فروش سایت
شنبه , ژانویه 2 2021
خانه / چرم شتری / دوخت کیف اداری با چرم هورس شتری

دوخت کیف اداری با چرم هورس شتری

آیا می دانستید که با چرم هورس شتری هم می شود کیف اداری دوخت؟ از میان انواع رنگ ها، عسلی و قهوه ای تناسب بیشتری داشته و محبوبتر است.

آیا از دیدن کیف های چرم یک شکل و یکنواخت خسته نشده اید؟ چرا برای یکبار هم که شده مدلی جدید و متفاوت را امتحان نمی کنید؟ آیا دوست ندارید مردم با نگاه ویژه تری به شما نگاه کنند؟

کیف های اداری موجود در بازار اکثرا از چرم ساده گاوی در رنگ های مشکی، عسلی و قهوه ای دوخته شده اند و کمتر کیفی را می توان یافت که در ظاهرش کمی خلاقیت و تفاوت دیده شود.

برخی از تولیدکنندگان فکر می کنند تغییر در برش درب کیف و یا برجسته کردن دوخت روی درب کیف با نخی متضاد یعنی تغییر ولی با کمی تفکر و وقت گذاشتن می توان به ایده های بهتری هم رسید. مثلا شما می توانید از یک الگوی بسیار ساده برای کیف اداری خود کمک بگیرید ولی در عوض چرم تان را متفاوت انتخاب کنید. مثلا برای درک بهتر شما می توانید از چرم های افکت دار همچون چرم گاوی آنتیک و چرم هورس شتری استفاده کنید. این چرم ها ضمن داشتن کیفیت بالا بسیار زیبا هستند و چون افکت هر جلد چرم با دیگری فرق دارد بنابراین می توانید یقین حاصل کنید که کیفی که با چرم هورس یا آنتیک می دوزید منحصربفرد خواهد بود. در تصویر زیر دقیق شوید. این کیف کاری از برند چرم منط است که با چرم هورس شتری دوخت شده است. انصافا چرم این کیف زیبا است به طوری که مشتریان متعدد از اقصی نقاط کشور در تماس خود با ما درخواست خرید چرمی مشابه چرم این کیف اداری را داشته اند.

به طور کل اگر به دنبال در دست گرفتن یک کیف چرم اداری خاص و متفاوت می گردید پیشنهاد ما به شما سفارش یک کیفی است که با چرم هورس دوخته شده باشد حال این چرم می تواند هورس گاوی باشد و یا هورس شتری.

منبع: چرم رادمان

مطلب پیشنهادی

عرضه چرم طبیعی شتری عسلی

در بحث فروش و عرضه چرم طبیعی شتری، تقاضا برای این چرم با رنگ عسلی و طیف رنگ شتری و قهوه ای بسیار بالا است از همین روی بیشترین میزان تولید و ساخت را هم به خود اخ

پاسخی بگذارید