فروش سایت
پنج‌شنبه , دسامبر 31 2020
خانه / کیف چرم اصل / دوخت کیف چرم اصل شترمرغ

دوخت کیف چرم اصل شترمرغ

کیف چرم اصل شترمرغ یکی از گرانترین محصولات عرصه مد است که قیمت گرانی هم دارد. ولی اکثرا برای ارزان شدن نرخ این محصول، دوخت آن را با ترکیب چرم اصل شترمرغ و چرم طبیعی دیگری انجام می دهند.

در میان 5 چرم طبیعی رایج و مرسوم در کشور ما ایران، چرم شترمرغ از همه گران قیمت تر است. نوع مرغوب چرم شترمرغ چیزی حدود دو برابر دومین چرم گران است از همین روی وقتی یک کیف با چرم شترمرغ اصل دوخته می شود آن محصول قیمت نسبتا بالایی خواهد داشت. اما چه راهکاری وجود دارد تا قیمت یک کیف چرم اصل شترمرغ آنقدری بالا نرود که هیچکس نتواند آن را بخرد؟

راه حل پیشنهاد شده برای این موضوع دوخت کیف مورد نظر با ترکیب چرم شترمرغ و سایر چرم های اصل دیگر همچون چرم طبیعی گاوی است. مثلا دیده شده که رو و قسمت جلویی کار را با چرم شترمرغ می دوزند و در قسمت پشت و کناره های کیف از چرمی همچون چرم گاوی یا شتری بهره می برند. استفاده از چرم ساق پای شترمرغ هم می تواند به دوخت یک کیف چرم شیک و لاکچری کمک نماید. چرم ساق پای شترمرغ برای درب کیف های دوشی و روی کیف پول های زنانه و مردانه عالی و بینظیر است.

در تصویر یک نمونه کیف مجلسی زنانه را مشاهده می کنید که از ترکیب چرم اصل شترمرغ و چرم گاوی مرغوب تهیه شده. همین کیف اگر تمام قسمت هایش با چرم شترمرغ دوخته می شد ممکن بود قیمت اش به نیم میلیون هم برسد ولی دوخت این کیف به صورت ترکیبی قیمت را به طور ویژه ای پایین آورده است. علاوه بر این کیف کیف های تمام چرم شترمرغ دیگری هم از طریق این مرکز به فروش می رسد.

منبع: چرم رادمان

مطلب پیشنهادی

تهیه انواع کیف چرم اصل یه وری زنانه

کیف های چرم زنانه با داشتن انواع مدل های مختلف همچون یه وری، دوشی، دستی، شب و دیگر موارد توانسته جزو پرفروش ترین کارها باشد. با تهیه نمونه کیف های تولیدی از چرم

پاسخی بگذارید