فروش سایت
جمعه , ژانویه 1 2021
خانه / رادمان / سایت خرید چرم هورس شتر ضد آب

سایت خرید چرم هورس شتر ضد آب

اگر قرار باشد یک نوع چرم خاص و متفاوت برای دوخت کیف نام ببریم می توان از چرم هورس شتر ضد آب یاد کرد. این سایت اینترنتی علاوه بر نوع ذکر شده، سایر چرم های طبیعی دیگر را نیز به فروش می رساند.

همانطور که می دانید چرم طبیعی از دباغی پوست دام هایی نظیر شتر، بز و گاو حاصل می شود بنابراین چون برآمده از طبیعت است به مراتب کیفیت و البته زیبایی بیشتری نسبت به چرم های مصنوعی و صنعتی دارد.

یکی از زیرمجموعه های چرم طبیعی، چرم شتر است که در کارخانه های چرم سازی، رخ آن به طرق مختلف پرداخت و دباغی می شود. در همین راستا می توان به یکی از زیباترین و مشهورترین انواع چرم شتر تحت عنوان چرم هورس شتر اشاره کرد که ظاهری مخملی و نرم دارد. در واقع چرم هورس شتر حس متفاوتی از چرم طبیعی را به خریدار القا می کند به همین خاطر این نوع چرم در بین مشتریان بالاخص تولیدکنندگان از درجه محبوبیت بالاتری نسبت به سایر موارد برخوردار است.

در مراحل پایانی دباغی چرم، از ماده مخصوصی استفاده می شود که این ماده، چرم را ضد آب می کند. چنین چرمی می تواند از سادگی در آمده و تبدیل به یک نوع چرم لاکچری و متفاوت شود.

چرم هورس شتر ضد آب ی که از طریق این سایت به مشتریان پیشنهاد و عرضه می شود ضخیم و ایستا است و اگر بخواهید با این چرم کیف بدوزید نیازی به استفاده از وسایل محکم کننده همچون فوم و قدک نمی باشد.

تنوع رنگی چرم های هورس شتری بالا است و چون کشتار پوست های چرمی به صورت صنعتی صورت گرفته، ضخامت هر جلد چرم در تمامی قسمت ها تقریبا یکسان و یکنواخت است. از همین روی قیمت هر فوت چرم شتر به دلیل بالا رفتن کیفیت چرم، اندکی افزایش می یابد.

این سایت به صورت تخصصی در زمینه خرید و فروش چرم شتر بالاخص چرم هورس شتر فعالیت دارد و قادر به تامین جزئی و عمده مشتریان می باشد.

منبع: چرم رادمان

مطلب پیشنهادی

صادرات چرم خام طبیعی مشهد

شهر مشهد یکی از قطب های اصلی ایران در زمینه تولید انبوه چرم خام طبیعی بشمار می رود که قادر به صادرات حجم بالایی از انواع پوست چرم اصل به کشورهای حوزه cis و اروپ

پاسخی بگذارید