولید و عرضه می شوند.

در پاره ای از مواقع بهتر است در کنار کارهای مرسوم و متداولی که می فروشید یک کار خاص و متفاوت هم عرضه کنید تا بازخورد مشتریان را نسبت به آن بسنجید چرا که هیچ چیز به اندازه تجربه کردن نمی تواند زمینه پیشرفت شما در کارتان را فراهم آورد.

در بیان ویژگی های چرم شتری طرح بوفالو می توان به این موارد اشاره کرد؛

  • ضخامت بالا (1.5 الی 1.8 میلیمتر)
  • محکم و ایستا
  • خاصیت کششی بالا
  • تولید شده در دو نوع هورس و الگانت
  • مناسب دوخت کیف اداری، دوشی، پاسپورتی و …

کلیه انواع چرم های طبیعی بویژه چرم شتری طرح بوفالو به صورت جزئی و عمده در اختیار مشتریان بوده که می توانند در راستای خرید و سفارشات خود از طریق این سایت اقدام نمایند تا از مزیت هایی همچون قیمت رقابتی در کنار کیفیت تضمین شده برخوردار گردند. لازم به ذکر است که در حال حاضر بهترین و آسان ترین روش عرضه این چرم خاص از طریق همین سایت اینترنتی است.

منبع: چرم رادمان

مطلب پیشنهادی

فروش عمده چرم شتر کمربندی

چرم شتر کمربندی ضخامت بالایی داشته و دارای رنگ های تیره می باشد. تولید و فروش عمده از طریق این مرکز قابل انجام می باشد. تولید و ساخت کمربند نیازمند چرم ضخیم است

پاسخی بگذارید